Eşimin gizli banka hesabı var

gxoxxgxebakan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2007
44
0
48
Arkadaşlar ne yapıcağımı şaşırdım.eşim le başım dertte, uzun zamandır şüphelerim vardı para biriktirdiği konusunda ama kanıtım yoktu kendisine sorduğumdaysa sinirlenip bağırıp çağırıp konuyu kapattırıyodu.Mailini baktığım zaman bir bankadan sürekli reklam mailleri aldığını gördüm ve takip etmeye başladım akşam baktığımda var amaertesi gün silinmiş.geçenlerde çarşıda işim olduğunu ve beni bırakmasını söyledim eşim gider gitmez adı geçen bankaya gittim sıra geldi ve eşimin adve soyadını verip hesaba para yatırıcamı söyledim şubenin burası olmadığını söyledi bankacı bende aaa evet hesabı buraya getirmemişmi diye söyledim.parayı hesaba değilde karta yatırmanız gerekiyordur dedi şok oldum eşim gelsin dedim ve bankadan çıktım sorduğumda yok diyen adam hem bankada hesabı var bide kredi kartı varmış şok üstüne şok arkadaşlar bi akıl verin nolur beş yaşında bi kızım baba aşığı ne yapmam gerek yardım edin daha kendisin öğrendiğimden haberi yok kaç gündür uyuyamıyorum yalanlardan bıktım artık ne yapmaya çalışıyor anlamadım.bi akıl vern bana nolur:Saruboceq:

Valla canım gerçekten kötü bir durum ama nedeni ne olabilir ki bunun?
Size karşı davranışlarında bir gariplik var mı? Yoksa eşinden neden saklar ki insan banka hesabını aklım almıyorCADIARZU

alla alla nıye yaparki bunu ınsan.canım snde sana bağrıp çağrmycğı şeklde bi sor.bide para bnm çünkü demişsin o kısmı anlamadım snın paranımı senden habersız bırıktrmiş?CADIARZU

neden bukadar şaşırdınız bende onu anlıyamadım..
esınızın bırıkımı olamazmı....
belkı sıze soylese ters tepkı alıcakdır kı boyle bısıye kalkısmısdır..

evet herşey benim borcum var deyip hemen hemen bi ellibin tl elden arabamla kaza yaptı onbin tl ordan yaklaşk 650 gr ziynet eşyası şimdi durmadan evimi ve arabamı satmam konusunda baskı yapıyor ama ben satmıyorum işin ilginç tarafı bankadaki paramı dahi istiyor.anlıycağınız arkadaşlar gizli hesaptaki paralarda benim kötü gün için biriktiriyo olamaz ne yapmaya çalışıyo anlamadım

evet herşey benim borcum var deyip hemen hemen bi ellibin tl elden arabamla kaza yaptı onbin tl ordan yaklaşk 650 gr ziynet eşyası şimdi durmadan evimi ve arabamı satmam konusunda baskı yapıyor ama ben satmıyorum işin ilginç tarafı bankadaki paramı dahi istiyor.anlıycağınız arkadaşlar gizli hesaptaki paralarda benim kötü gün için biriktiriyo olamaz ne yapmaya çalışıyo anlamadım

bence sorun ve hiçbirşeyinizi satmayın ne münasebet. neden kaza parasını sana ödetti onu da anlamadım ya neyse. keşke baştan anlatsan :kahve:

kazancınız ondan yüksek ev araba sizin üstünüzeyse sanırım bunalım yapmıs onda bu CADIARZU
yani aklıma baska bişey gelmiyor benim hani gurur yaparlarya. acaba alıp daha sonra evin reisi modunda daha iy seylerlemi dönmeyi planlıyor. olabilir belki ona bu durum koymustur bu tarz insanlar olabiliyor cünkü iyice araştırın bence cok değişik bi durum fisfisfis

hangi birini anlatayımki iki yıldır değişti böyle bi adam değildi iki yıl önce benim işlerimle uğraşması için kendisine vekalet verdim tatile gittim ve döndüğümde bankacımdan tesadüfen bankaya gittiğimde 43 bin tl çektiğini öğrendim araba almış altına tabii vekaleti hemen iptal ettim bu bi tanesi güvensizlik burdan başladı ama bu son hesap işi

:1shok::1shok::1shok:piskinligin bu kadarinada pesssss
sakin biseyinizi satmayin altinlarinizi neden verdiniz borcu varsa calissin

hangi birini anlatayımki iki yıldır değişti böyle bi adam değildi iki yıl önce benim işlerimle uğraşması için kendisine vekalet verdim tatile gittim ve döndüğümde bankacımdan tesadüfen bankaya gittiğimde 43 bin tl çektiğini öğrendim araba almış altına tabii vekaleti hemen iptal ettim bu bi tanesi güvensizlik burdan başladı ama bu son hesap işi

kendisi ne iş yapıyor eşinizin :1ninca:

arabayi alirken size söylemedimi siz sordugunuzda ne dedi allah allah
senin imkanin varsa esinin bu imkanlardan yararlanmasi gayet dogaldir ama gizli sakli yapilmasi cok manasiz
sizden isteseydi izin vermezmiydiniz??

Arkadaşlar ne yapıcağımı şaşırdım.eşim le başım dertte, uzun zamandır şüphelerim vardı para biriktirdiği konusunda ama kanıtım yoktu kendisine sorduğumdaysa sinirlenip bağırıp çağırıp konuyu kapattırıyodu.Mailini baktığım zaman bir bankadan sürekli reklam mailleri aldığını gördüm ve takip etmeye başladım akşam baktığımda var amaertesi gün silinmiş.geçenlerde çarşıda işim olduğunu ve beni bırakmasını söyledim eşim gider gitmez adı geçen bankaya gittim sıra geldi ve eşimin adve soyadını verip hesaba para yatırıcamı söyledim şubenin burası olmadığını söyledi bankacı bende aaa evet hesabı buraya getirmemişmi diye söyledim.parayı hesaba değilde karta yatırmanız gerekiyordur dedi şok oldum eşim gelsin dedim ve bankadan çıktım sorduğumda yok diyen adam hem bankada hesabı var bide kredi kartı varmış şok üstüne şok arkadaşlar bi akıl verin nolur beş yaşında bi kızım baba aşığı ne yapmam gerek yardım edin daha kendisin öğrendiğimden haberi yok kaç gündür uyuyamıyorum yalanlardan bıktım artık ne yapmaya çalışıyor anlamadım.bi akıl vern bana nolur:Saruboceq:
afedersınız ama bısıyı anlıyamadım ben babamın dahı hesabıyla ılgılı sube vs bılgısını alamıyom bankadan sıze nasıl olurda bu sube degıl denılıyo?..
kaldıkı bı ad ve soyad ıle..
ozaman herkes bırbırının adına hangı subede hesabı var ogrenebılır..

neden bukadar şaşırdınız bende onu anlıyamadım..
esınızın bırıkımı olamazmı....
belkı sıze soylese ters tepkı alıcakdır kı boyle bısıye kalkısmısdır..

Sasirmak ne demek karcim? Olamaz tabiki

Böyle hesap kitap konularinda ciftlerin her zaman seffaf olmasi gerek!

Vallaha arkadas yine sakin davraniyor, ben olsam coktan o kartlari carpmistim suratina.
Ne demek oluyor bunlar? Üstelik birde yalan söylüyor adam, esi süphelerini sordugu halde yok öyle birsey deyip bagriyor, sucunu bastiracakya!

:1shok:

Yuh artik!!

X