Kavitasyon yaptıran var mı?

bende ona karar verdim zaten :-) önce diyet+spor la ideal kilom 58 e ulaşıcam eğer hala bi bölgemde bariz bi fazlalık kalmışsa onun için bi mğdahele düşüncem :-) evet ben homojen kilo alan bi insanım göbeğim var bacaklarım ince veya simidim var veya üstüm hiç yok basenlerim çok fazla diyen biri değilim genel olarak tüm vücudum birbiriyle orantılı ama ben özellikle bacak kalınlığımdan yakındığım için denemek istemiştim ztn çok geç olmadan vazgeçtim :-)

kıslar bugün şehir fırsatından kavitasyon randevuzu alcam sacha güzellik merkezi bu merkezi duyan varmı aranmızda:18:

Herkese merhabalar ben kavitasyon ile ilgili yorumları okuduğum için bu mesajı yazma ihtiyacı hissettim.öncelikle şöyle söyleyeyim asla sağlımı tehdit eden bir işlem yaptırmam buna ne ailem ne de nişanlım izin verir kavitasyonun mantığı şu şekilde çalışır;Uzun yıllardır uygulanan böbrek taşı kırma sistemiyle aynı mantıktadır onda taşlar ses dalgalarıyla parçalanıyor kavitasyonda da ses dalgaları ile yağlar parçalanıyor benim kilom çok eski olmadığı için ben de çok faydalı oluyor yaklaşık iki aydır yaptıyorum ve şukadarını söyliyeyim karın bölgem 136 cm 'den 114 cm'ye düştü.Ve inanın çok ciddi bir diyet yapmadım sadece genel olarak zaten çok su içen ve zeytinyağı yiyen bir insanım hepsi bu aç kalmadım ekstra spor yapmadım.Ama bence kişinin metabolizması ile ve kilolarının vucudunda bulunduğu yılla ilgili ben ıkı yıl içinde bu kadar kilo aldım sanırım oturumuş yağların parçalanması daha zor.Bence kavitasyon yavas yavas ve kalıcı bir kilo verdirme şekli ama tüm bunlar benim nacizane görüşüm.Herkese saygılar.

bende ona karar verdim zaten :-) önce diyet+spor la ideal kilom 58 e ulaşıcam eğer hala bi bölgemde bariz bi fazlalık kalmışsa onun için bi mğdahele düşüncem :-) evet ben homojen kilo alan bi insanım göbeğim var bacaklarım ince veya simidim var veya üstüm hiç yok basenlerim çok fazla diyen biri değilim genel olarak tüm vücudum birbiriyle orantılı ama ben özellikle bacak kalınlığımdan yakındığım için denemek istemiştim ztn çok geç olmadan vazgeçtim :-)

En iyisini yapmışsın canım benim, hayırlısı olsun...

Arkadaşlar merhaba,
sayfaların tamamını okuyamadım
istanbul /anadolu yakasında güvenilir bir merkez önerebilirseniz çok sevinirim,gidipte memnun kalanlar tavsiye edebilirse çok sevinirim.
her seanstaki incelme cm ne kadar oldu,fiyatlar hangi aralıkta ve seanslar kaç dakika şeklindede bilgilendirebilirse çok iyi olur.
şimdiden teşekkürler.

toredo sana özel mesaj atamıyorum,özel mesaj kutun doluymuş.
birde gittiğin yerin adı ve fiyatları hakkında bilgi vermemişsin
bu bilgiler olmadan bişey söyleyemiyorum.

galiba biraz öyle cnm bana da yaptırdığım yer değilde önceden görüştüğüm başka bi yer 10 seansta 1,5-2 beden incelirsin demişti sonra da ama kavitasyon yağları kırıyo yerine yenisini koymamak için sıfır yağ diyeti yapman lazım demişti bende kendi kendime dedim ki ben zaten 1 hafta sıfır yağ diyeti yapsam 2 kg fln veririm ztn 5 kg bi beden incelmek demek :S boş bunlar artık hiç bi böyle müdahelelere güvenmem liposuction dışında önce yemekleri düzeltip spor yapmak lazım ztn uzun vade de olsa eriyo yağlar :p

merhaba canım,vücudun bütünüyle ilgili dediklerin doğru olabilir ama kavitasyon bir noktada toplanan yağlar için uygulanıyor çoğunlukla, liposakşından korkanlar için denilebilir.mesela annem diyet yaptı kilo verdi heryeri incecik inanki ne kalça ne basen ne sırt ne omuz sadece karnı kaldı ne yapsa eritemiyor öyle büyük bir yağ kütlesi ki abdominal obez deniyor ve yağ aldırması yada liposakşın yaptırması lazım gel gör ki korkuyor tek çare kavitasyon kaldı yaptırıyor sonuç alacağımıza eminim:)

kayseride şivada yapılıyor başarısını bilmiyorum ama ıslak kavitasyonun yapıldığını biliyorum

ıslak derken iğneliden bahsediosun dimi? benim yaptırdığım yerdede sormuştum başta ıslak demişlerdi yapılırken sadece o ultrason jelinden sürüp yapmaya başladı hani ıslaktı dediğimde de ıslak bu jeli sürülünce oluo fln dedi o zaman anladım pek bişi bilmediklerini bu konuda

selamlar kızlar...

ben bu kavitasyon meselesini yeni öğrendim. daha önce araştırmamıştım. yöntem tam benim aradığım şey gibi.. biraz okudum forumda da ama.. kafam karışık doğrusu. bu kavitasyon uygulamasının sonuçları yaptırılan cihaza göre değişiyor mu? ıslak-kuru meselesini anladım onda sorun yok.. ıslağa para veremem çok riskli o kadar parayı ona yatırmak. sonra 2 kahve içerim selülitleri geri gelir ama para gitti gider =)
kuru yaptıracağız demek ki... peki hangi cihazla nasıl bir uygulamayla.. eximia'dan bahsedilmiş hep. iyi bir cihaz olduğu söylenmiş. peki başka alternatif yok mudur. ben izmirdeyim. eximia sadece 2 yerde var. ama kavitasyon olduğunu idda eden bissürü yer var. ve şimdilik araştırdığım adarıyla eximia daha pahalı gibi.. bir de sürekli şu fırsat sitelerinde indirmler var. mesela en son 5 seans 42tl idi. onlara güven olmaz mı acep?

çok soru sordum ama :KK43: cevaplayan olursa çok sevinirim. lazere devam ediyorum bi taraftan 1-2 ay içerisinde bu kavitasyon işine girmeyi düşünüyorum. değerli bilgilerini paylaşmanızı bekliyorum kızlar.. az para değil ki bu işler güvenemiyor insan bir anda :KK43:

:KK43:, 1.5 - 2 beden incelmen için tum vucut kavitasyona girmen lazım artı spor yapmak gerek, böyle bir şey söz konusu değil, yukarıdada yazdım, lütfen kavitasyonu zayıflatıcı bir sistem olarak görmeyin, kavitasyon sadece bölgesel yağları yakılmak üzere sıvılaştırır, sizin zayıflamanızı sağlayacak olan şey yine spor+rejimdir ancak, rejimle erimeyen simit bölgesi için kavitasyon yaptırdığınızda o bölgenin eridiğini görürsünüz.Kavitasyon zayıflatmaz, cm bazında inceltir, yağı yakmakda sizin elinizde.Özellikle bunları yazıyorum ki, ben kavitasyona girdim ama zayıflayamadım, yada ben spor+rejimle zaten bu kiloyu verirdim demeyin.Kg vermek istiyorsanız rejim+spor şart, derdiniz komple vucut bazında zayıflamaksa kavitasyon size göre değildir, ama sadece bölgesel yağlarınız var ise ve bundan kurtulmak istiyorsanız, selülit probleminiz varsa kavitasyon biçilmiş kaftandır.Aradaki farkı ayırd edin ki boşyere paranızı harcayıp hayıflanmayın.Bazı merkezlerde kavitasyonun tanımını ne yazık ki yanlış yapıyorlar kafanızı karıştıran şeyde bu :KK43:

Kendiniz için en doğru kararı spor ve rejim olarak vermişsiniz, demek ki bölgsel bir yağlanmanız yok, aldığınız kiloyu homojen olarak almışsınız ve doğal olarakda 5 kg hedefinizi verdiğinizde ortada bir problem kalmayacak.Ne mutlu size.Zaten kavitasyon diyelim ki zayıf ama göbeği olan, normal kilolu ama simitleri olan insanlar için çok daha mantıklı.Homojen kilo alan insanlar için luzumlu bir işlem değil kavitasyon.Kısaca ne kadar zayıflarsanız zayıflayın, ne kadar spor yaparsanız yapın gitmeyen başa çıkamadığınız bölgesel yağ sahibiyseniz son ihtimal kavitasyon yaptırın aksi halde boşa para israfı olur...

verdiğin bilgiler için teşekkürler :)
ben de kavitasyona gitmeyi planlıyorum yalnız bir şey sormak istiyorum, kavitasyonla selülitten kurtulabilme oranı nedir?

ben uzun süre mücadele ederek 15 kilo verdim,spor+düzenli beslenmeyle ama bacak ve kalça bölgemdeki yağlar üst kısmıma göre daha az inceldi ve çok gevşedi. kahve ve o kötü şeyi çok tükettiğim için selülit bende çok yoğun var. çok şişmandım şimdi balık etli oldum derdim çok zayıflamak değil zaten ama şimdi de bu sorun çıktı ortaya çıktı.

tek korkum kavitasyon seansları bittikten yani amacıma ulaştıktan sonra yeme ve spor düzenim biraz bozulursa daha kötü bir şekilde o yağların ve selülitlerin vücuduma yerleşmesi :KK53:
(şok rejimler sonrası alınan acayip kilolar gibi olmasın?)

Merhaba
ben de yakın yakın bir zamanda kavitasyona başlıyacağım. En başta söyliyebilirim ki bu bir zayıflama değil incelme yöntemi Kılıçbalığının da anlattığı gibi.

bende bi fırsat sitesinden aldıgım kavitasyonun ilk seansına dün girdim yok öyle ilk seansta 2-7 cm incelme falan , bağdat caddesinde cindy diye bi yere gidiyorum

ben de fırsat sitesinde aldım kuponu. Önce cindy den aldık 3 kişi. Telefondaki tavırlarından rahatsoz olduk. Ukala davranıyorlardı. Sanki lütfetmişler gibi bir tavvırları vardı. Fırsatı almadan önce 45 dk demişlerdi sonra giyin soyun 45 dk bulur vs dediler. Bizde kuponu iade ettik. Başka bir yerle konuştuk. 8 seans kavitasyon ve selülit masajı yapacaklar. kavitasyon 45 dk masaj 15 dk olacak. Konuştuğumuz kız da çok nazik davrandı.
ocağın 4 ünde başlıyorum.
sonuçları paylaşırım

Son düzenleme:
verdiğin bilgiler için teşekkürler :)
ben de kavitasyona gitmeyi planlıyorum yalnız bir şey sormak istiyorum, kavitasyonla selülitten kurtulabilme oranı nedir?

ben uzun süre mücadele ederek 15 kilo verdim,spor+düzenli beslenmeyle ama bacak ve kalça bölgemdeki yağlar üst kısmıma göre daha az inceldi ve çok gevşedi. kahve ve o kötü şeyi çok tükettiğim için selülit bende çok yoğun var. çok şişmandım şimdi balık etli oldum derdim çok zayıflamak değil zaten ama şimdi de bu sorun çıktı ortaya çıktı.

tek korkum kavitasyon seansları bittikten yani amacıma ulaştıktan sonra yeme ve spor düzenim biraz bozulursa daha kötü bir şekilde o yağların ve selülitlerin vücuduma yerleşmesi :KK53:
(şok rejimler sonrası alınan acayip kilolar gibi olmasın?)

Kavitasyon ile selülitlerin muhteşem bir biçimde azaldığı gerçek ancak bunu Radyofrekans ile desteklemen lazım ki incelen bölgeler tamamen sıkılaşsın.Kavitasyon cilt altındaki yağ dokusunu inceltiyor bu bir gerçek ancak sanıldığı gibi sıkılaştırma özelliği yok dolayısı ile eğer tam manası ile kurtulmak istiyorsan kavitasyon+ hem inceltme hem sıkılaştırma özelliğine sahip radyofrekans işini görecektir...Daha evvelde yazdığım gibi eğer dengeli beslenerek kilo verdiysen ve kavitasyona devam ettiğin süre içerisinde de yakılabilir duruma gelmiş yağı spor ile harcarsan kavitasyonun erittiği yağların bir daha geri gelme ihtimali olmaz, ancak sporu bıraktıktan bir müddet sonra yeniden selülit problemi yaşayacağın bir gerçek, eğer gıdana dikkat etmezsen yağların yeniden birikmeye başlayacağıda bir gerçek...Bunu engelleyebilecek yegane varlık sensin...

Bu arada spor yapmayan insanlarda kahve selülit yapar doğrudur ama spor ile birlikte alınan kahve "kafein" selülitleri azaltır...Kısaca spor yaptığın sürece abartmamak kaydı ile kahve içmende sakınca yok, yeterki çok şekerli içme...

Kavitasyon ile selülitlerin muhteşem bir biçimde azaldığı gerçek ancak bunu Radyofrekans ile desteklemen lazım ki incelen bölgeler tamamen sıkılaşsın.Kavitasyon cilt altındaki yağ dokusunu inceltiyor bu bir gerçek ancak sanıldığı gibi sıkılaştırma özelliği yok dolayısı ile eğer tam manası ile kurtulmak istiyorsan kavitasyon+ hem inceltme hem sıkılaştırma özelliğine sahip radyofrekans işini görecektir...Daha evvelde yazdığım gibi eğer dengeli beslenerek kilo verdiysen ve kavitasyona devam ettiğin süre içerisinde de yakılabilir duruma gelmiş yağı spor ile harcarsan kavitasyonun erittiği yağların bir daha geri gelme ihtimali olmaz, ancak sporu bıraktıktan bir müddet sonra yeniden selülit problemi yaşayacağın bir gerçek, eğer gıdana dikkat etmezsen yağların yeniden birikmeye başlayacağıda bir gerçek...Bunu engelleyebilecek yegane varlık sensin...

Bu arada spor yapmayan insanlarda kahve selülit yapar doğrudur ama spor ile birlikte alınan kahve "kafein" selülitleri azaltır...Kısaca spor yaptığın sürece abartmamak kaydı ile kahve içmende sakınca yok, yeterki çok şekerli içme...

çok teşekkürler verdiğin bilgiler için :)
selülit tüm hayatımla alakalı bir sorun, bunun farkındayım.
ama kahve,çikolata ve o kötü maddeden vazgeçemiyorum malesef. ama kahve+sporun böyle bir etkisi olmasına çok sevindim. :KK66:
dediklerin çok faydalı oldu çok sağol bilgilendirmelerin için. inşallah kavitasyonla kurtulurum artık bu portakallardan :KK64:

çok teşekkürler verdiğin bilgiler için :)
selülit tüm hayatımla alakalı bir sorun, bunun farkındayım.
ama kahve,çikolata ve o kötü maddeden vazgeçemiyorum malesef. ama kahve+sporun böyle bir etkisi olmasına çok sevindim. :KK66:
dediklerin çok faydalı oldu çok sağol bilgilendirmelerin için. inşallah kavitasyonla kurtulurum artık bu portakallardan :KK64:

Maalesef canım benim, selülit tüm kadınların problemi, bu dertten muzdarip olmayan çok az kadın var...

haha :KK70: bende neden selülit olmadığı anlaşıldı :KK70: kesinlikle doğru söylüosun aslında kiloyla bi ilgisi yok bence selülitin mesela benim bacakalrım acayip kalındır ama 3-4 senedir düzenli spor yaparım ve sabahları yediğim beyaz peynir dışında hiç tuz kullanmam aynı zamanda da tam bi kafein bağımlısıyımdır günde 3-4 kupa içtiğim olur :KK70: ve selülitim nerdeyse hiç yok :KK70: en azından buna sevinebiliyorum ya tabi ince ve selülitli olmayı 44 beden selülitsizliğe tercih ederdim...

haha :KK70: bende neden selülit olmadığı anlaşıldı :KK70: kesinlikle doğru söylüosun aslında kiloyla bi ilgisi yok bence selülitin mesela benim bacakalrım acayip kalındır ama 3-4 senedir düzenli spor yaparım ve sabahları yediğim beyaz peynir dışında hiç tuz kullanmam aynı zamanda da tam bi kafein bağımlısıyımdır günde 3-4 kupa içtiğim olur :KK70: ve selülitim nerdeyse hiç yok :KK70: en azından buna sevinebiliyorum ya tabi ince ve selülitli olmayı 44 beden selülitsizliğe tercih ederdim...

Kesinlikle, ince olmak selülitsiz olmanın garantisi değil, nice incecik kızlar var bacaklarında belirgin selülit görüyorum, çok yazık :KK43: Bütün bunlar yediklerimzle alakalı işte, ve ne yaparsak yapalım ne kadar dikkat edersek edelim yediklerimizin kaynağını bilmediğimiz için yinede bu tarz sorunlarla karşı karşıya kalabiliyoruz.Domates alıyorsun manavdan ama çabuk büyüsün diye ne hormon kullanıldı belli mi? Keşke hepimizin evleri bahçeli olsada kendimiz eksek sebzemizi meyvemizi...Diyeceksiniz ki ne alaka ama şu kadar yıllık hayatımda zararsız görülen sebzelerin bile aslında yanlış ellerde ne derece zararlı olabildiğini gördüm bu yüzden eğer imkanınız varsa semtlerinizdeki ekolojik pazarlardan sebze meyve alışverişi yapın, marketlerden manavlardan uzak durun arkadaşlar...

Son düzenleme:
X