Cilt lekeleri, sivilce ve epilasyon lekeleri...

D

dygduru

Ziyaretçi
cildimdeki epilasyon lekelerinden nasıl kurtulucam contractubex kullanmaya başladım fakat faydasını gören var mI?

Bende kullanıyorum ama dÜzenlı deĞıl etkısı olur ama muhakkak dÜzenlı kullanımda

contractubex uzun vadede oldukça etkili olur, ancak ciddi bir sabır işidir.
soyucu ve yenileyici kremler kullandınızmı? acnelyse, bepanthene, medacassol gibi? leke açıcı expigment gibi bişi kullandınızmı?

leke acıcı olarak kesinlikle expigment i tavsiye ederm 20 yasındayım ve ergenlik sivilcelermden kalan lekeler hiç geçmicek die düşünüodum mutsuz oluodum sürekli makyaj bi gün birilernden expigment i duydum hatta taam 1 hafta önce inanın 1 haftada bile etkisi o kadar inanılmaz oldu ki gören herkes yüzüne ne yapıosun sen pırıl pırıl olmus diolar tavsiye ederm :) fakat expigment i nisan ayı sonuna kadar kullanıp bırakmalıymıssınz güneşin yan etkisi olabiliomus ve kesinlikle akşam yatarken sürüp sabak yıkadıktan sonra nemlendirici kullanmalıymıssınz bi cilt bakım uzmanı tavsiye etti kullanın inananın pişman olmazsınz =) :eek:

kızlar benim boynumda simsiyah güneş lekesi wardı ilk başta umursamadım fakat giderek canımı sıkmaya başladı önce internet te araştırdım herkes exipment i önermiş ama yan etkisi falanwarmış.bende doktara gittim exipment werdi bu kremin % likleri war bana %4 werdi. 3 kullandım , boynumda duran 1 yıllık lekeler açılmaya başladışok oldum abarttıkları kadar warmış. hatta YÜZÜMDEKı (çene bölgesindeki) sivilcelerede kullanıyorum aynı etki orda da war. bende tavsiye ediyorum bu kremi mutlaka faydasınıgörürsünüz. tabi yinede doktara bi gidin en azından sorun bu krem bana faydalıolurmu diye neticede cilt bu şakaya gelmez

bana doktor yazmadı ya sivilce için yazmıyoz dedi ameliyat için o dedi ya ne yapmalıyım

Bende de igneli epilasyon lekeleri var. Allah o hayvanın belasını versin . Mikrodermabrazyonla ve vitamin kürü uygulattim. Baya azaldı ama var.lazere basliycaktik ki yani lazerle leke tedavisine hamile oldum. Su an vitamin kuru yapamıyoruz. K vitamini kullanıyorum az oranda. Doğurduktan sonra lazere basliycaz. Uç sene oldu ben igneli yaptirali. Tadaviye ara verdim. Son uç dört aydır düzenli gidiyordum ki uç buçuk ay önce birakmak zorunda kaldım hamile olunca.. Tahmin edersiniz ki seanslar ciddi pahalı. Ama gidicem lazere.. Cunku çok üzülüyorum ve Cook takiyorum. Hayirlisiyla inşallah diyeyim.

sinop ta bir eczane bu lekeler için bir krem hazırlıyor. kadınlar klübü forumda çok güzel yorumlar var.cilt lekeleri bölümünde filizistanbul logolu yorumları bir oku istersen.

O ilaca hiç inanmıyorum. On günde mucize olmaz. Ben bunu diyorum. O yüzden inandırıcı değil.

Benim yüzümdeki gebelik ve güneş lekelerim geçti arkadaşım, Uzun zamandır türlü türlü ilaçlar denedim ama sonuç alamadım. Artık yapacak pek bir şey kalmamıştı, birde bunu deneyeyim dedim, açıkçası sonucu görünce bende şaşırdım, inanamadım, bu yüzden bu lekelerle yaşayan arkadaşlarımında faydalanmasını istediğim için buraya önerdim.. 10 günde geçti diyorsam geçmiştir, neden yalan söyleyeyim. İnanmamakta serbestsin, Sende de bu tür lekeler varsa öneririm. Kullanırsın yada kullanmazsın bu sana kalmış. bir kişi bile sonuç alırsa çok mutlu olurum, Sonuçta bende KK klubünde bir forumda okuyarak aldım.

arkadaşlar bu expigment siyah lekeleri de geçirir mi yani tam siyah değil de koyu kahverengi(çok farklı sankisempatiksalakcinni)
benim de dudağımın üstünde var sonradan çıktı gittikçe koyulaştı büyüdü ben gibi oldu
şimdi de burnumda büyümeye başlıyo bir şekilde engelliyorum ama
eğer bunlara iyi gelirse ben de kullanayımm

Mugus 78 arkadaşım birönceki mesajımda sana kullandığım kremi öneririm demiştim, ama hamile olduğunu bilmiyordum, hamilelikte kesinlikle renk açıcı kremler kullanmamalısın. Lazere ara verdiğini yazmışsın zaten, inşallah doğumundan sonra tedavinle lekelerinden tamamen kurtulursun.

Filiz hanım Sinopta yapılan krem için eczanenin telefonu ve adres bilgilerini yazarmısınız

Duygu hn mrb. Cilt lekelerim benimde oldukça fazlaydı ve can sıkıcılarda ama şimdi neredeyse tamamaen kurtuldum diyebilirim. Ayva çekirdeği gerçekten hem doğal hemde mucize. sadece sabırlı bi şekilde kürü hergün uyguladım, şu anda yaklaşık 1 ay gibi kısa bir süre geçmesine karşın çok az izler kaldı. uygulama şöyle; 2 adet ayva çekirdeğini yarım bardak çaybardağı suyun içinde 2 gün bekletiyorsunuz, su jöle kıvamına geldikten sonra cildinize sürüyosunuz. ben genelde gece yapıyorum ve yüzüm kuruduktan sonra öyle yatıyorum. sabah kalkınca da ılık suyla yıkıyorum. karışım bitene kadar kullanabilirsiniz. herhangi bişey olmuyor. uygulamaya başladıktan sonra ne kadar etkili olduğunu ve aynı zamanda yüzünüzün gerildiğini farkedeceksiniz..

Ayva çekirdeği derken satın mı alınıyor yoksa kendimiz mi çıkartıyoruz ayvadan.?

kizlar cok kurcalamayin bence..biraz sabir...ben her seyi denedim simdi cildim cok hassass...basit günlük bi krem bile süremiyorum hemen kizariyor..

lütfennnnnnn cevap verinnnnnnnn :78:
arkadaslar 2 sene önce lazere gittim 4seans
ve genitalde yanma oldu lekeleri halen duruyor
kararma olustu bazi yerlerde ic kisimlarda
bu lekelerin geçmesi icin yani
2 senelik lazer yanik izini gecirebilicegim (genitalde)bir yöntem varsa lütfen benimle paylasni

insaallah bende kurtulurum

sevgiler:KK43:

ERSAĞ'ın renk açıcı kremi epilasyon sonrası kalan lekelere iyi geliyor.dün bizzat bu ürünü kullanan ve lekelerin geçtiğini söyleyen birisiyle tanıştım.

lütfennnnnnn cevap verinnnnnnnn :78:
arkadaslar 2 sene önce lazere gittim 4seans
ve genitalde yanma oldu lekeleri halen duruyor
kararma olustu bazi yerlerde ic kisimlarda
bu lekelerin geçmesi icin yani
2 senelik lazer yanik izini gecirebilicegim (genitalde)bir yöntem varsa lütfen benimle paylasni

insaallah bende kurtulurum

sevgiler:KK43:

Ayni sorundan bende muzdaribim yaa:KK43:( bi krem onerisi yapan olursa cok mutlu olurumm

ben sizin krem ile ilgili yazdıklarınızı okudum bende çillerim için almak istiyorum ama hangi eczaneden hazırlattınız. banada yardımcı olurmusun. teşk. cevap yazarsan sevinirim.

X