Kavitasyon yaptıran var mı?

walla ben sadece kavitasyon almıstım 4 seans ama sarkma olmaması için lenf drenajı ve elektroterapiyide tavsiye ettiler onları da aldım. kavitasyonun bölgesel zayıflamaya ve selülite faydası var zaten onun peşindende sıkılastırmak için çeşitli seyler yapılıyo. muhtamelen sizde de kavitasyonun peşinden yapılacaktır o işlemler. ama kuponu aldığınız yeri arayıp bilgi alsanız daha sağlıklı olur sizin için.
teşşükrler:KK71:
Sanırım siz o zaman selülit için kullanmışsınız.
Yani ben extra bişiler daha almayayım kupon hepsine yetsin diye düşünmüştüm ama abartı olur o zaman sanırım.
Görüşmeye gitmedim daha önce biraz kendim forma girmek istiyodum.
Bişey daha sorucaktım arkadaşlar,bölgesel incelmeden sonra yapılan spor ,eskiden yaptığım spora göre daha etkili olur diye bi kaide var mıdır?Yani yağların sporla yakılma oranı artarmı?Eğer öyleyse kuponumu şimdiden kullanayım ki sporun sonrasında daha çok faydası olsun:KK69:

Peki kavitasyon selülit de mi daha etkili yoksa bölgesel zayıflama damı?
Yani elbet bölgeye göre değişir ama 2 sinin de orantılı olduğunu düşünürsek hangisinde daha etkilidir?

teşşükrler:KK71:
Sanırım siz o zaman selülit için kullanmışsınız.
Yani ben extra bişiler daha almayayım kupon hepsine yetsin diye düşünmüştüm ama abartı olur o zaman sanırım.
Görüşmeye gitmedim daha önce biraz kendim forma girmek istiyodum.
Bişey daha sorucaktım arkadaşlar,bölgesel incelmeden sonra yapılan spor ,eskiden yaptığım spora göre daha etkili olur diye bi kaide var mıdır?Yani yağların sporla yakılma oranı artarmı?Eğer öyleyse kuponumu şimdiden kullanayım ki sporun sonrasında daha çok faydası olsun:KK69:

walla benim o kadar bilgim yok. bende daha başlamadım. bece telefonla bilgi alsan daha ii olur senin için.

bu arada bugün test yaptırdım 90 tl vardim kan testine içime oturdu walla :KK52: bakalım daha sonuçlarım çıkmadı.

bende göbek bölgeme 2.ci seans yaptırdım.fakat 1 cm bile küçülmedi..üstelik dietle beraber bol su içiom...yaptırdığım yerde hastane. ben artık kavitasyona inanmıom

bende göbek bölgeme 2.ci seans yaptırdım.fakat 1 cm bile küçülmedi..üstelik dietle beraber bol su içiom...yaptırdığım yerde hastane. ben artık kavitasyona inanmıom

Hemen etkisi görünmeyebiliyomuş,biraz daha git bakalım,istersen evdeyken mekik çek hızlandırabilir süreci.
Ben bişi sorcaktım Hastane masraları karşılıyomu cnm?

bir merkezden fırsattan yararlanarak EXIMIA Kavitasyon cihazı ile 3 seans kavitasyon, 3 seans lenf drenaj, 3 seans radyo frekans ve 3 seans vakum terapiden oluşan incelme paketi aldım 45'er dakikalık seanslar olacakmış hemen hemen bütün paylaşılanları okudum bol su ve sporun yapılması gerektiğini öğrendim özellikle sağlık açısından dolayı..ayrıca kilo olarak da pek farketmeyeceğini öğrendim cm bazında etkiliymiş bunları biliyorum aydınlatan kişilere çok teşekkürler ama sormak istediklerim var bana henüz o aldığım yerden şöyle yap böyle gel diye şeyler söylemediler sadece biyokimya ve kan testi istediler gitmeden önce diyete ve su olayına başlamalımıyım bir de acaba yaklaşık ortalama kaç cm incelebilirm etikili bir fırsat mı bu bunları öğrenmek istedim şimdiden teşekkürler ve saygılar..

Merhaba arkadaşlar bugün aranıza yeni kayıt oldum..artık biyerden başalamaya karar vererek bugün indirim kuponlarından birini aldım..24 seans;8 seans kavitasyon 8 seans lenf dranej ve 8 seans pasif jimnastik...yorumların çoğunu okudum ve denemek gerek diyip aldım...bu fırsattan başka yararlanan varmı?..çünkü hep meşgul ve daha merkeze ulaşıp gün alamadım..uff yaza çok az kaldı. işe yarayacağını umut etmek istiyorum...

yokmu bu fırsattan alan arkadaşlar...merkezin nasıl olduğunu da bilmiyorum..umarım temiz ve bilinçli bir yerdir..ne yapalım denemeden göremeyiz...:KK1:

yokmu bu fırsattan alan arkadaşlar...merkezin nasıl olduğunu da bilmiyorum..umarım temiz ve bilinçli bir yerdir..ne yapalım denemeden göremeyiz...:KK1:

bu fırsatı bende alıcaktım ama telefonla ulaşamayınca cesaret edip alamadım..ulaşırsan bilgi verirmisin bende almak istiyorum sonuçta alsancakta ve iyi biryerdir herhalde...sitesini inceledim kapsamlı bir yer gibi ama görmeden bişey diyemeyiz tabi..

bu fırsatı bende alıcaktım ama telefonla ulaşamayınca cesaret edip alamadım..ulaşırsan bilgi verirmisin bende almak istiyorum sonuçta alsancakta ve iyi biryerdir herhalde...sitesini inceledim kapsamlı bir yer gibi ama görmeden bişey diyemeyiz tabi..

Ben internetten bulamadım yeri..aslında biraz moralimi düzelttin sağol canım..ben ulaşırsam haber veririm çünkü fırsat devam ediyor..59 lira nelere vermiyoruzki:KK34:

arkadaşlar fırsat kuponuyla almayın derim. bir arkadaşım fırsat kuponuyla aldı, ancak maalesef yoğun talep olduğundan dolayı, kavitasyon cihazı verimli olmuyor.. normal şartlarda günde sadece 10 kişi için kullanılması gereken cihazı 100 kişiye kullanıyorlar ve kavitasyon uygulamasının bir yararı olmuyor

Ama artık çok geç:85:.fırsatı aldım..zaten ben öteki türlü çok paralar verip yaptıramam güvenemem..ama böyle olunca aldım gitti..bakalım..bir rezervasyon yaptırabilsem de gitsem sizlere sonuçları yazıcam..

kızlar konunun tamamını okuyamadımi belki içerlerde bi yerlerde yazıyordur ama? bu kavitasyonu, lenf drenajın vs.. en az kaç dakika olması gerekir? örneğin 15 dk kavitasyon iyi midir? 163boy we kilo 55 olmuştur şimdi. ama bölgesel fazlalıklarım war. bunlar için
kavitasyon: 15 dk
Radyofrekans: 5 dk
Koruma Programı: 20 dk
Selülit Programı: 12 dk

böyle bir program war, bir sitede, acaba alsam mıı??:26::26:

Merhaba arkadaşlar bugün aranıza yeni kayıt oldum..artık biyerden başalamaya karar vererek bugün indirim kuponlarından birini aldım..24 seans;8 seans kavitasyon 8 seans lenf dranej ve 8 seans pasif jimnastik...yorumların çoğunu okudum ve denemek gerek diyip aldım...bu fırsattan başka yararlanan varmı?..çünkü hep meşgul ve daha merkeze ulaşıp gün alamadım..uff yaza çok az kaldı. işe yarayacağını umut etmek istiyorum...

senin seansların kaçar dakika canm mesela?

kızlar konunun tamamını okuyamadımi belki içerlerde bi yerlerde yazıyordur ama? bu kavitasyonu, lenf drenajın vs.. en az kaç dakika olması gerekir? örneğin 15 dk kavitasyon iyi midir? 163boy we kilo 55 olmuştur şimdi. ama bölgesel fazlalıklarım war. bunlar için
kavitasyon: 15 dk
Radyofrekans: 5 dk
Koruma Programı: 20 dk
Selülit Programı: 12 dk

böyle bir program war, bir sitede, acaba alsam mıı??:26::26:

Canım bende şöyle böyle araştırıp bir fırsat kuponu aldım..çünkü okadar fazla olumlu olumsuz mesaj var ki kafam karıştı..aletine göre merkeze göre falan değişiyor diyorlar..denemeden anlayamayız bence..eğer uygunsa fiyatı al derim ben..bildiklerim;kesinlikle seans öncesi ve sonrası bol su içmek ve yürüyüş yapmak bide en fazla seans 1 saat falan sürmeliymiş..bide bölgeye göre değişiyormuş..mesela karın bölgenemi yaptırcan basene mi omu seçiyormuşsun paket boyunca oraya yapılıyormuş daha iyi sonuç için..yani 15 dak kavitasyon bi bölge için yeter sankim..

Canım bende şöyle böyle araştırıp bir fırsat kuponu aldım..çünkü okadar fazla olumlu olumsuz mesaj var ki kafam karıştı..aletine göre merkeze göre falan değişiyor diyorlar..denemeden anlayamayız bence..eğer uygunsa fiyatı al derim ben..bildiklerim;kesinlikle seans öncesi ve sonrası bol su içmek ve yürüyüş yapmak bide en fazla seans 1 saat falan sürmeliymiş..bide bölgeye göre değişiyormuş..mesela karın bölgenemi yaptırcan basene mi omu seçiyormuşsun paket boyunca oraya yapılıyormuş daha iyi sonuç için..yani 15 dak kavitasyon bi bölge için yeter sankim..

aletlerin markaları yazmıyor canm maalesef.. "16 seans Kavitasyon, 16 seans Radyofrekans, 6 seans Koruma Programı ve 4 seans Selülit Programı" dakikalarda yukarıda yazıyor. toplam 30 lira aslında hiç bişey değil de ben anadolu tarafındaym onlar avrupa tarafında. o biraz sıkıntı. gerçi sürekli karşıya geçiyorum ama işe yaramazsa kötü olur tabi.. ayrıca bölge belirtmemişler, sanırım tulum gibi giydiricekler :KK9:

aletlerin markaları yazmıyor canm maalesef.. "16 seans Kavitasyon, 16 seans Radyofrekans, 6 seans Koruma Programı ve 4 seans Selülit Programı" dakikalarda yukarıda yazıyor. toplam 30 lira aslında hiç bişey değil de ben anadolu tarafındaym onlar avrupa tarafında. o biraz sıkıntı. gerçi sürekli karşıya geçiyorum ama işe yaramazsa kötü olur tabi.. ayrıca bölge belirtmemişler, sanırım tulum gibi giydiricekler :KK9:

Bence hiç ama hiç düşünme..ben de keşkem istanbul'da olsam da onu alsam..ama ben izmirliyim..malesef mesafe uzak:KK1:..30 lira nelere vermiyoruz bence almalısın..hiç bişey olmasa bile ki bence olur çünkü 16 seans diyorsun millet 5 seans falan gidiyor..en azından motive edersin kendini ve diyete girersin..senn programın indirimsiz özel bi yerde herhalde 2500 lira falan olurdu..bilemiyorum kaliteyi ama işte ben de denicem şansımı..olmassa başka şeyler deneriz sauna şort falan:KK1:

Bence hiç ama hiç düşünme..ben de keşkem istanbul'da olsam da onu alsam..ama ben izmirliyim..malesef mesafe uzak:KK1:..30 lira nelere vermiyoruz bence almalısın..hiç bişey olmasa bile ki bence olur çünkü 16 seans diyorsun millet 5 seans falan gidiyor..en azından motive edersin kendini ve diyete girersin..senn programın indirimsiz özel bi yerde herhalde 2500 lira falan olurdu..bilemiyorum kaliteyi ama işte ben de denicem şansımı..olmassa başka şeyler deneriz sauna şort falan:KK1:

ewet canım baktım da 2200liraymış indirimsiz :KK53: bölge seçmemi isterlerse nereyi seçerim ona karar weremedim :KK37: bu aradaa taa kaç sene önce almıştım ben sauna şort. hani şu tuz ile satılan meşhur zamanlarında. ama yanlış almışım bedeni, giymeye çalışırken bile zor girdim içine :KK9: ki o zaman sadece selülitler gitsin diye almıştım. şimdi tek bacağım girmez heralde içinee :KK9::KK9: yanlış almama ragmen etkiliydi ama fena terletiyordu..

X