Doğuma Hazırlık Park Yatak uyku seti alırken...

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
park yatağın iç koruyucularını (yorganciogluonline) bu siteden yaptırdım sadece burada bulabildim park yatak içi için genelde karyola için yapıyorlar.Dış kenarlarıda kumaş aldım terzide diktirdim lastikli baza fırfırı mantığı.Koruyucularla dış fırfırı 1 kaç tane çengel iğneyle belli yerlerden tutturdum.ıstediğim zaman dış kısmı çıkartabiliyorum.

Canim tamda. Boyle bir model ararken senin resimleri gordum super Ben fir fir dusunurken icini de begendim Pikocuya tariff ettim tam olmasa da idare eder fir fir ile yatak koruyucu arasi bosluk var demir gurunuyor nazarlikli cengelli igne takarim dedim bulamadim kurdale aldum birlestirdim resim yuklemeyi becetemiyorum yoksa sana gostermek icin yukletdim ...

2yoxzpg.jpg

5ysq45.jpg

w9886f.jpg

yataklar çok cici olmuş bende park yatak aldım ama böyle süslemek hiç aklıma gelmemişti süper fikir bende yaptırım:KK16:

konu çok eski ama iyiki gördüm fikir çok güzel dıştaki beyaz örtüyü çok sevmedim kumaşını değiştirsek daha iyi olur gibi fikri verebilecek olan söylerse sevinirim.zira kumaşlardan anlamıyorum

X