Erkek İnfertilitesi Bursada sprem testini nerde yaptırdınız?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

serap_resat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2007
160
2
44
Bursada oturan arkadaşlardan bilgi paylaşımı isteyeceğim.bursada sperm tahlili yaptıran varsa nerde yaptırdınız?daha önce eşime özel bir hastanede sperm testi yaptırdık.sonuçlar pek iyi değildi.tüp bebek demişlerdi.bizde bu arada keçiboynuzu ve vitanim takviyesine başladık.tabi burara 4 ay oldu testi yaptıralı tekrar test yaptırmak istiyoruz değerlerde bir değişme varmı diye.ona göre tekar doktora gitmeyi düşnüyoruz.devlet hastanelerindede yaptıran varsa bilgilerini paylaşabilirmi?

canım benm eşim güven lab.yaptırdı daha yeni yaptrdı hemde 55 liraydı.en az 3 en fazla 7 gün cinsel perhiz gerekiyo.daha öncede doruk hastanesinde devlet hastanesinde yaptıdı ama 2 doktora gttik ikisde burayı önerdi bize.

teşekkür ederim arkadaşım.bende kimse yazmayacak heralde diyordum.vereliniortak.aslında tercihim birazda devlet hastaneleriydi.sigortalı olunca bnu değerlendirmek istedim ama bursada hangi devlet hastanesinde test yapıldığını bilmiyorum.siz hangisinde yaptırdınız? (şimdi bütün hastaneler devlet hastanesi olarak geçiyor ondan sordum).eğer olmazsa senin önderdiğin yerdede yaptırabiliriz..birde WHO'ya göremi bakıyorlar yoksa KRUGERE göremi..fisfisfis..bu kunudada bilgin varmı?

biz bursa devlet hastanesinde yaptıdık ama çok detaysız ve baştan savma dedi bizm doktorumuz sonra bikere doruk tıpta yaptırdık onuda yeterli görmedi.en sonunda burayı söyledi.who ve krugere göre de yapıyolar.heriksininde değerlerini yazıyolar.gidebilirseniz burası sizin için en doğru seçim olur canım.

X