Kavitasyon yaptıran var mı?

aylion senin söyledgin yeri aradım 5seaans oldugunu söylediler ve sonuçalınıyomuş bukadar az seansta ancak birşey sormak istiyorum gerekten işe yaradımı eger yaramadıysa okadar para vermek istemiyorumda sormak istedim eger önermiyorsan başlamıcam çokteşekur ederim

Hukukcugirl,
Ben, sadece 2 seans kavitasyon uygulaması yaptırmış biri olarak henüz herhangi bir tavsiyede bulunabileceğimi zannetmiyorum. 5 seanslık paket uygulamasının yeterli olup olmadığını sorduğumda Doktor bana 3. yada 4. seansta yeterli faydayı görüp gelmeyen çok hasta olduğunu bu yüzden 5. seanslık paketler yaptıklarını söyledi. Hatta 3 seans ta 9cm ye kadar incelen varmış, bu kadarı bana yeter deyip sonraki seanslara gelmiyorlarmış. Paketteki seans sayısı bu nedenle 5. Bana gelince, ben günlük 3-4 litre sıvı alıyorum. Hayvansal gıda -süt ve süt ürünleri ile balık hariç- tüketmiyorum. Yağlı yemek yiyemem. Çukulata, hamur tatlıları sevmem. Masa başı, gayet pasif bir işim, uzun çalışma saatlerim var ve spor için vakit yok. Bu yüzden benim alacağım sonuçlar biraz uzun vadede ortaya çıkacak. Şayet bekleyebilirsen;
4 Mayısta 3. seansım var, sonraki günleri sonuç görme umudu ile geçireceğimi düşünürsek sana 10 mayıs ta gittiğim yerle ilgili olarak görüş beyan edebilecek noktaya geleceğimi düşünüyorum. Umarım tatmin edici bir cevap verebilmişimdir.

Hukukcugirl,
Ben, sadece 2 seans kavitasyon uygulaması yaptırmış biri olarak henüz herhangi bir tavsiyede bulunabileceğimi zannetmiyorum. 5 seanslık paket uygulamasının yeterli olup olmadığını sorduğumda Doktor bana 3. yada 4. seansta yeterli faydayı görüp gelmeyen çok hasta olduğunu bu yüzden 5. seanslık paketler yaptıklarını söyledi. Hatta 3 seans ta 9cm ye kadar incelen varmış, bu kadarı bana yeter deyip sonraki seanslara gelmiyorlarmış. Paketteki seans sayısı bu nedenle 5. Bana gelince, ben günlük 3-4 litre sıvı alıyorum. Hayvansal gıda -süt ve süt ürünleri ile balık hariç- tüketmiyorum. Yağlı yemek yiyemem. Çukulata, hamur tatlıları sevmem. Masa başı, gayet pasif bir işim, uzun çalışma saatlerim var ve spor için vakit yok. Bu yüzden benim alacağım sonuçlar biraz uzun vadede ortaya çıkacak. Şayet bekleyebilirsen;
4 Mayısta 3. seansım var, sonraki günleri sonuç görme umudu ile geçireceğimi düşünürsek sana 10 mayıs ta gittiğim yerle ilgili olarak görüş beyan edebilecek noktaya geleceğimi düşünüyorum. Umarım tatmin edici bir cevap verebilmişimdir.

çok teşekkur ederim arkadaşımm gerçekten ilginden dolayıı çok sevindimm inşallhh sonuç alırsın istedigin gibi olur bende basen bölgesindenn çok şikayetçiyim yani aslında çok zayıfım 170 boy 53 kiloyum ancak basenlerim okadar kotukii okadarr sorun yaşıyorumki pisikolojimm çokk bozulmuş durumdaa bundan dolayıı kesin sonuç alabilecegim bir yontem istiyorum veya biraz incelmesini saglıyacak bir yontemm inşllh 4. 5. seanstaa dişe dokunurr bir sonuçla karşılaşırsın

çok teşekkur ederim arkadaşımm gerçekten ilginden dolayıı çok sevindimm inşallhh sonuç alırsın istedigin gibi olur bende basen bölgesindenn çok şikayetçiyim yani aslında çok zayıfım 170 boy 53 kiloyum ancak basenlerim okadar kotukii okadarr sorun yaşıyorumki pisikolojimm çokk bozulmuş durumdaa bundan dolayıı kesin sonuç alabilecegim bir yontem istiyorum veya biraz incelmesini saglıyacak bir yontemm inşllh 4. 5. seanstaa dişe dokunurr bir sonuçla karşılaşırsın

canım yazdıklarını okudum da seni taşlamak adına değilde 53 kg sorun yapıyorsun benim gibi kilolu kadınları düşünemiyorum bile ne psikolojide olduğunu ozaman benim gibi kilolu olanlar intihar etmeliyiz sanırım.biraz insan kendi ile barışık olmalı değilmi canım.zamanla zayıfalayabiliriz.üzülmemelisin...senden daha kötü durumda olanlar var..

canım yazdıklarını okudum da seni taşlamak adına değilde 53 kg sorun yapıyorsun benim gibi kilolu kadınları düşünemiyorum bile ne psikolojide olduğunu ozaman benim gibi kilolu olanlar intihar etmeliyiz sanırım.biraz insan kendi ile barışık olmalı değilmi canım.zamanla zayıfalayabiliriz.üzülmemelisin...senden daha kötü durumda olanlar var..[/QUOTE]

anlayabiliyorum haklısın belkii ama benim durumum zayıf olupta bölgesel olunca yani bacaklarım çok kalın ondan dolayıdaa çokk kötu duruyor gibi geliyorrr biraz kafama takıyorum

Hukukcugirl,

Bende başladım Haftada 2 gün benim 12 seans kavitasyon ve pp aynı anda...bol bol su içiyorum ama oraya giderken 2 litre su içmem gerekiyormuş ultrasona girer gibi...çıktıktan sonrada 2 lt su içmek gerekiyor..az yağlı yemek gerekiyro ama 3 gunluk bir diyet verdiler sadece b,r kereye mahsus uygula dediler ...ilk benim deneme seansımdı..salı ilk seansıma gidiyorum bende size yazarım kesin diyorlar birde arkadaşımın yeri olunca güvenim daha fazla...kaydirigubbakcemile5

Selam arkadaşlar.5 seans eximia sonucu şudur.Bu cihaz reklamdan başka bişey değildir.Paranızı boşa harcamayın.Bunu ben değil uygulamayı yapan söyledi.Bugün itibari ile kalan 10 seansı quantum cacı diye bir cihazla devam ediyoruz.Eminim bu etkili çünkü ilk seansta resmen heryerimde yırtılma hissettim.İnternettende yaptığım araştırmalarda 2-3 beden incelttiğini okudum.Kavitasyon işi hüsranla sonuçlansa da kısa zamanda quantuma dönüp bizi mağdur etmediği için firmaya teşekkür ediyorum.Aksi takdirde eximia konusunda sonuçsuz kalsaydım uygulamayı yaptıranlar olarak firmaya dava bile açabilirdim.Yarın 7.seans yani quantumda 2.seans olucak .Hadi hayırlısı sonuçlar güzel olurda sizlerle de paylaşırım.

merhaba arjkadaşlar, bende kaviyasyon yaptırmayı düşünüyorum. aslında mezoterapi için görüşmeye gittiğim yer bana kavitasyonu önerdi. ama kadınlar kulübündeki yorumları okumadan kesin karar vermek istemedim. bu konuda çok iddalılar ama insanın görmeden inanası gelmiyor. ben zaten şuan diyetisyene gidyrm kavitsyonu sadece diyetimi destekleyip sıkılaşmak için istyrm. fiyat olarak 6 seansı 1.500 tl yanında pasif jimnastikte varmış ama onun kaç seans olduğunu bilmyrm sanırım buda 6 seans buarada bu ücret sadece kalça bölgesi için, diğer yorumları okuyunca fiyat yüksek geldi bana

Selam arkadaşlar.5 seans eximia sonucu şudur.Bu cihaz reklamdan başka bişey değildir.Paranızı boşa harcamayın.Bunu ben değil uygulamayı yapan söyledi.Bugün itibari ile kalan 10 seansı quantum cacı diye bir cihazla devam ediyoruz.Eminim bu etkili çünkü ilk seansta resmen heryerimde yırtılma hissettim.İnternettende yaptığım araştırmalarda 2-3 beden incelttiğini okudum.Kavitasyon işi hüsranla sonuçlansa da kısa zamanda quantuma dönüp bizi mağdur etmediği için firmaya teşekkür ediyorum.Aksi takdirde eximia konusunda sonuçsuz kalsaydım uygulamayı yaptıranlar olarak firmaya dava bile açabilirdim.Yarın 7.seans yani quantumda 2.seans olucak .Hadi hayırlısı sonuçlar güzel olurda sizlerle de paylaşırım.

bende 2 gündür bu caci quantum denen şei araştırıorm ve sölenildii kdr etkiliyse harika. bu konuda bi başlık da açtım. bu başlıkta gelişmelerle bizi aydınlatırsanız ve yaptıınız yeri de sölerseniz çk sevnrm. şimdiden teşekkürler.

bende 2 gündür bu caci quantum denen şei araştırıorm ve sölenildii kdr etkiliyse harika. bu konuda bi başlık da açtım. bu başlıkta gelişmelerle bizi aydınlatırsanız ve yaptıınız yeri de sölerseniz çk sevnrm. şimdiden teşekkürler.

aa evet çok sevinirizz canımm bidee acabaa gittigin yerii bildire bilirmisin vee fiyatlarr nasıll yaniii tek onamı giriyorsunnn daha önce açıklamışmıydınn bilemiyorum eger zahmet olmassa bir daha bizi bilgilendire bilirmisin canım

aa evet çok sevinirizz canımm bidee acabaa gittigin yerii bildire bilirmisin vee fiyatlarr nasıll yaniii tek onamı giriyorsunnn daha önce açıklamışmıydınn bilemiyorum eger zahmet olmassa bir daha bizi bilgilendire bilirmisin canım

bana mı sordunuz bilmiorm ama malesef ankarada bunun yapıldığı bi yer bulamadm:KK43: bu yüzden de bi paylaşım alanı oluştrmak istedm.

ben de bugün kavitasyon için ümitköyde bi yerle görüştm ve başlıcam. ama önce deneme seansı gibi bişe olucak. cuma gidicem deneme seansına. sonuna kdr sizi bilgilendiricem. bazıları 2 msj yazıp gidio ve çoğu insanın tüm ümitleri yıkılıo ya da parasını çarçur edio. ben öle yapmıcam. şimdilik benden bu kdr, görüşmek üzere:)

bana mı sordunuz bilmiorm ama malesef ankarada bunun yapıldığı bi yer bulamadm:KK43: bu yüzden de bi paylaşım alanı oluştrmak istedm.

ben de bugün kavitasyon için ümitköyde bi yerle görüştm ve başlıcam. ama önce deneme seansı gibi bişe olucak. cuma gidicem deneme seansına. sonuna kdr sizi bilgilendiricem. bazıları 2 msj yazıp gidio ve çoğu insanın tüm ümitleri yıkılıo ya da parasını çarçur edio. ben öle yapmıcam. şimdilik benden bu kdr, görüşmek üzere:)

Ümitköyde acaba yerin ismini öğrenebilir miyim?

zararı oldugunu sanmıyorum cnm ama 2-3 cm incelmek için yine starvac deneyebilirsin bence çünkü exima yeni çıktı die herkesi bi merak sardı gidiyo.bende starvac+G5 yaptırmıştım 2 yıl önce ve çok memnun kalmıştım.aslında hepsi aynı sonucu veriyo.maddi olarak verebilecek durumdaysan yeni çıkan aletleri dene ama ben bildiğimden şaşmıyım dersen starvac a devam...

starvaca 20 seans gitmiştim haftada 3 gün ve daha uzun sürüyor.eximianın haftada bir gün ve 5 seans olması daha cazip geliyor tabi(görüştüğüm yerde 5 seansın bana yeterli olacağını söylediler) Beni düşündüren maddi sebeplerden çok eximianın çok yeni olması biraz ürkütüyor. Ses dalgları ultroson fln yağ hücrelerini parçalarken diğer dokulara zarar vermesin. Osman Müftüoğlunun bir yazısını okudum bugün. Kavitasyon yada eximia olarak isim vermiyor ama ses dalgalarıyla yağ parçalamanın saçma olduğunu söylüyordu ve hatta zararı bile olabileceğini yazmış ama açık açık değil üstü kapalı bende o yazıdan net birşey anlamadım fakat oldukça kafam karıştı. Ben denemek istiyorum açıkcası, fayda göremessem de olsun derim denemekde fayda vardı benim korkum vücuduma zarar vermesi. Yaptıranlar, yaptırmayı düşünenler bu yöntemi iyice araştırdılarmı acaba ne olur bir fikir verin.

Herkese Selam!

Eximia Kavitasyona 8 seans girdim ve 1 cm dahi faydasını görmedim.Bu arada diet yapmadım ama yediklerime dikkat ettim özellikle kavitasyon yaptırdığım gunler yağsız yedim ve prosedürlere uygun sıvı tükettim . Sonuç koskoca bir sıfır . Arkadaşlar sakin paranızı boşa sarf etmeyin diyorum . Koskoca bir yalandan başka bırsey değil yok liposuction a bedelmiş falan hikayeden başka bişi değil?

Benim yarın 2. seansım...bir bayan var benle başlayan ilk seansta 4cm ikincide 3 cm gittiğini soyledi bende ilk de göbekten 3 cm gitti dediler ama ben evdede ölçüm alıp gideceğim artık..2. ve 3. dahada belirgin olur diye düşünüyorum...

Herkese Selam!

Eximia Kavitasyona 8 seans girdim ve 1 cm dahi faydasını görmedim.Bu arada diet yapmadım ama yediklerime dikkat ettim özellikle kavitasyon yaptırdığım gunler yağsız yedim ve prosedürlere uygun sıvı tükettim . Sonuç koskoca bir sıfır . Arkadaşlar sakin paranızı boşa sarf etmeyin diyorum . Koskoca bir yalandan başka bırsey değil yok liposuction a bedelmiş falan hikayeden başka bişi değil?

maalesef bende üzülerek katılıyorumolumunekankayizsmile

benim 2. seansım bugün ama eximia kavitasyon değil benimki...ya bu sefer etkili olacağa benziyor gibi geliyor ama gibi...konuşmak için çok erkenbenneyaptımki

gittim akşamına eşim bile farketti yani elime gelen bazı yerlerim artık dolu dolu gelmiyor hatta eşim içine çekme rahat bırak dedi .. mutlu oldum ümütsizce gidiyordum daha 10 seansım var yani benim gözlemim şuan böyle ama yinede yarısına gelmeden " evet kızlar yarıyor gidin vs diyemem".. ben kavitasyon ile yaşadıklarımı paylaşıyorum her seans:kahve:

kesinlikle sana katılıyorum arkadaşım. benim kilom fazla değil fakat bacak ve basenler kalın vücuduma göre. ben de araştırdım kavitasyonu ve gidip yaptırmayı düşündüm. ama araştırdığımda gördüm ki spor, diyet vs veriliyormuş. siz verilen kiloyo sporla veriyorsunuz zaten. bundan 2 yıl önce hafif bir diyet ve akşamları yürüyüş bandında 1 saatlik yürüyüşle 2 ayda 6 kilo verdim ve vücudum çok şekillenmişti. spora üşendiğim için bu yöntemi yaptırayım dedim ama şurası kesin ki aler değil spor ve rejim verdiriyor. ben de karar verdim bugün itibariyle tekrar spor+diyete başlıyorum. buralara vereceğim parayla da kendime kıyafet vs. alıyorum....bayanssulusmile

bende size katılıyorum. şimdilik evet şu kadar inceldim bu kadar inceldim deniliyor ya sonrası kimse sonrasını bilmiyor.bende düşündüm yaptırmayı çook araştırdım tek başına yeterli değil deniliyor kaldıki incelme olsun yağlar parçalansın dikkat edilmezse aynen geri döner vücuda sonuçta yağ hücreleri orda duruyor.power plate e gelince o sıkılaşma cihazıdır zayıflama değil.lütfen bu merkezlerin paket tedavilerinide almayın.hepsi tek başına iyi olsaydı zaten paket vermezler son bir şey adanada eximia awt slimcav hepsi var ve 30 tl maximum 150 tlye yapılıyor kandırılmayın lütfen

X