Tüp Bebek Merkezleri kızlar,ulun uluğ mu süleyman tosun mu?

gxuxgxux

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2008
122
4
ben enver kurt'a 2. tüp denemesi için gitmeye karar verdiğim sırada onun umuttan ayrıldığını duydum ve çoookkk üzüldüm:1no2:şimdi yine içime kurt düştü.umuta mı gitmeliyim yinede diye.sizce enver beyden sonra bu doktorlardan hangisine umut bağlamalıyım???CADIARZU

tavsiyeleriniz benim için çok önemli çünkü karar aşamasındayım.Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallah.:Saruboceq:

Süleyman bey ile yeni tedaviye başladım ama kendisinden ilk görüşmede çok memnun kaldım tavsiye edilecek bir doktor

ulun beyyyyyy ve umut tüp derimmmmm.....gerçii sen benim fikirlerimi biliyorsunn gügü ama burdanda yazıyım deidmmm

hilalcm,umut ok.de ben süleyman beye mi gitsem diacaba diyodum.kafam karıştı şimdi iyice.çünkü süleyman beyin mustafa bahçeciyle bir sürü transfere girdiğini ve başarılı olduğunu duymuştum.fisfisfis

Bence süleyman bey veya ulun bey farketmez çünkü tüp bebek tedavisi ekip çalışması zaten bir merkez seçiminde en büyük yanlış ekibe bakmayıp sadece doktora göre hareket etmek bence her zaman bütüne bakmak lazım o yüzden ben umutu umut olarak düşün derim yani kime gidersen git memnun kalırsın çünkü ben bu ekibin tamından memnun kadım

Son düzenleme:
gügü ne zaman görüşmeye gidiceksinn umutlaaa???karar verdinmii hangii dr.a gideceğinee????süleyman beyide bir kaç kez gördümmm çok güler yüzlüü bi dr...

gügü hangi aşamadasınnn ssk raporu alıyosun ya onu soruyorumm......rahimm filminii simir testini felan yaptırdınmı????bizimde varr bizdee umuttaa raporla yaptıkk.....

hilalcim benim daha önceki tedavilerimden smear ve hsg filmim vardı.inşallah bir daha istemezler.adetin 2. günü tahlili için gitcem hastaneye.

ben de karar veremeyenlerdenim süleyman bey mi ulun bey mi die?... keşke bir anket formatı olsa da süleyman bey ve ulun bey diyenler oylayabilse , birde sonuçlarını da belrtebilselerde bizde toplu bir sonuç görmüşşş olsak:KK34:

X