Sayfa: 1/3 123 SonSon
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: vajinadan akıntı gelmesi normalmi

1. Konu Sahibi : buse2005 #1

vajinadan akıntı gelmesi normalmi

mrb arkadas vajinadan akıntı gelmesi normalmidir bende ne beyaz nede sarı ikisinin arasında bir akıntı geliyor bazen az bazen çok özellikle ilişki sırasında çok geliyor bu ara doktora gitdim vajinadan kulanılan fitil tarzında birsey verdi kullandım ama geçmedi ne yapmam lazım yardımcı olurmusunuz şimdiden tşk ederim

2. Konu Sahibi : buse2005 #2
    Giriş tarihi
    Dec 2007
    gecmediyse tekrar doktoruna gitmelisin
    ihmal etme derim ben
    HAYATIMDA ALDIGIM EN GÜZEL HEDIYEMSIN

3. Konu Sahibi : buse2005 #3
    merhaba,bende de uzun zamandır bu durum var .bazen kayboluyor ama genelde var.ne koku ne kaşıntı ne ağrı hiçbişey yok...ne olabilir acaba:sinifsinif:

4. Konu Sahibi : buse2005 #4
    Giriş tarihi
    Sep 2009
    bendede vardı dr ye gittim 2 tane farklı fitil ve 1 tane hap verdi, enfeksiyon kapma ile ilgiliymiş bu akıntı, sizde dr ye tekrar görünün ihmale gelmez

5. Konu Sahibi : buse2005 #5
    ya ne yaparsanız yapınnn gitmezzz Dr bana fitil verdii geçirdi sonraa tekrar başladıı dr a gittim bu sfeerr başkaa fitil yazdıı .. bu böle devamm eder gider . orayıı temizz tutmaktaa faydaa var... bndede olodu ilşki essnasındaa amaa smdii olmuoo ...

6. Konu Sahibi : buse2005 #6
    Alıntı buse2005 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    mrb arkadas vajinadan akıntı gelmesi normalmidir bende ne beyaz nede sarı ikisinin arasında bir akıntı geliyor bazen az bazen çok özellikle ilişki sırasında çok geliyor bu ara doktora gitdim vajinadan kulanılan fitil tarzında birsey verdi kullandım ama geçmedi ne yapmam lazım yardımcı olurmusunuz şimdiden tşk ederim
    bence aynı dr a tekrargit ve şikayetiyin devam ettiğini söyle. ona göre ilaç yazar herhalde.normalde eğer renksiz ve kokusuzsa sorun yok sanırım. günlük petleri düşünsene boşuna okadar satılmıyor herhalde. yani her kadında olma olasılığı yüksek.geçmiş olsun canım.:teselli:

7. Konu Sahibi : buse2005 #7
    Giriş tarihi
    Jan 2009
    çok büyük ihtimalle mantardır,
    mantar için en güzel ilaç da dayanabileceğin kadar sıcak suyun içine oturup beklemek
    bunu geçene kadar her gün özellikle gece yatmadan önce yap

8. Konu Sahibi : buse2005 #8
    kızlar hepinize tşk ederim doktora üç defa gitdim ama son doktorun verdiyi ilaçı kullanmadım adet oldukdan sonra kullanmaya basla dedi bende adet olmadığım için kullanmadım duruyor doktara tekrar gidicem birde ara kaşıntı oluyor bakalım ne diyecek

9. Konu Sahibi : buse2005 #9
    Giriş tarihi
    Nov 2009
    mantardir buyuk ihtimal
    ama hap,krem we fitil gecirmesi lasim

10. Konu Sahibi : buse2005 #10
    ama üç doktora gittim hiç biri mantar demedi bilmiyorum birde mantar kötü birseymi acaba ?

Sayfa: 1/3 123 SonSon