bilen varmı

kelebekgil

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2009
55
0
:bbo:arkadaşlar bende 3 yıllık evliyim sürekli adet gecikmelerim oluyodu bekarlıktada bu sorunu yaşıyordum ama bu kadar fazla aksamıyordu daha önce de tedavi gördüm ama son gittiğim doktor yumurtalıkların çatlamıyor bu yüzden döllenme olamıyor ve yumurtalıklara yapışık 2 adet kist var bu yüzden normal yolla hamile kalamazsın dedi aşılama yapacağız tutmazsa daha sonra tüp bebek deneriz dedi kafam çok karıştı ve moralim çok bozuldu sizce ne yapmalıyım bana yardımcı olursanız sevinirim bir öneriniz varmııııııııısenağlama:çok üzgünüm:

Söğlediğin belirtilere göre Polikistik over hatasısın canım.Çok geçmiş olsun.Doğal yoldan gebe kalman bir mucize.Bence hiç aşılamayı deneme direk tüp bebeğe geç.Ne maddi ne de manavi bakımdan yıpranma derim..

Teşekkür ederim daha önce özel hastanelere gittim en son gittiğim dr da bakırköyde YEŞıM DUMAN URAS bi dr arkadaşımda SERHAT SAKIZ diye bi doktor önerdi sadece kısırlık üzerine çalışıyormuş ama daha gidemedim bilginiz varmı yada önerebileceğiniz başka bir doktor

canim ins hamile kalirsin allah dualarini kabul etsin
gunay arkadasima katiliyorum bencede asilama yaptirma direk tup bebege gec ins burdan hamileyim diye yazdigini goruruz opuyorumnanaktan

inşallah yaa allah tüm isteyenlere ve yanı sıra bana da nasip etsin dr. SERHAT SAKIZ a da bi gitmek istiyorum çok iyi diyorlar inşallah bana da faydası dokunur.Çünkü bazen isyan bile ediyorum allah çocuğunu kesen bir anneye bile tekrar çocuk sahibi olma şansı veriyor yada bırakıp giden annelerin bile tekrar çocukları oluyor da ben ne yalnış yaptım diyorum kendi kendimesenağlama.Artık her gece rüyalarımda bile hep çocuğum olmuş emziriyorum diye görüyorum hamile bayanları yada yeni doğum yapmış anneleri görünce kendi kendime kızıyorumsenağlama

:bbo:arkadaşlar bende 3 yıllık evliyim sürekli adet gecikmelerim oluyodu bekarlıktada bu sorunu yaşıyordum ama bu kadar fazla aksamıyordu daha önce de tedavi gördüm ama son gittiğim doktor yumurtalıkların çatlamıyor bu yüzden döllenme olamıyor ve yumurtalıklara yapışık 2 adet kist var bu yüzden normal yolla hamile kalamazsın dedi aşılama yapacağız tutmazsa daha sonra tüp bebek deneriz dedi kafam çok karıştı ve moralim çok bozuldu sizce ne yapmalıyım bana yardımcı olursanız sevinirim bir öneriniz varmııııııııısenağlama:çok üzgünüm:

Canım amelıyat önermedımı,önermedı ıse dırekt tüp geçmış olsun yerimseniben

X