Kavitasyon yaptıran var mı?

Arkadaşlar merhaba.siteye yeni üye oldum.ben bir süredir kavitasyonu merak ediyordum.2 çocuktan sonra cok kilo aldım.55den 75e çıktım.bu yıl diyetısyene gittim ve 10 kılo verdım 3 ayda fakat biraktım.kavitasyon daha basıt geldı fakat arastırmamda kavitasyonun doktor kontrollu dıyet ,spor ve su ıcmekle yararlı oldugunu anladım.dun dıyetısyene basladım.nasıpse yarın suadıyede bır yere baslıcam kavıtasyona.8 seans 1100tl pesin.ama haftada 2 gun.kavıtasyon ve power plate sonrakı gun lenf drenaj ve frekans.bunların hepsi aynı gun olmazmış.toplam 16 sefer gıdıcem ınsallah.burda yorumlarını tecrübelerını yazan tum arkadaslara tesekkur ederım.cok faydaları oldu.bende kendı tecrubemı sızlerle paylasmak ıstedım.bakalım sonucu nasıl olucak.yarın yazarım.

sayın gökçe hashimoto olduğunuzu nasıl anladınız.gecmiş olsun.

bugün grupca sitesinden afrodit güzellik salonunun sağlamış olduğu 35 ytlik 3 seas kavitasyon paketini alan varmdır?

bugün grupca sitesinden afrodit güzellik salonunun sağlamış olduğu 35 ytlik 3 seas kavitasyon paketini alan varmdır?

bu konuda bir bilgisi olan varsa fiyat cok uygun gerçekten, seans süresinide yazarsa giden arkadaşlar sevinirim.

normal bir seans 50 dakika sürüyor,bu seansın süresi hakkındada bilgi verirmisiniz giden arkadaşlar.

merhaba kızlar
ben 7 ay önce safra kesesinden ameliyat oldum ve sezaryen oldum
sizce kativasyon zararlı olur mu yaptırsam

arkadaslar herkese coook uzun bi aradan sonra merhaba...bazı sanssızlıkların ustuste gelmesinden dolayı uzun bi süre yoktum ortalıklarda... bu arada bana sorular yöneltilmiş fakat herkesi cevapsız bırakmısım...:KK43: herkesten özür dilerim.... ben hala kavitasyona devam ediyorum... yazın 2 ay devam eemedim sadece, onun haricinde ayda 4'lük paketten alıorum ve artık bundan 5 yıl önce (bekarlık zamanımdaki incecik halimde) giydiğim pantolonlarıma rahatlıkla sıgabiliorum....ben tekrar söylüorum bence kesinlikle bol sıvı ve protein takviyesiyle işe yarayan bi sistem olduunu ısrarla söyleyebilirim... tabi hep belirtiorum, kullanılan makinanın ve sanırım seansın suresinin de ( bana yapılan 50 dk. kavitasyon+15-20 dk pasif jimnastik) çok etkisi var...

merhaba arkadaşlar ..
ben sitenize yeni üye oldum.. Sizlerin bir çok konuda paykaşımcı olduğunuzu forumlarını takip ederek zaten biliyorum..Ben kavitasyona 6 kasımda başlayacağım makinelari megasun mış bununla ilgili bilgisi olan var mı..
Birde kavitasyona yılda ne kadar girilebilir. ben 1.70 boyunda 82 kiloyum ideal kilom 65 olmayı hedefliyorum.. bunun içinde bir çok kez kavitasyon seansına girmeyi düşünüorum ama korkuyorum.. kalbe karaciğere ve böbreğe fazla seans almanın zararı var mıdır acaba.. şu aşamada 6-8 seans karnıma 6-8 seans da kalça ve bacaklarıma düşünüyorumm
bilgilerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum

sevgiler

merhaba arzu helin ben

yazını okudum ve dikkatimi çekti bende araştıryorum hangi yakada kaça yaptırıosun

paylaşırsan sevinirim

sevgiler

merhaba arkadaşlar yazdıklarınızı görünce size bu konuda yardımcı olamak istedim.bende bacak ve basen kısmında oldukça fazla selülitleri olan biriydim yıllardır yaptığım diyetlerde sadece göbek bölgesinden zayıflardım taki kavitasyon aletiyle tanışana kadar.arkadaşımın gidip ve banada önerdiği salona görüşmeye gittim ve o an uygulama yapmaya karar verdim.güler yüzlü ve işlerindeki titizlik benim doğru yerde olduğumu hissettirdi ve bana hiç şüphesiz bu sorunumda yardımcı olacakalarını hissettirdi.6 seans kavitasyon + 6 seans lenf drenaj paketi aldım ikinci senasa gittiğimde vücut analizi yapıldı ve 1100 gr yağ eksildiğini öğrendim zaten vücudumdaki toparlanmadanda bunu görebiliyordum.öyle katı diyetlerde uygulamamı istemediler benden.sadece yağı mümkün olduğunca azaltmamaı ve bol bol su içmemi tavsiye ettiler.bende elimden geldiğince bun uydum ve faydasını görmeye başladım.şu an psikolojik olarak kendimi çok iyi hissediorum biliorumki bu alet işe yarıyor.ve ben seanslar bittiğinde çok güzel sonuçla karşı karşıya kalıcam.sormak istedikleriniz olursa bana özelden mesaj atabilirsiniz seve seve yardımcı olurum.

Dizden yukarısı bacak kalça basen göbek sırt kol kafa hariç:) 2,5 saat sürdü.Yarım saatte ölçüm işlemleri oldu.Toplam 3 saatim gitti orda.Evet ücret gerçekten piyasaya göre çok uygun.2.seansı iple çekiyorum pazar günü.

merhaba,
siteye yeni üye oldum,ve kavitasyonla ilgili bilgi almak istiyorum,.bu yaptırdığınız yer neresi acaba ve 10 aylık bebeğim var emziriyorum kavitasyon bana uygulanabilir mi?yardımcı olursanız sevinirim...

merhaba,kavitasyon hakkında fyat,adres bilgisi verirseniz sevinirim+10 aylık bebeğimi emziriyorum bu kavitasyona engel mi ?

Merhabalar,
Bugün 10. seans kavitasyon ve velasmoth tedavimi tamamladım. Basenlerimdeki inatçı yağlanmadan kurtuldum. Herkese tavsiye ederim.
merhaba,
siz nereye gittiniz + ne kadar ödediniz ve kaç cantim inceldiniz,cevaplarsanız sevinirim,teşekkürler

merhaba denizvemehtap

benim öğrenmek istediğim şey girdiğin kavitasyon makinasının markası ne.. benimki megason die bir marka..
bir de yılda en fazla kaç seans girebiliyoruz yani bunun bir zararı var mı yani ben 8-10 seans karnıma 8-10 seansta basenlerimle bacaklarıma yaptırıcam

bununla ilgili bilgi verirseniz emmnun olurum..

Özelden msg atamıyorum yeni üyeyim die

sayın gökçe hashimoto olduğunuzu nasıl anladınız.gecmiş olsun.

Teşekkür ederim. Öncelikle ben kilo takıntılı biriyimdir ve hayatım diyetlerle geçer. Uzun zamandır hiç kilo veremiyordum. Versem bile hiçbir şey yemememe rağmen, aynen geri alıyordum. Bir yerde hata yaptığımı düşündüm ve diyetisyene gittim. Tam 45 günde 2 kilo verip, 1 kilosunu son 1 haftada geri aldım ve bu sürede bayağı ağır bir diyet listesi uyguluyordum. Hem de deliler gibi spor yapıyordum.

Diyetisyen de bir sorun olduğunu düşündü ve bütün t3, t4, tsh ve anti-tpo değerlerime bakıldı. Sonra da tiroid ultrasonum çekildi. Böylece öğrenmiş oldum. Şüpheleniyorsanız, siz de gidip test yaptırın.

arkadaslar herkese coook uzun bi aradan sonra merhaba...bazı sanssızlıkların ustuste gelmesinden dolayı uzun bi süre yoktum ortalıklarda... bu arada bana sorular yöneltilmiş fakat herkesi cevapsız bırakmısım...:KK43: herkesten özür dilerim.... ben hala kavitasyona devam ediyorum... yazın 2 ay devam eemedim sadece, onun haricinde ayda 4'lük paketten alıorum ve artık bundan 5 yıl önce (bekarlık zamanımdaki incecik halimde) giydiğim pantolonlarıma rahatlıkla sıgabiliorum....ben tekrar söylüorum bence kesinlikle bol sıvı ve protein takviyesiyle işe yarayan bi sistem olduunu ısrarla söyleyebilirim... tabi hep belirtiorum, kullanılan makinanın ve sanırım seansın suresinin de ( bana yapılan 50 dk. kavitasyon+15-20 dk pasif jimnastik) çok etkisi var...

Komanchi
Yeni üye olduğum için özelden msg atamıyorum.. Acaba bunu nerde yaptırıyorsun bir de her ay 4 paket alıyorum demişsin fazlasının zararı yok mu bunu merak ediyorum
bilgi verirsen memnun olurum

Sevgiler

merhaba denizvemehtap

benim öğrenmek istediğim şey girdiğin kavitasyon makinasının markası ne.. benimki megason die bir marka..
bir de yılda en fazla kaç seans girebiliyoruz yani bunun bir zararı var mı yani ben 8-10 seans karnıma 8-10 seansta basenlerimle bacaklarıma yaptırıcam

bununla ilgili bilgi verirseniz emmnun olurum..

Özelden msg atamıyorum yeni üyeyim die
merhaba öncelikle sana şunu beliritmek isterim cihazdan çok bilinçli insanların sana bunu yapması çok önemli ben gittiğim salondan her yöden çok memnunum.dürüst olmam gerekirse ben cihazımın ismini bilmiyorum zaten merakta etmedim.arkadaşım gidip memnun kaldığı için burayı tercih ettim ve gelenlerdende hep olumlu şeyler duydum.yılda kaç kez yapıldığını sormadım bana uygun olan 6 ila 8 seans arasıymış bende önce 6 seans aldım gerekirse 2 seans daha alıcam.tansiyon,karaciğer ve kalp rahatsızlığın yoksa bu cihazı kullanmanda hiçbir sakınca yok.izmirde 1 seans kavitasyon + 1 sean lenf drenajın ücreti 200 lira.bunun çok çok altında olan salonlara denk gelinirse bence çok dikatli olunmalı.benim gittiğim salonun sahibesi sağolsun çok ilgili güleryüzlü ve ödemelerdede kolaylık yapıyor izmirde olsaydın hiç tereddütsüz oraya git derdim..

Komanchi
Yeni üye olduğum için özelden msg atamıyorum.. Acaba bunu nerde yaptırıyorsun bir de her ay 4 paket alıyorum demişsin fazlasının zararı yok mu bunu merak ediyorum
bilgi verirsen memnun olurum

Sevgiler

sevgili arzuhelin,

sen sanırım istanbuldasın... ben ankarada oturuyorum ve burda yaptırıorum... benim yaptırdıgım yerde paket olarak satılıo ve haftada 1 kere girorum genelde.... o yuzden de fazla olmuo... eger ankarada yasıosan yaptırdıgım yerin bilgilerini de sana veririm...

kızlar ben yaptırmıcam ama iş yeri mail adresime kampanyalı bi merkez mail atmış, ne olduğunu merak ettim o yzüden forumda gezinirken bazı arkadaşların istanbul avrupa yakasında yapan yer aradığını okudum ben avrupa yakasındayım bunu yapan merkzede orda isteyne özelden atarım detayları olumunekankayizsmile

şu reklamı olan esteticare aradım, sordum işte lazerli vakum masajı, bide radyofrekans daha iyi sonuç verir, 20 seans gerekli işte paket program dedi, bide indirimli fiyat imiş, 2000tl dedi, delirmiş bunlar laelaelaelaelae

X