Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu lila odaya fuşya koltuk takımı nasıl durur?

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları
zevk meselesi tabii hoşunuza gidiyorsa yaparsınız ama çok renkli olur öyle. bence beyaz gibi bir renkle daha ağır ve göz yormayan bir oda yapabilirsiniz.

6a00d83451e9a369e2010535f51760970b-pi

Son düzenleme:
Dediğiniz renklerin tonları çok önemli normalde lila ile pembe ve tonları çok hoş olur ama tonları yakalamak lazım. Tahmin ettiğime göre oldukça cnlı ve şirin olur cıvıl cıvıl.

Dediğiniz renklerin tonları çok önemli normalde lila ile pembe ve tonları çok hoş olur ama tonları yakalamak lazım. Tahmin ettiğime göre oldukça cnlı ve şirin olur cıvıl cıvıl.

inşallah öyle olur canım .ben rengi katalogtan beğendim teşhir ürünü olarak hiç görmedim oyüzden kararsızım bakalım nasıl olucak... yerimseniben

fuşya değilde pembe daha iyi olur sanki.fuşya koyu düşebilir biraz.Mesela benim pembeli lilalı halım var.çok hoş duruyor.:eek:

Canım,dekorasyonla ilgileniyorum.Kesinlikle özgün bir fikir.Ben de hep böyle bir kombinasyonu hayal ederim.Neden olmasın? Gri renk fazla nötr kalır.Krem çarpıcı olur.Belli ki ruhunda orjinallik var,kutlarım derinden...

Canım,dekorasyonla ilgileniyorum.Kesinlikle özgün bir fikir.Ben de hep böyle bir kombinasyonu hayal ederim.Neden olmasın? Gri renk fazla nötr kalır.Krem çarpıcı olur.Belli ki ruhunda orjinallik var,kutlarım derinden...

Canım çok sağol mutlu ettin beni...

ruhumda bi orjinallik sürekli vardır zaten sıradanlığı sevmem pek ama bu renklerde tereddütlü kalmamın nedeni koltuk takımımı görmeden karar vermiş olmamdı ve bu rengin pek tercih edilmiyor olmasıydı.

Ama köşe takımım geldi ve çok hoş oldu halı ve duvarlarla güzel uyum sağladı fakat fonlarımın lilası biraz açık kaldı.bir kaç ton koyu bir fon dikerek işi hallettim.

bu renklerde hevesi olan arkadaşlarıma tavsiye ederim.odama girince herkes aynı şeyi söylüyor cıvıl cıvıl bir oda oldu.... a.s.

koltuk rengini değiştirme imkanınız yoksa duvar rengini değiştirin bence komple beyaz yada gri yapın 2 saat bile sürmez ben evimi hep kendim boyarım.çünkü lilayla fuşyayı pek ya yana düşünemedim canım

bence çokgüzelolmuştur cıvıl cıvıl zaten lila-fuşya-mor kombin renklerdir keşkiresminiçekip koysaydın

X