Bebek Beslenmesi Humana'nın gece çayı mı yoksa Milupa'nın gece çayı mı daha etkili?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

pikolata78

Guru
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2009
3.907
1.249
içerikleri farklı olduğu için fikrinizi alayım dedim. bebişim gece bekçisi gibi. akşam oldu mu uyumak istemiyor.ne yapacağımızı şaşırdık. bu çaylardan içirmeye karar verdim ama hangisi daha etkili olur bilemedim. yardım ederseniz sevinirim.

hiçbirini kullanmadım içeriklerinide bilmiyorum ama içlerinde eğer anason varsa kesinlikle bebeğine verme derim
anason rakının ana madesi dolayısıyle bebeklerimiz anoson cayını içtiklerinde güzel bir uyku çekiyolar çünkü sersemleşiyolar akannehir

doktorumuz anasonon beyin gelişimini engellediğini söylemişti
rezeneyide hergün verme bi süre sonra ıkındırma yapıyo bagırsak tembelleşiyo demişti sen gergün 1 fincan rezene iç hem sütün artar hemde sütünden bebeğine gecer yerimseniben

hiçbirini kullanmadım içeriklerinide bilmiyorum ama içlerinde eğer anason varsa kesinlikle bebeğine verme derim
anason rakının ana madesi dolayısıyle bebeklerimiz anoson cayını içtiklerinde güzel bir uyku çekiyolar çünkü sersemleşiyolar akannehir

rezeneyide hergün verme bi süre sonra ıkındırma yapıyo bagırsak tembelleşiyo demişti sen gergün 1 fincan rezene iç hem sütün artar hemde sütünden bebeğine gecer yerimseniben

milupada anason var ama humana da yok diye biliyorum. rezene içiyorum canım. ama gece uykusunu etkilemedi malesef.

ne humana ne milupa ne papatya çayı bizi etkilemedi maalesef uyumadımı uyumuyoo yapcak bişey yok sabırrr

X