Hamile miyim değil miyim?

baharidil

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2009
5.093
0
Kızlar bir sorum olacaktı, gebelik testi ne zaman yapılır?

Çocuk yapmaya yeni karar verdik, yumurtlama dönemim olduğu için bu aralar sık sık :kedi: anladınız işte...... ama hamile kalıp kalmadığımı ne zaman öğrenirim? bunu merak ediyorum.. bir iki günde belli olmaz herhalde dimi?

yardımcı olun lütfen.....sizi öpüyorum :eek:

adet gun gectikten sonra diyorlar da oyle değil. eger varsa adet gun geldiği zaman idrar testi bile yaptırsan belli olur. benim 2 gebeliğimde adet gununde saglık ocagında yaptırdıgım bir testle hemen çıktı.

bir de vucudunuzu iyi tanıyorsanız daha adet gununuz gelmeden de kendiniz kesin olmamakla birlikte bir kanıya varabilirsiniz

sizin için hayırlısı olsun

adet gun gectikten sonra diyorlar da oyle değil. eger varsa adet gun geldiği zaman idrar testi bile yaptırsan belli olur. benim 2 gebeliğimde adet gununde saglık ocagında yaptırdıgım bir testle hemen çıktı.

bir de vucudunuzu iyi tanıyorsanız daha adet gununuz gelmeden de kendiniz kesin olmamakla birlikte bir kanıya varabilirsiniz

sizin için hayırlısı olsun

psikolojik mi bilmiyorum ama sanki vücuduma bir şeyler oluyor...kasıklarımda bir şeyler hissediyorum. tatlı bir sancı... hemen ümitlenmek istemiyorum...ama gebelik testi yaptırmak için sabırsızlanıyorum o yüzden sordum....
illaki adet gününe kadar beklemem lazım yaniiii ocak ayına kadar....vay anam çok sabırsız bir insanımdır nasıl beklicem kaydirigubbakcemile3

canım ya benımde 7gun gectı ama ılac aldım bır altı ay kadar gecen ay bıraktım bu aysa gecıktı ınsallah hamıleyımdır dıyorum ama test yaptırmayada korkuyorum bırazdaha beklıcem mecburen sabret...

canım benim adetime bir hafta kala test yaptım pozitif çıktı adetimi beklemedim yani erken döllenme olursa testte çıkıyo hadi hayırlısı inşallah çıkar testin olumlu.

canim bende adetime 6 gun felan vard belirtilerden dolayi erken gosteren testlerden yapmistimmm sen yinede bekle biraz ocak ayi diyosunn daha ocaga 10 gun var.belirti oluyor anlayabilirsin onceden yoksa kasik agrilari ve goguslerde agri ve sisme benim 10 gun vardi bunlar baslamistii hadi hayirlisi olsun insallah hamilesindirr

kan testınde suphelı ılıskıden 1 hafta-10 gun sonra cıkar. ıdrarda ıse adetın gecmesını 2-3 gun beklemelısın. Allah gonlune gore versın...

Merhaba kızlar, evet bu aralar kasık ağrıları var ama en çok da belim ağrıyor...göğüslerde ağrı yok şu an...dediğim gibi psikolojik olabilir mi?
bilmiyorum kızlar şu an bir ümitsizlik var bende...olmayacak gibi. yani hislerim öyle diyor. :1no2:

canim bende adetime 6 gun felan vard belirtilerden dolayi erken gosteren testlerden yapmistimmm sen yinede bekle biraz ocak ayi diyosunn daha ocaga 10 gun var.belirti oluyor anlayabilirsin onceden yoksa kasik agrilari ve goguslerde agri ve sisme benim 10 gun vardi bunlar baslamistii hadi hayirlisi olsun insallah hamilesindirr

canım , erken gösteren test dediğin idrar testi mi

kızlar mrb banada yardım edersiniz sanırım.geçen ay kistim vardı doktorum bunun küçük bişi dedi yasmin doğum kontrol hapı verdi.ve en son geçen ayın 23ünde doktora tekraradan gittim temiz dedi bişi yokk adetinide bununlar birlikte görmüşsün dedi ve ben hala ayın 23ünden beri adet olmadım 23 ü kanamamın kesildği gün yani sizce neyapmalıyım ben yaa kafam karıştı.hamile olabilirmyim tahminlerime göree şimdiye kadar adet olmalyım bana akıl verin neolur doktora gidipte test yaptırmya korkuorum neyapmalıyım:KK43:

kızlar mrb banada yardım edersiniz sanırım.geçen ay kistim vardı doktorum bunun küçük bişi dedi yasmin doğum kontrol hapı verdi.ve en son geçen ayın 23ünde doktora tekraradan gittim temiz dedi bişi yokk adetinide bununlar birlikte görmüşsün dedi ve ben hala ayın 23ünden beri adet olmadım 23 ü kanamamın kesildği gün yani sizce neyapmalıyım ben yaa kafam karıştı.hamile olabilirmyim tahminlerime göree şimdiye kadar adet olmalyım bana akıl verin neolur doktora gidipte test yaptırmya korkuorum neyapmalıyım:KK43:

evde yapılan testlerden al canım, illaki doktora gitmen gerekmiyo

1 ay daha gitti allaha isyan etmek istemiyorum ama bıktım artık yaaa her ay aynı ümit aynı umut eşim her ay test alıyor eve tek çizgi tek hep tek çizgi çok yoruldum yaaa:çok üzgünüm: allahım neolur gönlüme göre ver çok istiorum bi bebeğim olsun.:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

X