adet öncesi,soğan kürü sonrası kahverengi akıntı!! ilk kez,bilen varsa lütfen ......

zarifecikk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2009
217
0
merhaba kızlar bugün adetime tam 5 gün var ve ben 13 gündür soğan kürü kullanıyorum. ama bugün ilk kez kahverengi bi akıntım oldu ve kasık ağrısı. normalde adetimin ilk başlangıcı açık pembe olarak başlıyor. peki bu kahverengi akıntı da ne!!! bilen, duyan, yaşayan varsa lütfen bi bakın ve yardımcı olun. mafoldumben mafoldumben mafoldumben
ayrıca 2 hafta önce doktor kontrolüm de vardı minik minik kistlerin var önemsiz demişti....

Canım muhtemelen adetini öne almış kür... benm de aynı şekilde oldu... önce pembe başlaması gerekirken kahverengi başladı 1-2 gün , 2 gün sonra bi süre açık pembe ve ara ara da kırmızı devam etti ama kısa sürdü... açıkçası ben de anlam veremiyorum bu kahverengi akıntılara... doktorum bana da küçük kistlerim olduunu ama önemsiz olduunu sööledi... sanırım polikistik overiz ama ileri bir safhası değil,o yüzden önemsiz diyorlar... ayrıca kendiliğimizden adet olabliyoruz ve kilolu değiliz... sanırım pko lu olmamıza rağmen bu durumlarımızdan dolayı avantajlıyız... ancak yumurtlamamızın düzenli olmadıı kesin bu sebeple hamiş kalmada sıkıntı yaşıyoruz ... :sinifsinif:

saolun kızlar...biran panikledim ibrahim saraçoğluna bile mail attım :kedi: hasankeyf ben de senin dediğini duymuştum keşke öyle olsa ama sanırım maybebaby'nin söyledikleri bana daha yakın. aynen hem kilolu değiliz normal adet oluyoruz ama pkoluyuz ilaç bile vermeme gerek yok demişti doktorum. o zaman benimki de seninki gibi adete çekirecek sanırım ondan sonra da içimiz iyice bi temizlenmiş olarak hamile kalırız inşş.....

X