Yanak ve foaller :((((

ebixsxim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2008
1.555
0
37
kızlar lazer apılasyon yada ıgnelı epılasyon yaptran varmı yada eskısını goren benım yanak kısmımda fual denılen kısımım varya tuylerın yuzunden sacımı topuz yapamıyorum toplayamıyorum ne yapıcam ben ya yarım edın onerlerınız varmı resım eklıyorum gorun bı bakın bakaalım ne dıceksınız epılasyon hakkında ıstanbulda onerıcegınız epılasyon neresı var ama kurtara bılecek bı yer arıyorum

user90172pic73002125924.jpg
[/URL][/IMG]
user90172pic73004125924.jpg
[/URL][/IMG]

Son düzenleme:
lazer epilasyon daha geniş bir alanı bir anda taramıyormu?iğnelide herhalde etek tek iğne btırıyorlar diye biliyorum ben ama tabi emin değilim..doğru biliyorsam lazer ol

canım lazer ince kılları görmüyor diye biliyorum
iğneli daha uygun sanki

valla bana kalırsa takacak hiç bişi yok sen faul görmemişsin canım ne var sanki bence çok taktığın için gözüne çarpıyo hen bak şu uzun olan kılları kulağının arkasına almamışın o yüzden böle çok görünüyo onlarıda iyice kulağının arkasına alsan bukadarda çok gözükmez

Makayaj yapınca fondoten surulunce flan o kısım camur oluyop resmen ay bımıyorum kızlar cok taktım
ıstanbul bogaz ıcı tıp merkezınını aradım yuz bolgesı 55 tl oluyomus orayı bı arastıyım burun amelıyatımıda orda olmustum ben bakalım eger mantıklı glerıse gıdıcem

Lazer olmaz sana.Deneme bile canim=) Sakin , sen sen ol deneme. Bunu inanarak soyluyorum.Benim seninkinden cook kötüydü cımbızla ala ala coğaltmıştım.Koyulaşmıştıda.Lazere gittim onları incelltti azalttı tamam ama incelere hiiic bir etkisi yok bosuna gidip duruyorsun.Simdi ben bosuna gidiyorum mesela.Sir ile almayi dusunuyorum ya da sarartmayi.ınan bana lazer olmaz.ığneliye gelince de iz olayi beni tedirgin ediyor.ızlerle gezecegime ince tüylerimle yaşamasını öğrenirim diyorum.Göbek möbek olsa yaptır iğneli bir-iki izde kalsa farketmez.Ama yüz bu!

Ayrica bebek gibi yüzün var burnunun şekline de bayıldım.Maşallah canım=)

allah kısmet edersen 2 sen sonra flan evlenıcem gleın basım makyajımda cırkın udrur kıllı tuylu cunku normalde makyaj yapıyorum fondoten yedırırken nasıl kotu bı goruntu olur anlatamm kızlar kendımı ıı hıssetmıyorum sacım acık toplu gezemıyorum ya :KK43:( lazer gotrmezmı ya 1 sene ddee flan :KK43:
leonela cnm ıltıfatlrın ıcın ayrıca tesskur ederım

benim 1,5 sene oldu götürmedi=) Ki iyi bir yer... İzmirin en gidilen yerlerinden:/ Salık birsey yaptirsan sacini?

benim 1,5 sene oldu götürmedi=) ki iyi bir yer... Izmirin en gidilen yerlerinden:/ salık birsey yaptirsan sacini?

ya cnm daha cok var evlenmem ben sadece rahatsız oluyorum sacımı toplayıp bı dısarı cıkammıyorum onun vermıs oldugu bı rahatsızlık var bende yanı kendıme guvenerek dısarı cıkmak ıstıyorum ya sacımı kulak arkdama atamıyorum yanı baya atkılıyo benım

Lazer olmaz sana.Deneme bile canim=) Sakin , sen sen ol deneme. Bunu inanarak soyluyorum.Benim seninkinden cook kötüydü cımbızla ala ala coğaltmıştım.Koyulaşmıştıda.Lazere gittim onları incelltti azalttı tamam ama incelere hiiic bir etkisi yok bosuna gidip duruyorsun.Simdi ben bosuna gidiyorum mesela.Sir ile almayi dusunuyorum ya da sarartmayi.İnan bana lazer olmaz.İğneliye gelince de iz olayi beni tedirgin ediyor.İzlerle gezecegime ince tüylerimle yaşamasını öğrenirim diyorum.Göbek möbek olsa yaptır iğneli bir-iki izde kalsa farketmez.Ama yüz bu!

Tereddütünüzü anlıyorum ancak uzmanını bulduğunuz taktirde İğneli epilasyonu denemekten kesinlikle memnun kalacağınızı da iddia ediyorum. İğneli epilasyon forumunda ' iğneli epilasyon uzmanının paylaşım alanı' başlıklı bir sayfa açmıştım zaman ayırıp inceleyebilirseniz karar vermenizde size yardımcı olacaktır. iyi akşamlar.

bence de hic gerek yok.ben o bolgeyi cift tarafli agda bantlariyla aliyorum sayet fikir istersen ama keske almasaydim diyorum artik.cok gereksizmis.

Ahh Allahım keşke benimkiler de böyle olsa :KK43: :çok üzgünüm: Güzelim haline şükret. Benimkiler aynen dediğin yerde bildiğin erkek sakalı gibi. Elimi bi gezdiriyorum üstünde sert sert batıyolar ya çıldırıcam. Sirle alıyorum ben, daha da sert çıkıyor. Ama almasam da çeneme kadar sakallarla gezicem. Bi rüzgar esti mi tamam benim sakallar meydanda :KK70: Lazer yaptırabilirim aslında benimkiler oldukça kalın lazerin görmemesi için kör olması lazım :KK70: Ama ne yazık ki hormon problemim var.. bu nedenle lazer de yaptıramıyorum :/

arkadaşlar ben de merak ediyordum o bölgeye sir ağda yapsak daha mı kötü olur?ben kuaförlerin yaptığını görmüştüm.mesela pudralı ağda yapsa koyulaşır mı yada kalınlaşır mı ki?

X