Evimde değişiklikler yaptım nasıl olmuş?

happy_spk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2007
448
5
mutfağımıza yaptığım kapı sarkacım:)) hihoyyyt
eminönünden 1,5 tl'ye aldığım iple yaptım!!
nassıl?? sengözlerimebaksanab

2-3-4.sayfalarda da değişiklikler var!

http://i0912.hizliresim.com/2009/12/17/107.jpg[/IMG]

Son düzenleme:
bu arada, yatak odasındaki o kedili tablonun yerine raf çakacağız. çerçevelerimizi, mumlar falan koyucam.. ormantik bir ortam olacak yani:)) sağolsun oğluşum hergün indiriyor komidinlerden rahat vermiyor. raf güzel olacak sanırım..
onu da yapınca eklerim.

evimizin tadilatını bitirince resimleri eklemiştim, yorum yazan arkadaşların tavsiyelerine uyarak eşyalarrın yerleriyle de ilgili değişiklikler yaptım. ama onları sayfaya direk yüklemek istiyorm yardımcı olursanız. böyle bakması da zor oluyor sanırım sizin için de..

eline sağlık güzel olmuş.forumlar 3 yazısının altındaki link kopyalayıp yapıştırırsan resim direkt çıkar canım

Cnm güzel olmuşş ama keşke mutfağa yaptığın sticker tek olsaydı yani o yuvarlakların üstüne uygulamasaydın daha iyi olurmuş. Holdeki sticker çok hoş:nazar:

mutfağımın tülünü değiştirdim:)) bu tülü görünce halılarıma çoook uyacağını düşünüp hemmen aldım!

eline sağlık güzel olmuş.forumlar 3 yazısının altındaki link kopyalayıp yapıştırırsan resim direkt çıkar canım

canımmm.. çok sağol ya.. bak mutfak tülünü şıp diye ekledim sayende!! ne basitmiş yahu!! :))) bunca zaman boşa debelenmişim:))) sırnaşık şey

Cnm güzel olmuşş ama keşke mutfağa yaptığın sticker tek olsaydı yani o yuvarlakların üstüne uygulamasaydın daha iyi olurmuş. Holdeki sticker çok hoş:nazar:

ya, o yuvarlaklar baya bi zaman durdu.. çok boş gelmeye başlamıştı gözüme. bu stıckerları içlerine uygulamayı uygun gördüm. olmamış mı?

önceden görenler hatırlar, eski koltuk takımının tek koltuğunu arka gaz odasına attık:)
koltuğu da dediğiniz gibi köşeli koydum ve sehpa dekoru yaptım yanındaki kirişe.

X