Cinsel ilişki sırasında şiddetli agrı ve yanma

sahra_55

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2009
158
2
42
merhaba arkadaşlar 9 yıllık evliyim fakat ilk kez başıma gelen bir olayı sizle paylaşıp fikir alışverişinde bulunmak istiyorum affınıza sığınarak söylüyorum gecen gün adet sonrası eşimle ilişkiye girdiğimiz sırada vajinamda çok şiddetli bir yanma hissettim o acıyı kelimelerle ifade edemem sonra tabi bıraktık hayatımda ilk kez olan bişey bu durum ben ilişki yaşamaktan korkuyorum artık yine aynı sorun olursa diye lütfen arkadaşlar bana yardımcı olun sizinde başınıza böyle bişey geldimi hiç daha 2 gün oldu devam ederse bir jinekoloja gitmeyi düşünüyorum

3 Ay önce bende yaşadım bunu, ilişki sırasında,birleşmede feci bir ağrı ve yanma olmuştu. Eşim geri çekti hemen ama bayağı bir süre geçmedi sızısı, idrar yaparken de çok kötü bir acı duymaya başlamıştım. Hemen dr a gittim, idrar yolu enfeksiyonu (sistit) olduğumu söyledi. Tedavi gördüm, şimdi bir sorun yok. Geçmiş olsun.

yanma için bişey diyemicem ama acı ve ağrı varsa kist belirtisi olabilir, bence ayrıntılı ultrasona girmelisin

çok teşekkür ederim arkadaşlar kist olamaz sanırım çünkü 15 gün önce başka bir sorun için gitmiştim ayrıntılı ultrasona o zaman girdim hiçbişeyiniz yok dedi doktorum. sanırım bendekide sistit birlşme sırasında oluyo idrar yaparken şiddetli bir yanma ama bugün biraz daha iyiyim çok şükür sıcak su iyi geldi hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim ilginiz için
bayan olmak ne kadar zor!.....

kızlar benimde doğumdan önce yanma oluyordu ama doğumdan sonra bişey kalmadı doktorum iltihaptan kaynaklandığını söyledi:KK43:

bende de aynı sorun vardı doğum yapmadan önce olmuştu il evlendiğim sıralarda acaip bir ağrı olurdu ve saatlerce sızı duyardım evin içinde dolana dolana dururdum ağrı kesici içerdim ve tabiki çok büyük bir yanma hissi idrara gittiğimde canım çıkıyordu resmen ve birden olmuştu bir süre devem ettim baktım geçmedi en sonunda ilişkiden korkar hale gelmeden dr gittim mantar oluşmuş dedi iki tane fitil verdi satece iki tane 7 gün arayla kullandım o gün bugündür çok rahatım çok şükür ama ilişki sırasındaki yanma ve ağrı genelde enfeksyondan oluyor dr demişti tabii kist varsa o başka
geçmiş olsun arkadaşım

teşekkür ederim arkadaşım çok saol yalnız ama o fitilin adını yazarmısın özelden

ilk aylarımda bende çok sistit olurdum balayı sistiti deniyomuş hatta :) çok şükür geçti çok sık ilişkide de yanma oluyo doktor bi kaçgün ara verilmeli diyor evet bayan olmak çok zor...

Canım aynı sey daha yeni basıma geldi doktora gittim ve bana enfeksiyon ve mantar oldugunu söyledi. öyledir kesin geçmiş olsun doktora mutlaka git bilmiyorumkismile

arkadaşlar ben de 3*5 yıllık evliyim daha ilişkiye başlarken yani penis girerken çok acıyor sonrasındada çok şiddetli yanma ve bazende acı oluyor evlendiğimden kaç kere doktora gittim muayenede bir sorun görünmüyor.afedersiniz iyice sulanmasını sağla diyorlar ama onunla ilgisi yok,bide çocuk yapmaya çalışıyoruz zor durumdayım her seferinde iliikiyi kısa kesmek zorunda kalıyoruz bazende başlamadan bitirmek zorunda kalıyorum

Merhaba arkadaşlar 6 aydır evliyim ve 1 ay öncesine kadar vajinismustan dolayı yakınlaşamıyorduk bile eşimle 1 aydır yakınlasmaya başladık ancak şiddetli sızım oluyor iki kez özel ve devlet olmak üzere doktora gittim devlet hastanesindeki doktor ultrason bile yapmadan ilac verdi kullandım bi faydasını göremedim özele gittim ultrason vs baktı ancak hiç bir sorun enfeksiyon mantar vs olmadıgını söyledi ve kızlık zarının yırtılmadıgını dogumda yırtılacagını ve sızının zardan olmadıgını söyledi kendini kasma diyorlar ancak kasmasamda sızı oluyor yeterli ıslaklık olmadıgından olabilir mi (sıvıda geliyor gerçi ama ) deneyip deneyip başarısız olmaktan hiç bir hevesim ilgim kalmadı artık denemek bile istemiyorum benimle aynı sorunu yaşan var mı :KK43:

X