Hangi Mama Sandalyesi

OzOkuN

AdaNehir
Kayıtlı Üye
2 Mart 2009
1.928
0
mama sandalyesi kullanan arkadaşlar memnunmusunuz ne kullanıyorsunuz? biz kraft dondy i mama sandalyesi olarak kullanıyoruz ama satmayı düşünüyorum çünkü pek de kullanışlı olmuyor artık

ben kullanıyorum ve çok memnunum walla büyük rahatlık hem bebeğin yanında hiç sıkılmıyor hem de yedirmesi çok kolay ve zevkli..bizde chicco çift kılıflı olandan var...tavsiye ederiim...

oğluma chicco almıştık güzeldi ama çok yer kaplıyordu sonra başkasına verdim, eceye ıkea dan aldım memnunum hem çok hafif, hem yer kaplamıyor, hem de temizliği son derece kolay ha birde ucuz tavsiye ederim.

bizimkide chicco çift kılıflı polly (confetti) modeli çok memnunum, kullanışlı, hafif, rahat, hem yemek yedirirken hemde ben yemek yaparken oturtuyorum çok rahat ettim :))

Son düzenleme:
oğluma chicco almıştık güzeldi ama çok yer kaplıyordu sonra başkasına verdim, eceye ıkea dan aldım memnunum hem çok hafif, hem yer kaplamıyor, hem de temizliği son derece kolay ha birde ucuz tavsiye ederim.

bende ikeadan almayı düşünüyorum bi yerde gördüm hoşuma gidddi

chıcco polly magıc bızım mama sandalyemız çok memnunum pencerenın onunde o dısarıyı ızlerken ben yemegımı yapıyorum

teşekkürler arkadaşlar biz de dün çıkıp chicco polly mama sandalyesi aldık akşam yemeğini ve sabah kahvaltısını üzerinde yedi eve gerçekten de güzel ve kullanışlı

ben şimdilik yürütecinde yediriyorum. kendimde koltuğa oturuyorum. kaçmasın diye de ayağımla yürütecin korumasına bastırıyorum. delikafadulden başlarda bizimle birlikte mutfakta yediriyordum. baktım hiç te bizimle birlikte falan yemiyor. genelde o yiyor , ben yediriyorum , babası da izliyor ve peçete, su vs uzatıyor. bizim yemekler de bu arada soğuyup gidiyor. Can efendinin karnı doyunca oyun istiyor. artık önce ona yediriyoruz. biraz oynadıktan sonra doğru uykuya. biz de ancak saat 19 dan sonra masaya oturuyoruz. uzman tv de mama sandalyesi seçimiyle ilgili çok ayrıntılı bir video var. almadan önce izlemekte fayda görüyorum..

bizim mama sandalyesi yemek masasının yanında duruyor biraz ben yiyorum biraz adaya yediriyorum akşamları. zaten bizimki yarım saat ağzında çeviriyo yemeği :))

özgecim hayırlı olsun canım güle güle kullansın kuzumuz, mama sandalyesi çok rahat oluyor, özellikle iş dönüşü yemek yaparken hep yanımda olmak istiyordu meriç, yanıma koyuyorum o bana bakarken bende onunla sohbet edip yemeği hazırlıyorum :))))) bi güzel yiyoruz sonrada, seviyor :)))

X