Makyaj Ürünleri Mac in ürünlerini kullananlar! Lütfen yardım..

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

zebbra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2009
668
1
Arkadaşlar mac pudra almak istiyorum fakat hiç bir bilgim yok bu marka hakkında. Kalıcılığı benim için çok önemli. Terrocota pudraları var mı ve fiyatı nedir bilen varsa lütfen yardım olsunn..

mac'in her şeyi kalıcıdır, güvenerek alabilirsiniz. pudralarda renk seçeneği de oldukça fazla.

Canım bende MAC'in göz kalemi, allığı, göz farları,pigmentlerini kullanıyorum hepsinden çok memnunum ve eminim pudraları da kalıcıdır, makyaj konusunda çok başarılı bir marka, zaten mağazadaki mua'lardan (mua=makeupartist) yardım alabilirsin cildine en uygun pudra hangis diye senin üzerinde denerler...

MAC pudrayi kesinlikle ben de oneririm. ben de studio fix kullaniyorum, gercekten harika.

Ayrica arkadasin dedigi gibi renk seciminde mualar zaten hemen kendileri anlayip veriyorlar sana uygun rengi, senin aramana gerek kalmiyor:)

Bir de eger bilen varsa ben de MAC nude rujlardan almak istiyorum ama MACin kalici ruju var mi bilmiyorum. soyle 10-12 saat kalici mesela?
bilen varsa fiyatve yorum yazarsa sevinirim?

Shrinagar canim oyle kalici rujlar da var. mesela benim yillardir kullandigim loreal kiss proof kalici ruj vardi, ustelik rengine de hastaydim, asla degistirmezdim bana kalsa, ama malesef uretimden kaldirdilar:KK43:
onun yerine de baska ayni tonda ve ozelliklerde kalici ruj bulamiyorum.
bu yuzden yeni arayistayim:KK43:
Ama MAC`e bi bakayim bari. Saol...

mac in herşeyinden kullanıyorum izmirde olmadığı için bazı şeyleri stoklu alıyorum resmen. pudra da bunlardan biri. inanılmaz kapatıcı mat harika yaniiii

chablisss, MAC'e mail yoluyla ya da telefonla sipariş verbiliyorsun. Onlar sana kargoyla gönderiyorlar. Aklında bulunsun derim :KK66:

Kaliteli bir marka, oldukça da pahalı. Ben rimelini kullanıyordum gayet gür ve dolgun yapıyordu. ohaoldumsmile Fakat şimdi o kadar para vermiyorum.

arkadaşlar mac.in compact pure bright powder adı altında da bir pudra çeşidi var mı biliyor musunuz?bilginize ihtiyacım var

X