Gelinbaşı ve Gelin Tacı sakarya da en iyi kuaför

Merhaba :)

Herkes Ada da kuaför yazmış, bilen varsa bir de Karasu da hangi kuaförü tavsiye edeceğini yazsa :) çok müşkül durumdayım.. İstanbul da yaşıyorum.. düğünüm orda olacak randevu almaya geldim.. ama kimden alacağım bilmiyorum..

Merhaba.ben Sakaryalıyım.1 ay sonra benimde düğünm var.Ben önce Muammer den randevu almıştım.Sakaryada çok bilinen bir kuaför diye.Bu arada ben kendim hiç gitmemiştim.Nasıldır fln hiç bir bilgim yok.Sadece ismi bilinmiş tanınmış ünlü bir yer diye.Ama sonradan hiç içime sinmedi.
Bunun sebepleri de öncelikle oraya gittiğimde çok fazla ilgilenilmemesi,ikinciisi genelde çok fazla kalabalık olması.Ve en önemlisi de ben porselen makyaj istediğimden pors.makyaj var mı diye sorduğumda bana Adp'nda pors.makyajın olmadığını söylediler.Halbuki böyle birşey yokmuş.
Diğerlerini bir yana bıraktım bu son söylediğim iyice sinirlendirdi beni ve oraa gitmekten vazgeçtim.Ve Kuaför Meryem 'i ayarladım Çark caddesinde.İçeriye girdiğimden itibaren ilgi,duruş ve konuşma herşey farklıydı ve Meryem hanım beni çok rahatlattı.Düğünüm 21 Mayısta.ama ben memnun ayrılacağımı düşünüyorum
Çok uzun anlattım ama umarım işinize yarar.İnşallah pişman olmayız seçimlerimizden.Şimdiden mutluluklarr

Benim Düğünüm 3 Kasımdaydı. İlk girdiğimde meryem kuaför bendede aynı intibayı yarattı fakat kuaförden cıkışım tam bir hüsrandı. Bu arada başka başlıktada belirttim yaşadıklarımı. Ve son olarak daha önce deozito vermiş olmama rağmen eşimden ödeme alırken depozitomu düşmeden ödeme alıp bizi kazıkladı. Umarım diğer kişiler aynı hataya düşüp meryem kuaföre gitmezler.

Benim Düğünüm 3 Kasımdaydı. İlk girdiğimde meryem kuaför bendede aynı intibayı yarattı fakat kuaförden cıkışım tam bir hüsrandı. Bu arada başka başlıktada belirttim yaşadıklarımı. Ve son olarak daha önce deozito vermiş olmama rağmen eşimden ödeme alırken depozitomu düşmeden ödeme alıp bizi kazıkladı. Umarım diğer kişiler aynı hataya düşüp meryem kuaföre gitmezler.

bu yorumu görünce çok şaşırdım yaklaşık 10 yıldır meryeme giderim..Sözüm,kınam,düğünüm anlıyacağınız bütün özel günlerimdede ordaydım..Başkasına kendimi emanet edemem oderece..

Hatta çoğu arkadaşımda benim tavsiyemle meryemin müşterisi oldu..

bu yorumu görünce çok şaşırdım yaklaşık 10 yıldır meryeme giderim..Sözüm,kınam,düğünüm anlıyacağınız bütün özel günlerimdede ordaydım..Başkasına kendimi emanet edemem oderece..

Hatta çoğu arkadaşımda benim tavsiyemle meryemin müşterisi oldu..

Bende tavsiye üzerine gitmiştim. Ama yazdıklarımın hepsi gerçekleşti. Hiçbir abartı katmadan yazıyorum. Siz orada makyöz çalıştıgını gördünüzmü mesela. Bana makyözüm var deyip durdu sonra orada her işi yapan ağdaya bile giren kıza makyajımı yaptırdı. Makyajı yapan kıza ne yapacaksın diyorum ben bilemem meryem abla ne derse onu yapacam diyor yanı fikri bile yok ne yapacagına dair. Profesyonellik bunun neresinde. Duvağımı aldılar benden 1 hafta önce düğün günü saatlerce duvagımı bulamadılar. provada yaptıgı sacın aynısını yapmadı. Saçımda gazete istemıyorum dedim topuzumda gazete kullandı. yani anlayacağınız daha birsürü aksılık yaşadım. ve sonuç hüsran oldu. insan en özel gününde çok daha farklı bir yaklaşım bekliyor. Bana el ayak bakımı yapacam dedi ne manıkur yaptı ne pedıkur sadece elıme oje sürdü sonra sanki bunların hepsini yapmış gibi para aldı. Gidecek olanlar önceden bilgilensin ve ona göre davransın..

salon Özcan iyi ama pahalı bir yer
ama sakın gitmeyin diyebileceğim SWİSS KUAFÖR var saçlarımı mahvetti

Arkadalar benimde 21 eylülde adapazarında düğünüm oldu. Uzun araştırmalarım sonucunda Muammer kuaföre gittim. Neredeyse düğünüme gecikiyordum. Geline ilgi alaka sıfır. Beni 2 saat boş beklettiler. Tamamen paraya dönük çalışıyorlar gelinler ikinci planda o an gelen müşteri varsa onu alıyorlar. nasıl olsa gelin gelmiş artık parayı alacaklar. 5 buçuk saat kuaförde kaldım sadece saçım ve makyajım yapıldı bu sürede. Saçlarım tam bir kabustu. Muammerin kendisi asık suratlılığı ve gerginliğiyle beni düğün günümde depresyona soktu. saçlarımı ıstedıgım modelı tarıf ettıgımde böyle olmaz yapılmaz dıye karşı cıktı bana. Bense ilk düğünümde Mersınde yaptırmıstım aynı saçı. Bunu söyledıgımdeyse 'Ben sanat yapıyorum' dedi ukala bir tavırla. standard bir saç öğrenmiş bütün gelinlere aynı 'SANAT'. Neyse güç bela saçımı tarıf ettım sonuç tam bır hüsran. SANAT SAÇA SPREY BASIP SIYAH TOKAYLA TUTTURMAKLA OLMUYORmuş. makyaja gelince muammer beyin geliniymiş sanırsam oda tam bır kabus. doğal olsun dedıkce gri farı sürdü. bana bırak bana bırak dedi sürekli.bıraktım ve kuaförden çıkarken ağlıyordum resmen. Kızlar ben sakaryalı değilim başka kuaför bilmiyorum ama tek bildiğim düğün gününüzde kuaförden mutlu çıkmak istıyorsanız Muammere gitmemeniz gerektiği.

emine kuaförü pasaj 2000 de birde modern kuaförü çark caddesinde tavsiye edebilirim bende

merhaba kızlar 18 mayısta düğünüm var adapazarında hakan çapa ile anlaştım nasıldırki acaba bilen varmı

2 sene önce evlendim saçımı carawella da yaptırdım senelerdir gittiğim kuafördü tanıdıktı da.. vak yaptı parmaklarıyla actı ve o şekilde topuz yaptı muhteşem olmuştu herkez çok beğenmişti hala düğün saçım konuşulur düşün yani.. makyaj konusuna gelince tepkiler iyiydi beğenilmişti ilk bi kaç saat güzeldi ama snra aktı çünkü düğünüm öğlen yapıldı çok sıcaktı ve düğünden sonra arkadaşlarla gezmeye gittik havada sıcak olunca epey aktı hoşuma gitmedi o yüzden... biraz uzun oldu ama bilgine canım..saç yapım konusunda ve kesimde çok iyidir hüseyin tavsiye ederim....

hakan çapa????? adapazarlıyım ama ilk defa duydum ismini... bende iyi bir kuaför arıyorum ama cevap atan olmadı hiç....

çark caddesinde beyzade cafenin hemen karşısı bende faceten buldum fotolarda saç ve makyajını beğendim özellikle makyajı eskişehirde yaşıyorum adada düğünüm olacak hiç bilmiyorum bakalım nasıl olacak :)

çark caddesinde beyzade cafenin hemen karşısı bende faceten buldum fotolarda saç ve makyajını beğendim özellikle makyajı eskişehirde yaşıyorum adada düğünüm olacak hiç bilmiyorum bakalım nasıl olacak :)

inşallah beğenirsin herşey umduğun gibi gider :)

zor bir karar bu kuaför işi ben de 3 mayıstaki sözüm için muammeri düşünüyodum ama yorumlar pek de iç açıcı değil tereddüt de kaldım şimdi :/

kızlar geçen hafta düğün çekimleri için hakan çapaya gittim çok çok memnun kaldım makyaj on numara oldu saç desen öyle şimdi hakanın hakkını yemeyim ama benim için en önemlisi makyajdı bu kadar memnun kalacağımı tahmin etmiyordum HARİKA idi çekimlerimide kontrast la anlaştım bir düğün kılıbi hazırlamışlar evet iyi olduklarını anlamıştım ama beklentimin üzerinde çıktı :) son olarakta gelinliğim içözler onlarında eline sağlık gören hayran kaldı burdan tüm adapazarında düğünü olacak kızlara benden gelsin bu adresler :KK70::21:

Baslik acilali uzun zaman olmus ama sakaryada sac tasarim olarak en iyi ibrahim güler derim isinde disiplinli ve guler yuzlu daha once Rahman da calisiyordu simdilerde kendine ait bir is yeri acma evresinde.

Meryem kuaför ü kesinlikle tavsiye etmiyorum bende. Ilk görüsmeden özel ilgilenme ist's biz gelsin basinda Paket yapiyoruz. El ve yüzde cild bakimi, Manikür, prova lar yapiyoruz gelsin basi ve makyaj Icin ki o gün Tam nasil olacagini Bilmen icin. görüp sonra ok dersen, dügün günü öyle yapacagiz. Hic Biri olmadi. Prova dedigi Tarif etmek oldu okadar.bakim de sen yok. Esim almaya geldiginde de fiyati konusdugumuzdan fazla istedi. Tabi o durumda tartisilamiyorda cok fazla. Tek iyi olan gelin basi iyi oldu.

X