29 Mayıs Hastanesinde Doğum Yapanlar

ceysel

Guru
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2009
214
6
Slm arkadaşlar, 29 Mayıs Hastanesinde doğum yapan varmı aranızda? Ben ikiz gebeyim 32. haftamdayım doğumumu bu hastanede yapmak istiyorum ama daha önce doğum yapan arkadaşlar varmı ?memnun kaldınız mı? Ayrıca ücret konusunda da bilgi verirseniz sevinirim.

Ben orada sezaryen doğum yaptım doktorum Hale hanımdı.. 1282 sezaryen, 844 normal doğum ssk'lı fiyatlar... Doktorumdan ve benimle ilgilenen diğer tüm personelden çok çok memnun kaldım... Tavsiye edebilirim...

merhaba arkadaşlar bende oraya gitmeye yeni başladım. Mine hanımla görüştüm ve hem doktor olarak kendisinden hem hastaneden çok memnun kaldım.Radyoloji bölümünde mehmet bey var oda çok ilgili biri ayrıntılı ultrasonuda orada çektirdim herşeyi anlattı bana. Kısaca çok memnun kaldım. Ben istanbuldaki 29 mayıs hastanesine gidiyorum.

"hayatgüzeldir" hanımefendi birşey sormak istiyorum bu doğum fiyatlarına herşey dahil mi yatış ücreti filan bu konuda bilgilendirme yaparsan çok sevinirim.

merhaba arkadaşlar bende oraya gitmeye yeni başladım. Mine hanımla görüştüm ve hem doktor olarak kendisinden hem hastaneden çok memnun kaldım.Radyoloji bölümünde mehmet bey var oda çok ilgili biri ayrıntılı ultrasonuda orada çektirdim herşeyi anlattı bana. Kısaca çok memnun kaldım. Ben istanbuldaki 29 mayıs hastanesine gidiyorum.

"hayatgüzeldir" hanımefendi birşey sormak istiyorum bu doğum fiyatlarına herşey dahil mi yatış ücreti filan bu konuda bilgilendirme yaparsan çok sevinirim.

Evet her şey dahildi, spinal sezaryen doğum, iki gece yatış,... Doğumdan önce bana söylenen fiyat neyse onu ödedim, gösterilen ilgiden daha önce bahsetmiştim zaten... Hayırlı doğumlar...

hale hanımmıııı mine hanımmııı bitürlü karar veremiyorum kızlar :KK43:((((

ben de bu hastaneye gitmek istiyorum, hangi doktoru tavsiye edersiniz? Bir de orada normal doğurmuş kimse var mı?

ben de bu hastahaneyi tekrar düşünmeye başladım
şuan normal doğum 1350 lira

burada doğum yapan arkadaşlar söyler misiniz sancı odalarına ve doğumhaneye eşlerin girmesine müsade ediliyor mu?

bu arada hale hanım ayrılmış hastahaneden

acaba bu hastanenın ıstanbul fatıh subesıne gıden var mı ben özelde muayene oluyorum doktorum burda doğum yaptırıyormus daha gıtmek nasıp olamadı bılgı veren olur ınsallh

acaba bu hastanenın ıstanbul fatıh subesıne gıden var mı ben özelde muayene oluyorum doktorum burda doğum yaptırıyormus daha gıtmek nasıp olamadı bılgı veren olur ınsallh

Canım ben de hale hanıma gıdıyordum vatanda kı hastaneye

Kendısı ayrılmıs herhalde dımı

Hastane cok ıyı sartlarda oyle

Ama ben mecburen çapada dogum yapmıstım

İnsallah kolayca dogum yaparsın

Canım ben de hale hanıma gıdıyordum vatanda kı hastaneye

Kendısı ayrılmıs herhalde dımı

Hastane cok ıyı sartlarda oyle

Ama ben mecburen çapada dogum yapmıstım

İnsallah kolayca dogum yaparsın

canım cok sağol hep rahatlatıyorsun benı,doğumum simdilik kendi doktorum yaptırırım dıyor ama ozelde calıstıgı ıcın 29 mayısta yaptırıyormus
hastanedekı kadındoğumcuları bılmıyorum canım:KK50::KK50::KK50::KK50: hafta ıcı bakacam ınsallh

canım cok sağol hep rahatlatıyorsun benı,doğumum simdilik kendi doktorum yaptırırım dıyor ama ozelde calıstıgı ıcın 29 mayısta yaptırıyormus
hastanedekı kadındoğumcuları bılmıyorum canım:KK50::KK50::KK50::KK50: hafta ıcı bakacam ınsallh

Merhaba canım 29 mayıs hakkında bilgilerını paylaşırmısın doktorlar nasıl fıyat nedır.

Merhaba canım 29 mayıs hakkında bilgilerını paylaşırmısın doktorlar nasıl fıyat nedır.

merhaba canım doktorlarını bılmıyorum benım doktorumun kendı muaynehanesı var doğumu orda yaptırıyor,sezeryan oldum 1750 tlydı zannedersem, ben cok memnun kaldım hastaneden cokilgililer ameliyat ekibide cok iyiydı ama özellikle emzirme hemşirelerinin çok faydasını gördüm duzenlı 2 saatte bır gelıyorlardı , ilk basta emzirmeyi beceremedim ne zaman cağırsam geldiler yardıcı oldular,odalarıda temizdi düenl sılıp lavobaları yıkadılar fatıhtekı 29 mayıstı benım kı

merhaba canım doktorlarını bılmıyorum benım doktorumun kendı muaynehanesı var doğumu orda yaptırıyor,sezeryan oldum 1750 tlydı zannedersem, ben cok memnun kaldım hastaneden cokilgililer ameliyat ekibide cok iyiydı ama özellikle emzirme hemşirelerinin çok faydasını gördüm duzenlı 2 saatte bır gelıyorlardı , ilk basta emzirmeyi beceremedim ne zaman cağırsam geldiler yardıcı oldular,odalarıda temizdi düenl sılıp lavobaları yıkadılar fatıhtekı 29 mayıstı benım kı

Aynen canım benımde fatıhte daha hamiş degılım ama arastırmalara basladım hayırlısıyla o gunlerıde gorurum ınşallah bebegınle sana Rabbım sağlıklı huzurlu ömür versin çok tesekkur ederım

X