Doğuma Hazırlık Ultrason resmine göre 10 haftalık bebeğin cinsiyeti belli olur mu?...

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

SERBEN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2009
116
1
Ultrason resmine göre 10 haftalık bebeğin cinsiyeti belli olur mu, bebeğimin ultrason resmini ekledim hadi buyrun tahmin yürütün

Eklentiler

• $BEBİŞİM.jpg
    $BEBİŞİM.jpg
    46,1 KB · Görüntüleme: 49.755
doktorun bişey söylemedimi.bana 10+5 haftalıkken %60 erkek dedi.ama bana nedense kızım olacakmış gibi geliyo.

Gönlündeki neyse o olur inşallah. 10 haftalıkta belli olabilir cinsiyet ama yanılma payı çok. bunu da aklında tut. sağlıkla büyüsün bebişin :)

10.phaftalarda belirlenmeye yavaş yavay başlıyor cinsiyet.öyle doktorlar varki 10.haftada biliyorlar.daha öncede bi yerde yazmıştım.benim arkadaşa doktoru daha 10 haftalıkken kız demişti.şimdi bir yaşında kızı.yani göz görüyo demekki.....

10.phaftalarda belirlenmeye yavaş yavay başlıyor cinsiyet.öyle doktorlar varki 10.haftada biliyorlar.daha öncede bi yerde yazmıştım.benim arkadaşa doktoru daha 10 haftalıkken kız demişti.şimdi bir yaşında kızı.yani göz görüyo demekki.....

Eeeee tecrübeee denen birşey var...turkbayragi

ben ERKEK diyorum ama .yaa canim insan ister istemez tahminlere kaptiriyor kendini.sonra o tahminler tutmayinca hayal kirikligi oluyor.umarim sende oyle olmaz.insallah gonlunden gecen olur

evet bencede bende erkek olacak diye çok kaptırmıştım.kız oldugunu ögrenince çok fena üzülmüştüm.ama benim doktor hiç erkege bile benziyo dememişti.yani %60 erkek diyosa bence erkektir..

10 haftalıkken cinsellik organı belirgin değil,orda tepecik oluşuyormuş ve ona göre tahminde bulunuyormuş doktorlar,ben 18.haftamda ögrendim bugun :)benimki geç kalındı ama kıymetli pipisini gösteremedi bir türlü :)

doktor hiçbirşey demedi gerçi erkek de olsa kız kaydirigubbakcemile5da olsa farketmez ama benim içime kız doğuyor ve kızım olsun da isterdim

benimde 13 haftalıkken doktor göremedi şimdi 16 haftalık haftaya 3lü teste gidince öğreneceğim. çok heyecanlıyım erkek istiyorum:Saruboceq: ama Allah hayırlısını versin. bir kızım var. 10 hafta çok erken söyleseler bile yanılma şansı çok yüksek . görümceme 12 haftalkıken kız dediler 3 hafta sonra erkek olduğu ortaya çıktı

bencede erkek
benim bebişiminde duruşuna benziyo
ama doktorun çektiği pozisyonda önemli
bazılarındada yatay çıkıyo
ama kızım dimdik ayaktaydı her açıdan
banada doktor erkeğe benziyo dedi

ilk hamile olduğumda dedim içimden kızdır kesin
oysa erkek istiyordum ama dr söylemeden de erkek olmadığını biliyordum

kuzenim 3ye hamile. ilk ikisi kız. bunda erkek olduğunu hissetmiş.

belirtilerden bahsetmiyorum.

varsa aramızda bir kızı bir oğlu olan aşerdiklerinden değil hislerinden bahsetse ya bize

bazen istekleriimiz yanıltıcı olabiliyor ama.

ben kız olduğunu hissettim
siz ne hissettiniz ne çıktı
en net cevabı bir oğlu bir kızı olanlar verebilir

ancak bir daha hamile olsam erkek beklentim olduğundan bu kadar objektif yaklamaşamam ne hissettiğimi bilemem sanki :)

cnm bnm enaz 14.haftada %delı tahmınde bulunulabılkır hayırlı olsun net olarak 20de kesın tahmın bulunulurrr

Benim dr um geçen sene tam 14 hafta dolunca oğlumun ve 15 hafta dolunca da kızımın cinsiyetini net olarak söylemişti..

Yanılmamış....

X