Medikana bahçelievler suha bey hakkında düşünceleriniz

NERMXIXN1982

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2008
411
1
MEDİKANA BAHÇELİEVLER SUHA BEY HAKKINDA DÜŞÜNCELERİNİZ

ARKADAŞLAR BENİM 2 TÜP BEBEK DENEMEM AMA KAFAM ÇOK KARIŞIK HEM FİYAT UYGUN OLSUN İSTİYORUM HEMDE İYİ DOKTOR İSTİYORUM ÇOK ŞEY İSTİYORUM AMA 2 DENEMEM ÇOKTA KORKUYORUM FİYAT OLARAK 1500 HASTANE+İLAÇLAR DEDİ ORADA TEDAVİ GÖREN ARKADAŞLAR YARDIM İSTİYORUM

İLAÇLAR NE KADAR TUTAR ACABA (Para olarakta Durumlar kötü yani kuruş hesaplıyorum yani)

raporlusun heralde.....benim eşimde mail atmıştıı suha beye 1.500 ilaçlar dahil demişti......normal fiyatıdaa 3.500

MEDİKANA BAHÇELİEVLER SUHA BEY HAKKINDA DÜŞÜNCELERİNİZ

ARKADAŞLAR BENİM 2 TÜP BEBEK DENEMEM AMA KAFAM ÇOK KARIŞIK HEM FİYAT UYGUN OLSUN İSTİYORUM HEMDE İYİ DOKTOR İSTİYORUM ÇOK ŞEY İSTİYORUM AMA 2 DENEMEM ÇOKTA KORKUYORUM FİYAT OLARAK 1500 HASTANE+İLAÇLAR DEDİ ORADA TEDAVİ GÖREN ARKADAŞLAR YARDIM İSTİYORUM

İLAÇLAR NE KADAR TUTAR ACABA (Para olarakta Durumlar kötü yani kuruş hesaplıyorum yani)

nermincim tedaviye başlamana sevindim ben ikinci denememi umut tüp bebekte yaptım kampanya vardı ilaçlarda dahil 4000 tl ilaçlar falan da 1000 tl tutuyor orada Ulun bey doktorumdu ve ben cok memnun kaldım

istersen burayla bi görüş uşun bey cidden iyi bende tavsiyeyle gittim ona ama co beğendim fiyat olarak ta cok uygun oluyor

gerçi burası karşıdaki bahçeçi kliniğinin şimdi biraz fiyat arttı diyorlar ama ben daha yeni yaptırdım KASIM ayında etkilemeyim ama seninlede paylaşmak istedim inşallah her şey gönlünce olur

arkadaşım 6,5 hamile olarak sana en iyi tavsiyeyi ben veririm heralde çok ilgili bir dr.ben çok memnun kaldım ilk denememdi ve dondurulmuş emr. ile 3 tane transfer yapıldı ve tek bebekle sonuçlandı rabbim isteyen herkese versin fiyatı çok uygun geldi bana ben raporla birlikte 2.00 tl ödedim heralde fiyat politikası tuturabildiklerine.......
diğer konulardada yardım derim ama özel msj atarsan bazen takip edemiyorum siteyi çünkü mart annelerine takılıyorum...............

X