Lekeler, Çiller Cilt Lekeleri için Cilt Beyazlatıcı Dermotolojik, Dermo-Kozmetik Tavsiyelerimiz

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Cilt lekelerimi soymak için doktorun bana önerdiği soyucuları kullandım. Doktor bu soyucularla birlikte pigmentlerin rengini açan ürünleri de kullanmamı söyledi. Önce expigment verdi. Benim cildim zaten akneye eğilimli olduğu için, bu ürün sivilce yaptı. Ayrıca çok da işe yaramadı. Bunun üzerine neostrata nın pigment lightenin jelini önerdi. Bu da hiç değişiklik yapmadı. Şu anda fade out un ürününü kullanıyorum. Diğerlerinden biraz daha iyi çıktı, lekelerin rengini açtı ama tamamen bitirmedi. Risklerinden dolayı lazer istemiyorum. Mutlaka benim kullandığım ürünlerden daha etkili kremler vardır. Sizin bu konuda önerileriniz nedir acaba? Lütfen aktardan aldığınız ya da evde hazırladığınız karışımları yazmayın. Aktardan alınan bu tip beyazlatıcı ürünlerin bir kısmı alerjik, civa ya da buna benzer zararlı maddeler içerir. Ne bunlar ne de evde hazırlanan karışımlar ciddi lekeler için çözüm değil.

Bioderma'nın, Dermologica'nın ürünlerine dair iyi şeyler duydum. Bir de Unitone'u..Sizlerin kullandığı etkili beyazlatıcılar varsa tavsiyelerinizi paylaşır mısınız arkadaşlar?

Oriflame ürünleri, cilt bakımında oldukça etkili. Oriflame Bioclinic Hiperpigmentasyona karşı etkili aktif gec bakımı ürünü, 3 yıl süren bilimsel ve kanıtlanmış araştırmalar sonucunda üretilmiştir. Pigmentasyonu hücresel seviyede azaltmaya yardımcı olur. 8 hafta süren düzenli kullanım sonucunda koyu lekelerin rengi gözle görülür şekilde açılır.

Oriflame'in Yüz Lekesi Giderici Harika Ürün Bio Clinic Ekimde İndirimde... - ORİFLAME ÜYELİK VE KAYIT SİTESİ

oriflamenin iranda yasaklandığını duydum ayrıca ürünü almadan önce içindekileri araştırın tahriş edici olabilir

hayatım boyunca en çok istediğim şey lekesiz ve prüzsüz bir cilde sahip olmak oldu kendim bildim bileli.bunun için çooook uğraştım sanırım lazerden tutun da bir takım ilaç ve dermokozmetiğe kadar bir çok yol.sonuç ne diye sorarsanız pek de bir değişiklik yok ve son olarak kendimi böyle kabullenmem gerektiğine inandım.güneş kremimi sürüyorum akşam da yüzümü yıkayıp nemlendiriyorum.kış aylarında leke açıcılar kullanıyorum ama bilemiyorum.şimdi mineral makyaja yöneldim ki keşke en baştan öyle yapsaymışım.bu hayatta en çok istedğim şey lekesiz bir cilde sahip olmak allahım sesimi duyar inşallah...

merhabalar; cılt lekeleri olsun, sivilce sonrası oluşan lekeler olsun öncelikle cılt tıpıne gore uygun olan uzmana danısmak daha doğru olur. bende bu okuduklarım haricinde cok etkılı olan doktor tavsıyesi ve eczanelerde satılan nature's üçlü leke seti çok etkili olduğunu duydum.şiddetle tavsiye ederim.cunki içerisinde güneş kremi temizleme sütü leke kremi ile birlikte cok etkıli oldugunu arkadaşımdan öğrendim ve ciltte cok farklı olarak değişim söz konusu.

X