İğneli Epilasyon İstanbul'da iğneli epilasyon yaptıranların paylaşım alanı

b_bahar

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2009
201
1
48
selam arkadaşlar her yerin paylaşım alanı var istanbul koskoca bir şehir neden istanbulun yok diye düşündüm ve ben açmaya karar verdim bu konuyu açmaya istanbuldaki arkadaşların iğneli epilasyondaki yorumlarını bekliyorum burda.

merhaba arkadaşlar. Ben de ince tüyleri lazerin görmeyeceğine kanaat getirdiğimden (bir de kanser korkusundan) iğneli yaptırmak istiyorum. ıyi olduğunu duyduğum 1-2 yer var ama bana uzak kalıyor. Bağdat caddesi, Minibüs Caddesi, Kadıköy civarında iz bırakmayan ve uzun zaman sürünmeden sonuç alan arkadaşlar var mıdır? Her yer lazerci dolu ama iğneli yok sanki?! Özelden msj atarsanız çok sevinirim. Bilip de söylemeyenin kılları coşsun:))

senin istediğin yerlerde iğneli bulabilirsin caykahve ben bağdat caddesinde yaptırıyorum ve çok memnunum istediğin özelliklerde hemde.evet ince tüylerde lazer başarılı olmuyor vallahi kıllarım coşmasın bilenlerde söylesinbuyrunnnnnnnnn

b-bahar bağdat caddesinde yaptırıyormuşsun iz kalmadan acaba hangi iğneyle yapıyorlar marka olarak ve izolasyonlu mu( yalıtımlı) gümüş mü altın mı öğrenebilir misin markasın epilasyoncundan. çıldırmak üzereyim herkese soruyorum kimse cevap vermiyor hatta buradaki uzmanlar bile:KK43:(((( eve kendime aldım annem yapacak ama bendeki iğneler kalitesiz esnek değil k2 en incedir ama kalın yani:KK43:( yardım edebilir misin canım bana?

b-bahar bağdat caddesinde yaptırıyormuşsun iz kalmadan acaba hangi iğneyle yapıyorlar marka olarak ve izolasyonlu mu( yalıtımlı) gümüş mü altın mı öğrenebilir misin markasın epilasyoncundan. çıldırmak üzereyim herkese soruyorum kimse cevap vermiyor hatta buradaki uzmanlar bile:KK43:(((( eve kendime aldım annem yapacak ama bendeki iğneler kalitesiz esnek değil k2 en incedir ama kalın yani:KK43:( yardım edebilir misin canım bana?

tabi ederim niye etmiyor uzmanlar anlamadım müşterilerini elinden alacağını sanıyorlar galiba altın iğne kullanıyorlar bana, iğnenin adı velona bağdat caddesinde selamiçeşmeden parfümeri deposundan alıyorlarmış iğneleri her numarasını alabilirsiniz ordan yer bilgisi vermem yasak olduğu için yazamıyorum kendin yapıcakmışsın galiba kolay gelsin diyorum başarılar

çok teşekkür ederim bahar kendim yapıcam bi arkadaşımada öğreticem:). bendeki de velona fakat gümüşü ve çok kalın geldi iğnenin ucu k2 benimkide fakat esnek değil o yüzden başka marka arıyordum sende kabuklanma oluyor mu acaba? birde özelden bana yerini ve iğneyi kaça aldığını yazabilir misin ben özelden msj atamıyorum malesef şimdilik. sağol yardımın için:)

b- bahar çok teşekkür ederim msjın için ben özelden msj atamıyorum henüz.bu arada iğneyi aldım ballet izoleli ve annem yaptı bana çok güzel yaptı hiç iz kabuk olmadı ve çok güzel çıktı tüyler tereyağından kıl çeker gibi aynen:)) üstelik cımbızla değil eliyle çekti. sanırım uygun dozu ve uygun iğneyi bulduk artık:)) velona bende baya kabuk yapmıştı doğru uygulmaya rağmen. neyse şimdi artık rahatladım evde bi epilasyon koltuğu eksik lup bile aldım yahu:)) sonuç alırsam 1 yıl sonra falan yazarım inşallah iyi olur umutluyum. herkese saygılar.

bahar şu gittiğin yerin adını söyle lütfen yasaksa adresini tarfi et ne bileyim bizde faydalanalım madem

Arkadaşlar ben de bu foruma üye olmadan önce bahar arkadaşıma ulaşmanın bir yolunu buldum ve gittiği uzmanın adresini aldım göztepe parkına çok yakın bir kuaför salonunda yapılıyor. Gerçekten çok memnun kaldım uygulamadan canım yandı ama regl günümde gitmeme rağmen daha önce yaşadığım laser epilasyon deneyiminin yanından bile geçmiyor acısı, çok daha hafif. Bu uygulamayı yaptırmadan önce internetten araştırdım ve çok kötü örneklerle karşılaşmıştım ama arkadaşlar işini iyi yapan biriyle karşılaştığınız zaman sorununuzu tamemen çözülmüş sayabilirsiniz.

bende çok araştırdım b_bahar arkadaş yardımcı oldu banada bu konuda onun sayesinde ulaştım gül hanıma sağolsun ve uzun zamandır yaptırıyorum evet diğer kötü sonuçları gördükçe binlerce şükür diyorum.aman dikkat arkadaşlar hijyene işinin ehli olmasına.

lütfen banada bilgilerini verirmisin?şimdiden teşekkürler..

Avrupa yakasında iğneli epilasyon yaptıran ya da temiz güvenilir bi yer bilen yok mu :KK43: Şişli Mecidiyeköy Nişantaşı civarlarında.Ben de lazere gitmiştim ama ince tüyler kaldı onları aldırmak istiyorum.Bi de anladığım kadarıyla burda baya tecrübeli arkadaşlar var.ığnenin altın olanı mı makbul oluyo yani :)

kizlar anadolu yakasinda kartal maltepe kadikoy civarinda guzel yapan bir yer varmi??birde fiyatlar nedir???

Merhaba Arkadaşlar ... Siteye bugün üye oldum ... İstanbul avrupa yakasında tavsiye edebiliceğiniz iğneli epilasyon yapan yer var mı ?
Siteye girişte melis epilasyon şirinevlerin reklamı mevcut ... buraya gıdıp memnun kalan var mı ?

leke kaldımı cnm ? ne kadar sürede bitti ...
cildim cok hassas bu nedenle tereddüt ediyorum .. :KK43:

iğneli epilasyon tam bir hüner ve beceri işidir uzman kişilerce ve usta eller tarafından uygulandığında yüzde yüz sonuç verir iğneli epilasyon yaptıran ve ayrıca iğneli epilasyon uzmanı olarak tavsiye ederim doğru kişiyi bulmak önemlidir ve yüzeyde olan yani uzun süre ağda cımbız gibi işlemlerle alınmamış bir bölgede bir defada sonuç verir dediğim gibi kişinin tekniği çok önemli

iğneli epilasyon tam bir hüner ve beceri işidir uzman kişilerce ve usta eller tarafından uygulandığında yüzde yüz sonuç verir iğneli epilasyon yaptıran ve ayrıca iğneli epilasyon uzmanı olarak tavsiye ederim doğru kişiyi bulmak önemlidir ve yüzeyde olan yani uzun süre ağda cımbız gibi işlemlerle alınmamış bir bölgede bir defada sonuç verir dediğim gibi kişinin tekniği çok önemli

tamamen katılıyorum beceri işidir o kadar çok kişi bu işi yapıyor ama lakıyla yapan fazla yok iğnelide doğru kişiyi bulmak önemli okuduklarımdan anladığım kadarıyla uzman seçerken önemli şeylere pek dikkat etmiyor yaptıran kişiler oysa geri dönüşü olmayan işlemler yapılıyor uzman çok önemli arkadaşlar yüzünüz yada vücudunuzun diğer yerinde iz kaldıktan sonra değil olmadan önce araştırmanızı iyi yapın ve başlayın derim ben size burdan istediğiniz tüm bilgileri verebilirim sadece doğru bilgiyi.

Siz yapıyomusunuz .. Yapıyosanız yeriniz nerede bilgi verirmisiniz lütfen ...

X