Ben burnumu hiç beğenmiyorum bakın.....

sevgili ECEMEL, kendini o kadar iyi hissediceksin ki ! yeter ki karar ver, doğru doktoru bul! yaşa gelince ,ben de 32 yaşındayım ve yeni estetik oldum(meme+liposakşın), bu siteye girmek ,ameliyatını hızlandıracaktır, ayrıca üniv.hast. de fiyatlar daha uygun , özele göre... benim hayatta kendime geçtiğim en süper kıyak estetik op.oldu! darısı başına ...

ecemel seni çok iyi anlıyorum cnm inan çok zahmetli bişey bu olay ama insanın özgüvenini çok etkiliyor önemli olan öncelikle çok iyi bir doktor bulmak sonrasını düşünme.. senin yaşadıklarının aynısını ben de yaşadım ortamda burunla ilgili bişey konuşulacak olsa hemen kaçardım yada yüzüm kıprkırmızı olurdu allaha çok şükür hepsi geçti umarım sende hayalindeki buruna kavuşursun canım..

yaptır gitsiiiin, kaç kere geliyorsun şu dünyaya...ayrıca hiç korkulacak birşey de yok. tecrübeyle sabit yerimseniben

Bende36 yaşındayım ve yeni yaptırdım.Keşke daha önce yaptırsaydım .Aynen senin yaşadıklarını bende yaşadım,insanların gözlerinin içine bakarak konuşamazdım,sanki onlar hep burnuma bakıyorlarmış gibi gelirdi.Çok dalga konusu oldum,burnum çok büyüktü.İnan bana eşime bile zor söyleyebildim,utanıyordum.Şimdi çok rahatım inan bana keşke daha önce cesaret edip yaptırabilseydim.Bir an önce dr.unu bul ve yaptır,bundan sonraki hayatını daha güzel geçir canım.....hihoyyyt

tabi ameliyattan sonra kendini çok daha iyi hissedeceksin.. hele de bu kadar rahatsızlık veren bir durumun varsa. özelden mesaj atarsan bu fiyata iyi bir doktor tavsiyesinde bulunabilirim.

kızlarrrrr burun estetigi olmak istiyorummm...barış çakır sizce nasıl??? hep olumlu mailler okudum.aranızda olumsuz sonuçla karşılaşan warmı...weya duyumlarınız nelerdir???cewap werirseniz çok sewinirimmmm...

cnmm ne kadar da içten anlatmışın 2500tl ye de ameliyat yapan cok iyi doktorlar var bir araştır derim ınş istediğin burna kavuşursun cnm...

ecemel ben bu siteden tanıştığım insanlar sayesinde ameliyat oldum. çok araştırdım ve uzun süre bekledim doğru kararı verebilmek için. ancak şunu belirtmeliyim ki kendine güvenmelisin. estetikli yada estetiksiz güzel olduğunu bilmelisin. ameliyattan sonra nasıl bir durumla karşılaşacağını bilmiyorsun. o yüzden çok iyi düşün ve karar ver. sakın aceleye getirme derim ben.

Aradigin fiyata bogazici tip estetik (besiktas) Veli Aslan var ben goruscem goruscem bi gidemedim burda mipa34 ve ebruli_sultan arkadaslarin burunlarini yapmis ben cooook begendim bi gorus bence.. Ben bir de Samatya devlet hastanesinde Serdar Ceylan var onu dusunuyorum aklimda bu iki isim on planda onun disinda hemen para biriktirebilirsem ibrahim ozkus diye bir doktor var nisantasinda o da 4 milyar gibi bir fiyata yapiyor bir arkadasim oldu kiz cok memnun belki ona da bir giderim gorusmeye cunku cok seker ve anlayisli sabirli biri gorusmustum onunla.. aslinda basarili cok doktor var ve kime sorsam bir doktor tavsiye ediyor (buradan degil arkadaslarimdan) n'apcam bilmiyorum insallah biz de guzel burunlar kervanina katiliriz yakin zaman icinde :çok üzgünüm:

bn ıkı defa rınomed de amlyt oldm hem nefs almyrm dogru durst hemde goruntu bozuklugu var.bu sıteye uye olmdn once aklmn ucundn bıle gecmyodu 3. amlytı olmak .cok sogmstm burun amlytndn.ama emre ılhanın yaptıgı burun resmlerını gorunce randevu aldm .agstsn 10 nuna.ınsallh gonlume gore bı burna sahp olrm.

ecemel vallahi benim söylemek isteyipte bir türlü dile getiremediğim itiraf edemediğim şeyleri bir çırpıda anlatmışsın.bende 37 yaşındayım ve yıllarım hep burnumu incelemekle geçti.nihayet 3 hafta önce zincirleri kırdım.hem burnumu yaptırdım hemde yüzüme yağ enjeksiyonu yaptırdım.ikisindende memnunum.henüz şişler tam inmedi ama bu şiş haline bile razıyım.yılların acısını çıkarıp sürekli profilden resim çektiriyorum.valla kendini çooooook iyi hissedeceksin yaptırırsan.yeniden doğup başka bir yüze sahip olmak gibi.ben biraz fazla para ödedim.tıpkı senin gibi korktum acaba sorun olurmu diye ve riske girmedim.ama üniversite hastanelerinde çok uygun fiyata yaptıran arkadaşlarım oldu.memnunda kaldılar.bence bu siteyi iyice incele ve ünv.hastanesine olan arkadaşlardan isim al.ve bir an önce yaptır.inan çok mutlu olacaksın...umarım istediğin gibi olur..

bu sorunları kemerli burna sahip olan herkes yaşıyor malesef ama bazen öyle insanlarla tanışıyosun ki gerçekten kendiyle barışık halinden memnun gülüşüyle insanları etkileyen insanlar. buda herkese nasip olmuyor tabi insan kendini nasıl mutlu hissedecekse öyle olmalı:kedi:

ameliyat olsam mııııı derken 1 yıl geçti gitti... hayatım da verdiğim en önemli kararlardan : en doğru karar birinci evlenirken eşimi tercih etmem :) ikincisi ise burun estetik ameliyatı olmam.. korkmayın.

bnm burnum gayet düzgn ve boyuda yüzüme göre idealdı ama bn haff kemer ve nefes alamamktan dolayı yarı edstetk ya da burun ucu estetiği mi ne diyorlar o tarz bi şey oldum çok memnunum kalkık bi burun daha hoş duruyor yüzde dudak yapım bile ortaya çıktı tek sorun kanatlar hafif genş kaldı eskisinden iyi ama ynede kaldı ama çok doğal bu yüzden kimisi anlıyor kimisi anlamıyor nefes sorunum hala devam ediyor tekrar olcm ama bu sefer ki lokal sırf ondan korkuyorm genel olsam bi şey hissetmiyorsnda lokali bilemedim 2 sene geçti hala gidemiorm doktoruma bi de hafif törpü isticem burun kemklerime ellemedi bile burnm zaten düzgün die ama bozuk burunlar şahane oluyo ya çok güzel şekllendiriyolar yapacak şey çok sonucta bnmkine kmse estetik olmş gibi deilsn bile dien var yani

bende 19 yaşındayım ve burnumdan çok rahatsızım. kendi kendime yaşım ilerledikçe önemsememeye başlarım diye düşünüyordum ama yaş kaç olursa olsun insan yinede kendini beğenmiyor demek ki. en iyisi bir an önce olmak sanırım :)

bende 19 yaşındayım ve burnumdan çok rahatsızım. kendi kendime yaşım ilerledikçe önemsememeye başlarım diye düşünüyordum ama yaş kaç olursa olsun insan yinede kendini beğenmiyor demek ki. en iyisi bir an önce olmak sanırım :)

evet begenmıyorsan kesınlıkle yaptırmalısın herseyden once ınsan kendını mukemmel hıssedıyor:93:

Ameliyat fiyatları uçmuyor ki... Ben 20 li yaşlardayken resmen bir araba parasına ameliyat olanlar vardı hatırlıyorum.o yüzden aileme söyleyemiyordum. 20 yıl geçti... Fiyatlar 2000-10000 civarı.. Doktorun daha önce ameliyat ettiği hasta fotolarından fikir edinebilirsiniz.

X