Kavitasyon yaptıran var mı?

kızlar merhaba ben de kavitasyona bugün başladım.10 dakika sürdü seans.sonrasında yarım saat de power plate yaptım.oldukça zorlandım power plate yaparken tüm vücudun zangır zangır bir olay yani ama işe yaradığı kesin.kendimi süper iyi hissettim.tüm önyargılarıma rağmen gittiğim yerde çok iyi davrandılar çok nazik ve ilgililerdi.öyle ölçümü alırken çektire çektire de almadılar.seans sonrası ve öncesi aynı sıkılıkta ölçmem gerek gite özellikle söyledi bayan.ben çok memnun kaldım ve daha ilk seansta gerçekten sıkılaştığımı hissettim.

ben de bir siteden 4 seans aldım geçen hafta da erkek arkadasım baska bir yerden 2 seans almış. birleştirip iyi olan yer ile 8 seansa tamamlayacağım. yakın bir ark estetik cerrahı o da beni yönlendiriyor, işe yarayacak sanırım...
valla çok şanslısın canım bir de erkek arkadaşın almış bizimki nerdeeee hehe :p işe yarıcak inşallah
kızlar merhaba ben de kavitasyona bugün başladım.10 dakika sürdü seans.sonrasında yarım saat de power plate yaptım.oldukça zorlandım power plate yaparken tüm vücudun zangır zangır bir olay yani ama işe yaradığı kesin.kendimi süper iyi hissettim.tüm önyargılarıma rağmen gittiğim yerde çok iyi davrandılar çok nazik ve ilgililerdi.öyle ölçümü alırken çektire çektire de almadılar.seans sonrası ve öncesi aynı sıkılıkta ölçmem gerek gite özellikle söyledi bayan.ben çok memnun kaldım ve daha ilk seansta gerçekten sıkılaştığımı hissettim.

10 dk mı? bir an evvel bende başlayayım çok merak ediyorum kimi 10 dk kimi 20 dk dio kimi yarım saat :KK43: anlamadım bişi yaw işe yarar inşallah canım

bana da bugün çift seans yaptılar yani toplamda 4 seans oldu. ama 10 dk çok az bence. benim 30 dk. bugün çift olduğundan 1 saat sürdü(sadece kavitasyon, yarımşar saat de elektroterapi ve lenf drenaj). ben hergün 2 saat korse gyiyorum bide 3 litre su içiyorum. bide hanur işlerini kıssam baya bi işe yarıycak aslında ama...

ya bende öyle düşünmeye başladım acaba yapanda mı iş yok die? bugün gittim 100 tl sini ger aldım tabi 150 tl çöpe gitmiş oldu bu arada magrenta tatlım ben zaten sürekli yürüyüş yapıyorum haftada 3 gün spor salonunda da 20 dk koşuyorum öncesinde step,pilates ya da aerobik yapıyoruz ama tık yok bende sonunda endokrin e bi gitmeye karar verdim kayseri de bi fırsat yapılana kadarda almıcam kavitasyonu çok pahalı çünkü tabi kayseridede fırsat yparlar mı bilmiyorum :S

bana da bugün çift seans yaptılar yani toplamda 4 seans oldu. ama 10 dk çok az bence. benim 30 dk. bugün çift olduğundan 1 saat sürdü(sadece kavitasyon, yarımşar saat de elektroterapi ve lenf drenaj). ben hergün 2 saat korse gyiyorum bide 3 litre su içiyorum. bide hanur işlerini kıssam baya bi işe yarıycak aslında ama...
kaç santim inceldin ? bi de hangi bölgene yaptırıosun şekerim?

boşuna para vermeyin hiç faydası yok bıraktığınız anda sıkılaşma aynen eski halini alıyor yazık oldu 800 e

ya bende öyle düşünmeye başladım acaba yapanda mı iş yok die? bugün gittim 100 tl sini ger aldım tabi 150 tl çöpe gitmiş oldu bu arada magrenta tatlım ben zaten sürekli yürüyüş yapıyorum haftada 3 gün spor salonunda da 20 dk koşuyorum öncesinde step,pilates ya da aerobik yapıyoruz ama tık yok bende sonunda endokrin e bi gitmeye karar verdim kayseri de bi fırsat yapılana kadarda almıcam kavitasyonu çok pahalı çünkü tabi kayseridede fırsat yparlar mı bilmiyorum :S

canım düzenli yapınca sporu incelirsin sıkılaşırsın bende öyle olmuştu 6 ay düzenli spor yaptım haftanın 3-4 günü bunun ilk 1 ayı sıkı rejim yaptım 2 kilo verdim nasıl bir bünyeyse işte :)spora devam yediklerini azaltıp bol su iç :)))

günaydın bayanlar dün kavitasyon için görüşmeye gittim meğer benden önce millet gitmiş randevularını almış taaa 3 şubata verdi yarım saat kavitasyon yarım saat pasif cimnastik sürüyormuş yane toplamda 1 saat yanında sadece yedek iç çamaşırı getir dedi başlamadan 1 hafta önce katı yağı kes akşam yemeklerini hafif yemeye başla sebze çorba gibi ve günde 2,5 3 lt su içmen lazım dedi :) ben bunları zaten yapıyorum pek zorlanmıcam
daha önce giden kadın su içmemiş basenlerinde toplanmış yağlar çok dikkat edin söylenenleri yapın dedi :paman dikkat
basen için geliceksen basende çok incelme olmaz göbekte 4 cm gördüm ilk seans için ama basende en fazla 3 cm kayıp olur sonraki seanslarda bu azalır 1cmede düşebilir dedi ama bu seanslarda yeni selülit oluşumunu engellemiş oluruz dedi.basene geliyorsanız yürüyüş yapmanızı tavsiye ederiz dediler bu program kilo verdirmez incelmeye yönelik kilo vermek istiyorsanız diye+spor yapmamız lazımmış

umarım yardımcı olur bu bilgiler :)

valla çok şanslısın canım bir de erkek arkadaşın almış bizimki nerdeeee hehe :p işe yarıcak inşallah

10 dk mı? bir an evvel bende başlayayım çok merak ediyorum kimi 10 dk kimi 20 dk dio kimi yarım saat :KK43: anlamadım bişi yaw işe yarar inşallah canım

canım ben hep diyorum ya hani Estetik Cerrahı bir ark var diye. 30 dk nın altında yapıyorlarsa sakın para verme dedi. bunun ortalaması 45 dk mış. bana 60 dk dediler 45 dk kavitasyon 15 dk masaj. aman dikkat edin ne olur, sonucta bu işi yapan birisi söylüyor bana bunu.

ebrulicim o 10 dkyı başkasına yapmışlar ben dün gittim 30 dk dediler zaten fırsat çekiyle aldım :)

ama benim seanslar şubatta başlıyor haftada bir 10 martta biticek :KK43: 500den fazla kişi aldı dediler pofff böle fırsat çeki alan olursa hemen arayıp randevu alsın yoksa benim gibi 2 ay sonraya gün alır hemde saat ayarlaması yapamaz :KK43:

ben 2 seans bir yerden aldım 8 seans bir yerden. birleştireceğim kimbilir ne zamana bitecek:)

kaç santim inceldin ? bi de hangi bölgene yaptırıosun şekerim?

normalde bacak, basen yaptırıyodum. arka bacağa uyguluyolardı ama bu sefer çift seans olduğundan karına da yaptılar. ya ilginçtir ama ölçüm almıyolar! dedim almıycak mısınız yok dediler. bir dahakine kesin aldırcam ama açıkçası ben 400 tlmi çöpe attığıma inanıyorum. o anda sıkılaşıyosun oyüzden ölçüm sonuçları öyle çıkıyo ama sonra... yani ödem attıryo ona eminim çünkü işlemden sonra hemen tuvalete gidiyosun hatta zor tutuyorum ben, düşün orda kaldığım 1,5 saatlik süre içinde 3 kere tuvalete gidiyorum. kadın ödem atıldığı için herkesde böyle olduğunu söyledi.. herşey bizde bitiyo.. yağı, şekeri, unu kısabilsek olay tamam ama nerdeeeeeeeeee :KK43:

normalde bacak, basen yaptırıyodum. arka bacağa uyguluyolardı ama bu sefer çift seans olduğundan karına da yaptılar. ya ilginçtir ama ölçüm almıyolar! dedim almıycak mısınız yok dediler. bir dahakine kesin aldırcam ama açıkçası ben 400 tlmi çöpe attığıma inanıyorum. o anda sıkılaşıyosun oyüzden ölçüm sonuçları öyle çıkıyo ama sonra... yani ödem attıryo ona eminim çünkü işlemden sonra hemen tuvalete gidiyosun hatta zor tutuyorum ben, düşün orda kaldığım 1,5 saatlik süre içinde 3 kere tuvalete gidiyorum. kadın ödem atıldığı için herkesde böyle olduğunu söyledi.. herşey bizde bitiyo.. yağı, şekeri, unu kısabilsek olay tamam ama nerdeeeeeeeeee :KK43:

şimdiden kısmıs durumdayım valla. Elimde böyle fırsat varken yemem olur biter. Sebze ve meyveyle beslenmeye başladım bile.

inşallah herkesete işe yarar kızlar ama mutlaka budnan sonra dikkatli olaunki verdiğiniz para çöpe gitmesin benimde başlamama 2 ay var bu arada bir fırsat daha yakalarsam gidicem ve yürüyüşe başlıcam dayanabilirsem lahana çorbası diyeti yapıcam gerçekten çok işe yarıyor tavsiye ederim

ya bana kız mı yapamamıştı acaba? eximia y dı ve ve hiç incelmedi nerdeyse ölçümde 1,5 cm fln çıktı TOPLAMDA ki her bacağı 5 yerden birden ölçüoduölçümden bile farkeder o kadarcık ztn ve ben tuvalet ihtiyacı da duymadım gariptir ki :S halbuki 3 gün öncesinden fln başlamıştım günde 3,5 lt su içmeye :S

merhaba kızlar,
ben de doğumdan sonra iyice sarkan vücudumu toparlamaya çalışıyorum.kilom fazla değil ama kendimi sanki sarkmş hissediyorum.normal doğum yaptım kilolarımı da verdim. ama göbek gitmiyo ne yapsam,spor vs. lazım ona da gözüm almıyo.fırsat kuponu almıştım netten.2 kav+2 lpg+2 pow plate acıbadem yada şaşkınbakkalda yeri, 5 seans da başka bir yerden power plate aldım, o da şişlide.kavitasyon için randevu aldım haftaya,gideyim bakalım nasıl olacak.
gideceğim yeri aradım lpg ye biz karar veririz dedi,siz ce 1-2 seansta lpg işe yarar mı?araştırdığıma göre uzun süren seanslar sonuç veriyormuş,yaptıran varsa bilgi verir mi? bir de bu merkezlere giderken ne tür giysi götürüyorsunuz?kavitasyon için mesela,p.plate için eşofman lazım,lpg için çorap giyiliyormuş ve onlar veriyorlarmış. kavitasyon sırasında ne giyilir ki?

Bir arkadaşım 9 seans kavitasyon yaptırdı 1 cm bile incelme yok maalesef hemde cindy den alınmıştı :KK43:((

X