Kavitasyon yaptıran var mı?

ben 2. seansıma gittim.
coax denilen bir aletle yapıyorlar. italyan patentli.
kavitasyon ve radyofrekans bir arada.
umarım iyi sonuç verir bitince.

Ben çok araştırdım arkadaşlar kavitasyonu lipokavitasyona gittim önce iyi sandım ama fiyaskoydu çin malıymış zaten:KK43: bi arkadaşım eximia yı önerdi onu araştırdım italyan sonuçları noter onaylı tek cihaz dünyada yazıyordu ilgimi çekti gittim 1 seansta 4 cm inceldim hala gidiyorum 1 ayda 6 kilo verdim 13 cm inceldim bel bölgesinden çok memnunum sarkma da yok vücudumda selülitte gitti izmirde 2 yerde vardı myclinica kampanya yapmış 8 seansı 750 çok uygun geldi içinde 16 seansta pasifle vakumda var bazı yerler fiyatta uçuyor iyi araştırın :KK35:

ben 3 seans gittim ama bi değişiklik yok daha.
spor yapmıyorum. spor yapmak içimden gelmiyor. sadece 3 gün yediklerime dikkat ediyorum.
zaten kilolu değilim. ama bi beden küçülsem iyi olucaktı sanki.

bence bunlar para tuzağı kızlar yaa adamlar zaten aynı anda spor yap az ye çok su iç diyor zaten bunları yaparsan zayıflarsın bunu da kavitasyona bağlarsın komik yani :KK52:

bence bunlar para tuzağı kızlar yaa adamlar zaten aynı anda spor yap az ye çok su iç diyor zaten bunları yaparsan zayıflarsın bunu da kavitasyona bağlarsın komik yani :KK52:

olabilir... spor yapmaya çok bayılsam zaten kavitasyona gitmezdim.
sporrr yapmayı sevmiyorumm.

yok yok yok.....ben anlatamıyorum arkadaşım.ne güzel söylemişsin.zamanında bende çok araştırdım bir kaç kişinin gazınada gelip şu kavitasyon denen şeye gittim.ama gerçekten tam bir fiyaskoydu.bazısı ben gittim 3 beden inceldi yok 10 kilom gitti vs yazılarla bizleri gaza getiriyor.ben arada burdan yazıp sizleri bilgilendirmek istiyorum.bu iş tamamen yalan.sadece bu işi gerçekten yapabilen belki 2 tane makine var onlarada gitmek dünyanın parası.tabi aman aman bir şey beklemeyin.nerdeyse her sokak başında kavitasyoncu açıldı sanki bakkal açılır gibi.tabi olan bizlerin parasına oluyor.benim sizlere tavsiyem bu tuzağa düşmeyin bunu herkese yazıyorum.bak ne güzel demişsin az ye çok su iç.rejim yap.zaten bunları yapan bizler kilo vereceğiz:))dediğin gibi sonrada bunu kavitasyona bağlıyoruz.birbirimizi bilinçlendirelim.yazık para kolay kazanılmıyor.hele büyük bir umut bekleyip sonucunun hüsran olması para kaybetmektende kötü.herkese sağlıklı günler dilerim.

İstanbuldayken nişantaşında diyetisyenimde kavistasyon uygulamasına girdim. Kuru kavitasyon olmasına rağmen çok güzel incelme yaşadım. Arkadaşlarım sen naptın böyle inceldin diyorlardı. Gözlegörülür farkedilir incelme yaşadım çok kilo vermeme rağmen.Diyetle beraber yapınca çok daha etkili oluyor. Eğer yediklerinize dikkat etmez sadecce kavitasyon derseniz o zaman işe yaramaz tabiki. Bu yardımcı bir yöntem. Islak yaptırabilirseniz o daha mükemmel sonuç veriyor.

geçen yıl bende yaptırıp sonuç alanlardanım 8 kilo verdim santim olarakta baya bir inceldim . sonuç alamayanlara da şunu diyim açığa çıkan yağlar spor ve su ile gidertilmedikten sonra kilo verilmesi mümkün değil. ben suyumu içtim ve bolbol da spor yapmıştım. spor yapamayacaksanız hiç başlamayın derim zaten oraya gidincede altını çize çize söylüyorlar

ee spor yapıp zayıflıcaksak kavitasyona neden gidelim ki?
ben zaten kilo vermek istemiyorum. ideal kilomdayım.
yalnız spor yapmak zorunda olmak çok sıkıcı. sporu bırakınca ne olcakk?

ee spor yapıp zayıflıcaksak kavitasyona neden gidelim ki?
ben zaten kilo vermek istemiyorum. ideal kilomdayım.
yalnız spor yapmak zorunda olmak çok sıkıcı. sporu bırakınca ne olcakk?

kavitasyonun amacı kalıplaşmış ve enerjiye çevrilemeyen yağ depolarını çözerek harcanabilir hale getirmesidir. o hazır hale gelen yağları da bizim harcamamız lazım spor yapmayıp ta neyle harcıyacağız ki . kilonuz yoksa da niye boş yere gidiyosunuz ki . bu yönteme başvurması gerekenler spor da yapsa o depoları harekete bile geçiremeyen insanlar yani mesela ben gibi yıllardır spor yaparım düzenli olarak hemde ama basen bölgem de okadar depo var ki bir türlü enerjiye çevrilip çözülmüyor .işte onu hareketlendirmek amaçlı gidiyorum ben hep bel bölgesinden kilo veriyorum amacım sa besenden vermek o açıdan kavitasyona gidiyorum .

kavitasyonun amacı kalıplaşmış ve enerjiye çevrilemeyen yağ depolarını çözerek harcanabilir hale getirmesidir. o hazır hale gelen yağları da bizim harcamamız lazım spor yapmayıp ta neyle harcıyacağız ki . kilonuz yoksa da niye boş yere gidiyosunuz ki . bu yönteme başvurması gerekenler spor da yapsa o depoları harekete bile geçiremeyen insanlar yani mesela ben gibi yıllardır spor yaparım düzenli olarak hemde ama basen bölgem de okadar depo var ki bir türlü enerjiye çevrilip çözülmüyor .işte onu hareketlendirmek amaçlı gidiyorum ben hep bel bölgesinden kilo veriyorum amacım sa besenden vermek o açıdan kavitasyona gidiyorum .

hımm anladım. benimde basen bölgem var.
her türk kadının da olduğu gibi ama üstüm zayıf. selülit ve sıkılaşmak için gitmek istemiştim ben ama spor yapmaya nedense çok üşeniyorum. :KK43:

kavitasyonda 4. seansım bitti. basenim şuan 105 cm. ama boyum 1.76.
birazdan yürüyüş bandında çalışmayı düşünüyorum. bari yaptırdığım uygulama boşa gitmesin.

arkadaşlar selülitlerde bir azalma oldumu?? bende yaptırmak istiyorum

Selulitler bacaklarının arka tarafındaysa etki eder ama ön tarafta ise o bölgeye kas dokusundan dolayı kavitasyon uygulanamıyor...

Birde ekleme yapayım arkadaşlar, kavitasyonun hası elle yapılandır ve cidden işe yarar ancak pedli sistemler için aynı şeyi söyleyemeyeceğim... Pedli sistem kullanan arkadaşlar pek bir şey beklemesin derim...Bununda cılkını çıkarttılar çünkü...

Son düzenleme:

hergün 2 saat yürüyorum ama göbek yağlarım gitmedi bunun çözümü ne ,acaba?

hergün 2 saat yürüyorum ama göbek yağlarım gitmedi bunun çözümü ne ,acaba?

Yürüyerek göbek yağı mı eritlir kıs:KK1:

Seçenekler şunlar

1- Hulahup al hergün kullan
2- 2 tane 2 kg lik dumbıl edin her gün düzenli olarak sağa sola doğru eğil yanlarında çalışsın
3- Mekik şart
4- Bol yoğurt
5- Matrigen ppc denen krem test edildi onaylandı ancak fiyatı uçuk

daha 20 tane seçenek yazarım buraya ama sen başlangıç için 2-3-4 ü uygula... Göbek ve yanlardaki yağlar en zor eriyen yağlar...

X