Egepol hastanesinde doğum yapanlar

bende yarın gitcem randevum var 22 ytl zam gelmemiş ama 15 inden sonra gökalp beye gitcem size yazarım

Arkadaşlar merhaba Gökalp beye gittim gerçekten çok güzel ilgileniyor sizinle ve bebeğinizle çok pişman oldum daha önce ona gitmediğime boşu boşuna korku sardı kendi kendime şeker yüklemesinide yaptılar herşeyim çok iyi çıktı gerçekten çok iyi bir doktor herkeze tavsiye ederim.Ayrıca doğum ücretlerinide görüştüm muhasebe ile çok fazla bir fark gelmeyeceğini söylediler diğer hastanelerde o kadar para verceğimize uygun biryerde doğum yapmak daha uygun bence :)

Arkadaşlar merhaba Gökalp beye gittim gerçekten çok güzel ilgileniyor sizinle ve bebeğinizle çok pişman oldum daha önce ona gitmediğime boşu boşuna korku sardı kendi kendime şeker yüklemesinide yaptılar herşeyim çok iyi çıktı gerçekten çok iyi bir doktor herkeze tavsiye ederim.Ayrıca doğum ücretlerinide görüştüm muhasebe ile çok fazla bir fark gelmeyeceğini söylediler diğer hastanelerde o kadar para verceğimize uygun biryerde doğum yapmak daha uygun bence :)

daha zam olmamısmı yanı ay ben nısanda dogurcam allah nasıp ederse ınsllah olmaz ozamana kadar orda yapmak ıstıyorum cunku.

daha zam olmamısmı yanı ay ben nısanda dogurcam allah nasıp ederse ınsllah olmaz ozamana kadar orda yapmak ıstıyorum cunku.

inşallah olmaz canım benimde nisan sonu mayıs başı gelsede çok fark gelmez heralde allah kurtarsın

inşallah olmaz canım benimde nisan sonu mayıs başı gelsede çok fark gelmez heralde allah kurtarsın

ınsallah saol cnm tesekkur ederım ya bıde hayat hastanesının cok ucuz oldugunu duydum 250mılyonmus dogum baska duyan varmı nasıl bır hastane hıc gıtmedım

bıde ben fatma hanıma gıdıyorum ama gokalp beyın methını cok duydum bu aykı randevumu onamı alsam acaba denemek ıcın kararsız kaldım yaa

Yakın zamanda egepolde doğum yapan yada kesin yapacak olan varmı acaba arakadaşlar?
Güncel muayne+doğum fiyatları ve bu aralar hastanenin ve çalışanların durumu konusunda bilgi almak istiyordum gidenler varsa.
Şu hastane sorununu bir türlü çözemedim :KK43:

sakın gitmein derim.ben gökalp beye gidiordum hamileliğmde ikiz bebeklerim wardı karnımda su fazlalığım olmasına rağman 5. aya kadar hiç bişi fark etmedi.ve 7. ayda bebeklerimi kaybettim ve hiç ilgilenmedi bu olayı 4 ay önce yasadım.1 ay öncede bi arkadaşım orda doğum yaptı oda ikizdi bebekleri doğdu ama çocuklarda enfeksiyon varmış oda fark edilmedi eve geldikten 2 gün sonra bebeklerini kaybetti.ben çok zor günler yasadım kimseninde yasamasını istemem:KK43:

Yakın zamanda egepolde doğum yapan yada kesin yapacak olan varmı acaba arakadaşlar?
Güncel muayne+doğum fiyatları ve bu aralar hastanenin ve çalışanların durumu konusunda bilgi almak istiyordum gidenler varsa.
Şu hastane sorununu bir türlü çözemedim :KK43:

ben 3 ay önce doğm yaptım ama hala kontrollere gdıyorum fyatlatr değişmemiş.25 tl muayene ücreti var.688 lıraya doğum yaptım bn çokta memnun kaldım.dilek hanıma gdıyorum ıyı bı dr çalışanlarda ,lgili

@ekin0486
çok üzüldüm canım, umarım en kısa zamanda tekrar denersiniz de bu kez sorunsuz kucağına alırsın bebeğini :KK43:
söylediklerin baya kötü şeyler, arkadaşın yada sen dava etin,zmi hastaneyi? özellikle arkadaşın etmediyse etmeli bence

@ceydaaaa
Teşekkür ederim arkadaşım cevabın için, doğum fiyatı oldukça uygunmuş. fakat biraz korktum açıkçası kötü yorum okuyunca. gidip incelemek bakmak lazım son durum sanırım.

yine kafam karıştı, tüm hastanelerde böyle oluyor :KK43:

walla beni ordan suyum alınması için başka bi doktora yönlendirdiler yani doğumumu o yaptırdı ama suyun fazlalığı 2. ayda anlaşılırmış.yani mahkemeyle falan uğrasamdık ben 1 ay hastanede yattım doğumda sorunlar oldu içerde plesenta falan unutuldu çok ciddi şeyler yasadım bebekler küvezde falan kaldılar ama bir hafta içinde ikisinide kaybettik.ben şimdi irenbe tüp bebek ve kadın doğum merkezine gidiyorum tüp bebek deildi benimkiler ama normal yoldan şuan hastaneden ve doktorumdan çok memnunum adı aral özbal.çok ii düşünüp karar verin sonra çok üzülüo insan:KK43:

egepol hastanesi ve gökalp bey eskisi gibi değil..ben hamileliğimin 10. haftasından beri kontrollere gidiyorum ilk başlarda dr uma çok güvendim ve çok ilgiliydi ve herkesede tavsiye ettim ama zaman geçtikçe dr un hastaları çoğalmaya başladı ve dr un ilgisi aaldı kilo kontrolü bile yapmamaya başladı hatta hamileliğimin son aylarında tansiyonuma bile bakmadılar!!ve randevu saatinden en erken 1 saat içinde muayene olabiliyorsun,bununla ilgili hastane deki ilek şikayet kutularından ve internetteki sitesinden şikayet yazdım ama bir allahın kulu ilgilenmedi!drum da 2 dr daha gelecek o zaman rahatlarız demişti üzerinden 3 ay geçti dr geldiği fln da yok..doğum ekibi çok iyiydi..hakkını yiyemem sezeryana rağmen ilk gün ayağa kalktım..ama hastane çok sıcaktı..odalarda sıcaklık ayarını yapabileceğimiz hiçbirşey yok bütün gece uyuyamadık!!benim saat 10 da yemek yemem gerekiyordu yemeği getirdiler saat 6 da 4 saatte buz gibi oldu,yardım istedik,yapabileceğiiz bişey yok dediler eşim açık bir pastane buldu çorbayı mikrodalgada ısıttırdı öyle içebildim..2 günde odamız yalnızca 1 kez süpürüldü,gelen gidenden dolayı çabuk kirlendi.ama umursanmadı!doğum sonrası ilk kontrolüme gittiğimde 1 saat beklemeden sonra girdim dr yine çok acele tavırlar içerisindeydi ve yüzüme bile bakmadı 5 dk içinde gönderdi beni ben soru sormaya çalışırken başka hasta aldı içeri ve şikayetlerimden bahsedemedim bile!!kesinlikle tavsiye etmem arkadaşlar paranızı çöpe atmayın!

ben de acaba bana mı öyle geliyor demiştim. bebeğimin kalbi durunca küretaj oldum egepol'de,ilk reglimden sonraki kontrol için(biter bitmez gel denmişti) güç bela hatta tartışarak randevu alabildim.bir buçuk ay sonrasına randevu vermek istediler. başka doktora da gidebilirdim ama operasyonu yapan gökalp bey olunca o kontrol etsin istedim.sabah 9'a verilen randevuya 11.25'te girdim. kontrolüm 3 dk sürdü, smear testi yapılmadı ki hamilelikte rahim ağzında enfeksiyon vardı,iyileşmiş gerek yok dendi.hiçbir soru soramadım,içeri yeni hasta alınca...gökalp bey çok yoğun, kabahat hastanede,o da insan sonuçta.yükü bir şekilde azaltılılsa...şimdi yeni bir hastane arıyorum. buca tıp olabilir.öneriniz var mı arkadaşlar? sgk ile anlaşması olan bir hastane olmalı.

Son düzenleme:
bu sene egepolde gidenler yok mu ya bende oraya başlayacağım fikir verin bayanlar

Bende ikinci doğumunu sezeyan ile egepolde yaptim. Doktorum şükran hanımdı. Hem doktordan hem hastaneden çok memnun kaldım. Şükran hanim super. Kendisine çok tesekkur ediyorum. Yanindaki asistani, doğum katındaki ebe ve hemşireler, ameliyathane görevlileri kısacası tüm hastane personeli anlayışlı, guleryuzlu ve ilgili. Hastane temiz ve düzenli. Bu arada ben 2013 kasım ayında doğum yaptım. Simdi kardeşim hamile. Yine şükran hanıma gideceğiz.

Ben 12 haftalık hamileyim Tınaztepe hast.gidiyorum ama doğum çok pahalı 3000 TL ege polde yeni doğum yapan varmi .onerdiginiz doktor varmi.ben doktorumuda değiştirmek istiyorum. Son kontrolde sinir oldum .paramla resmen azar isittim. Egepol yada hayat hastanesi hakkinda bilgisi olan varmi?

X