Egepol hastanesinde doğum yapanlar

Ben 12 haftalık hamileyim Tınaztepe hast.gidiyorum ama doğum çok pahalı 3000 TL ege polde yeni doğum yapan varmi .onerdiginiz doktor varmi.ben doktorumuda değiştirmek istiyorum. Son kontrolde sinir oldum .paramla resmen azar isittim. Egepol yada hayat hastanesi hakkinda bilgisi olan varmi?

Ben 12 haftalık hamileyim Tınaztepe hast.gidiyorum ama doğum çok pahalı 3000 TL ege polde yeni doğum yapan varmi .onerdiginiz doktor varmi.ben doktorumuda değiştirmek istiyorum. Son kontrolde sinir oldum .paramla resmen azar isittim. Egepol yada hayat hastanesi hakkinda bilgisi olan varmi?

Ben tinaztepedeki doktorumdan cok memnunum ancak ucret cok yusek geliyoe. 3bin tl dogum icin veremicem malesef. Egepolu onerdiler ancak fiyatlari ile ilgili bilgim yok. Eger bi bilgi edinirseniz cevap yazabilirmisniz

Egepol de op.dr sumeyra Tatar var çok ilgili ve bilgili bir doktor fiyat mayıs ayında 1600mus içinde fotoğraf çekimi de varmış ama güncel fiyat bilgim yok

Ben tinaztepedeki doktorumdan cok memnunum ancak ucret cok yusek geliyoe. 3bin tl dogum icin veremicem malesef. Egepolu onerdiler ancak fiyatlari ile ilgili bilgim yok. Eger bi bilgi edinirseniz cevap yazabilirmisniz

Bende 8 haftalık hamileyim ben bucada oturuyorum Tınaztepeye gidecektim ama 3000 tl bana çok geldi egepol 1600 Karataş 1600 medifema 1500 tl bunlardan birine gideceğim bende karatasta arzu hanım var ona iyi diyorlar egepol icin dilek hanım bide şükran hanım için iyi diyorlar medifema da Zeynep hanım var bende kararsız kaldım ama hayat hastanesi devlet hastanesi gibi benim arkadaşım orada doğum yaptı 1200 tl verdi ama hiç memnun kalmadı

Merhaba bende medical parktan fiyat aldim 3550 tl oda susleme fotagraf dahil hic birini istemezsen 3040 a dusuyor.arkadasim benim icin egepolden fiyat aldi 1600tl ama haftaya randevu aldim kendi gozumle odalari filan gezicem fiyata ne dahil onlarida ogrenmis olcam.cinarlida 1200

kent hastanesi için 1 hafta önce sordum. herhangi bir sigortam olmadan standart oda için 2950-3000 dediler. ekstradan istenirse suit oda 350-700 tl, vip oda 900 tl daha fazla. süsleme ya da fotoğrafçı yok. doktor ücreti ayrıca veriliyor.(doktorum oranın doktoru değil.)

Merhaba bende medical parktan fiyat aldim 3550 tl oda susleme fotagraf dahil hic birini istemezsen 3040 a dusuyor.arkadasim benim icin egepolden fiyat aldi 1600tl ama haftaya randevu aldim kendi gozumle odalari filan gezicem fiyata ne dahil onlarida ogrenmis olcam.cinarlida 1200
pullubiber odaları gezebildin mi? ücretlere neler dahilmiş?

Çok uygunmuş benim doktorum dışardan olduğu için 3500 tl dendi galiba ücretin fazlasını doktir alacak

kent hastanesi için 1 hafta önce sordum. herhangi bir sigortam olmadan standart oda için 2950-3000 dediler. ekstradan istenirse suit oda 350-700 tl, vip oda 900 tl daha fazla. süsleme ya da fotoğrafçı yok. doktor ücreti ayrıca veriliyor.(doktorum oranın doktoru değil.)
Sizin doktorunuz ne kadar istedi peki 3500 hastane ayrıca doktor ücreti ne vereceksiniz ben de aynı durumdayım

Egepol kasım 2016da doğum yaptım 1600tl içinde doğum resimcisi de var hastaneden de personel den de ucrettede çok memnunum tavsiye ederim

Merhaba kızlar 2. Hamileligim bu sefer doğumum yaz a denk geldiği için izmir de olacak egepol yorumları hep iyiydi doktor hastane vs. Orası icime sindi acaba 2018 doğum ücretleri muayene ücreti ne kadar yeni doğum yapan veya bilen arkadaşlar yazarsa sevinirim :) bu süreç çok sıkıntılı insan ancak yorumlarla hareket ediyor

Herkese merhaba. Şubat ayında egepolda doğum yapmayı düşünüyorum. Acaba egepolde kış doğum yapanlar oda ve hastane sıcaklığı konusunda bilgi verebilir mi? Geceliği uzun kollu mu almalı kısa kollu mu? Kalın sabahlıklara gerek duyulur mu ne dersiniz?

X