Lekeler, Çiller Cilt Lekeleri için Cilt Beyazlatıcı Dermotolojik, Dermo-Kozmetik Tavsiyelerimiz

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

ania.danya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2008
99
2
Cilt lekelerimi soymak için doktorun bana önerdiği soyucuları kullandım. Doktor bu soyucularla birlikte pigmentlerin rengini açan ürünleri de kullanmamı söyledi. Önce expigment verdi. Benim cildim zaten akneye eğilimli olduğu için, bu ürün sivilce yaptı. Ayrıca çok da işe yaramadı. Bunun üzerine neostrata nın pigment lightenin jelini önerdi. Bu da hiç değişiklik yapmadı. Şu anda fade out un ürününü kullanıyorum. Diğerlerinden biraz daha iyi çıktı, lekelerin rengini açtı ama tamamen bitirmedi. Risklerinden dolayı lazer istemiyorum. Mutlaka benim kullandığım ürünlerden daha etkili kremler vardır. Sizin bu konuda önerileriniz nedir acaba? Lütfen aktardan aldığınız ya da evde hazırladığınız karışımları yazmayın. Aktardan alınan bu tip beyazlatıcı ürünlerin bir kısmı alerjik, civa ya da buna benzer zararlı maddeler içerir. Ne bunlar ne de evde hazırlanan karışımlar ciddi lekeler için çözüm değil.

Bioderma'nın, Dermologica'nın ürünlerine dair iyi şeyler duydum. Bir de Unitone'u..Sizlerin kullandığı etkili beyazlatıcılar varsa tavsiyelerinizi paylaşır mısınız arkadaşlar?

unitone kullandım,son zamanlarda düzenli kullanamadım ama pek bi faydasını görmedim ama pütürlü yıkama jeli sivilcelere iyi geldi lekeler çoğunluk duruyor

cilt lekelerimi soymak için doktorun bana önerdiği soyucuları kullandım. Doktor bu soyucularla birlikte pigmentlerin rengini açan ürünleri de kullanmamı söyledi. önce expigment verdi. Benim cildim zaten akneye eğilimli olduğu için, bu ürün sivilce yaptı. Ayrıca çok da işe yaramadı. Bunun üzerine neostrata nın pigment lightenin jelini önerdi. Bu da hiç değişiklik yapmadı. şu anda fade out un ürününü kullanıyorum. Diğerlerinden biraz daha iyi çıktı, lekelerin rengini açtı ama tamamen bitirmedi. Risklerinden dolayı lazer istemiyorum. Mutlaka benim kullandığım ürünlerden daha etkili kremler vardır. Sizin bu konuda önerileriniz nedir acaba? Lütfen aktardan aldığınız ya da evde hazırladığınız karışımları yazmayın. Aktardan alınan bu tip beyazlatıcı ürünlerin bir kısmı alerjik, civa ya da buna benzer zararlı maddeler içerir. Ne bunlar ne de evde hazırlanan karışımlar ciddi lekeler için çözüm değil.

Bioderma'nın, dermologica'nın ürünlerine dair iyi şeyler duydum. Bir de unitone'u..sizlerin kullandığı etkili beyazlatıcılar varsa tavsiyelerinizi paylaşır mısınız arkadaşlar?

maddi durumunuz yeterliyse transvital serisi var.porselen beyazı yüzünüz olabilir.ben sadece maskesini alabildim.çok memnunum.

ben cildiye uzmanının tavsiyesiyle aldığım ürünlerden biraz memnunum babe diye bir set var önce yüz temizleme jeli ile cildimi temizliyorum sonra gündüz dışarıda veya evde yine babenin leke giderici kremini tüm yüzüme uyguluyorum gece yatarkende tritone diye bir kremi lekeli yerlere kullanıyorum iki aylık kullanımda etkisi oldu fakat sürekli kullanmak gerekiyor bırakınca lekeler yeniliyor....kesin sonuç bulmak lazım...

maddi durumunuz yeterliyse transvital serisi var.porselen beyazı yüzünüz olabilir.ben sadece maskesini alabildim.çok memnunum.

Beyazlatıcı maske mi yoksa cilt temizleme maskelerinden mi acaba? Beyazlatıcı maskeyse, cilt lekelerinde mi faydasını gördünüz acaba?

bahsettiğiniz ürünler hakkında biraz bilgi verir misiniz?
kahverengi lekeleri tamamen geçiriyor mu?
geçiriyorsa ne kadar zamanda geçiriyor?
bu setin fiyatı ne kadardır?
ne kadar zaman kullanmak gerekir?
....???
şimdiden teşekkür ederim.

pco mask kullanıyorum.aksam kullanıyorum ertesı gune cıldım dolgun guzel oluyor.lekelerı de sankı acıyor.skın ceuticals phyto aldım strawberryden onun gelmesını beklıyorum.makeupalley de guzel yorumlar vardı phyto corrective hakknda.kullanınca memnun kalırsam burda belırtırım.

tretin de lekeler için birebir bence.cildi az az soyuyor.gunes kremı kullanmalısın ve aksam surmelısın tretını.tretın ilaç diye gecıyor dermokozmetık degıl.ben su an kullanamıyorum lazer yaptırdıgım ıcın.

tretin de lekeler için birebir bence.cildi az az soyuyor.gunes kremı kullanmalısın ve aksam surmelısın tretını.tretın ilaç diye gecıyor dermokozmetık degıl.ben su an kullanamıyorum lazer yaptırdıgım ıcın.

c:90:anım bende cilt gençleştirme yaptırdım leke tedavisi için gittiğim doktor uyguladı sonrasında tritone kullandım şimdi tretin expigment hipokort verdi, cildim kızardı soyulma çok az oldu sende durum nasıl merak ettim

sorunu yenı gordum kusura bakma

3ünü birlikte mi verdi tretin expigment falan.ben expigmentın yorumlarını okumustum memnun olanlarda var daha kotulesenler de var.cesaret edemedım.tretıne 2 gundur ara verıyorum bende skın ceutıcals phyto corrective aldım.kızarıklıgı alan antiseptik bır ürün ama rengı yesıl.yanı evde kullanmak daha iyi oluyor.tretin hassaslastırdıgında ara ver.aslında treının amacı soymak degıl.yan etkısı soymak.

benı de bıraz kuruttugunu hıssettım ve soyulsun ıstedım o yuzden bu AHAlı jellerden alıcaktım ama eczacı vermedi.tretin güçlü bir ilaç zaten.eger tretını haftada hergun yada gun asırı kullanıyorsan soyucu etkılı bırsey kullanma.sivilce problemın varsa sivilceyı arttırabılır.

ben lazere baslamadan once tretın kullanırdım.sıvılce cıkmaya baslayınca hemen ustune surerım zaten o hemen kurutuyor.haftada bır kac kere de yuzume tamamen surerdım.yazınki fotograflarıma bakıyorumda cıldım gayet saglıklı duruyor.tretını bırakıp lazere basladım cıldımde sıvılceler hortladı.bır de tretın antiaging amaclıda kullanılıyor.zaten yaslanmayı gecıktırmek ıcın ilk kural gunesten kacınmak 2.side retinollü ürünler.tretinde retinol zaten(a vitamini türevi) tretini haftada 1 de kullanabılırsın tedavı bıttıkten sonra.ya da tretın agır gelıyorsa skınceutıcalsın retınol losyonu varmış0.5lik ve 1.0 lik sanırım.ben onu da denemeyi düşünüyorum.fakat bu tür işlemler lazer tretin falan cildi güneşe karşı savunmasız bırakıyor.güneş koruyucu sürmelisin ve yazın güneşlenmemelisin.

kızlar bu tür şeyler için buralarda vakit kaybetmeyin bence herkesin cilt tipi farklı uzmanına bırakın....:95:

Cilt lekelerimi soymak için doktorun bana önerdiği soyucuları kullandım. Doktor bu soyucularla birlikte pigmentlerin rengini açan ürünleri de kullanmamı söyledi. Önce expigment verdi. Benim cildim zaten akneye eğilimli olduğu için, bu ürün sivilce yaptı. Ayrıca çok da işe yaramadı. Bunun üzerine neostrata nın pigment lightenin jelini önerdi. Bu da hiç değişiklik yapmadı. Şu anda fade out un ürününü kullanıyorum. Diğerlerinden biraz daha iyi çıktı, lekelerin rengini açtı ama tamamen bitirmedi. Risklerinden dolayı lazer istemiyorum. Mutlaka benim kullandığım ürünlerden daha etkili kremler vardır. Sizin bu konuda önerileriniz nedir acaba? Lütfen aktardan aldığınız ya da evde hazırladığınız karışımları yazmayın. Aktardan alınan bu tip beyazlatıcı ürünlerin bir kısmı alerjik, civa ya da buna benzer zararlı maddeler içerir. Ne bunlar ne de evde hazırlanan karışımlar ciddi lekeler için çözüm değil.

Bioderma'nın, Dermologica'nın ürünlerine dair iyi şeyler duydum. Bir de Unitone'u..Sizlerin kullandığı etkili beyazlatıcılar varsa tavsiyelerinizi paylaşır mısınız arkadaşlar?

arkadasım sen de cok az tretın denesene 15 tllık bır ılac ama ınan benım yuzumu aydınlatıyor.bende neostrata almayı dusunuyordum yazından sonra vazgectım.zaten eczacıda tretın kullandıgım ıcın vermedı.bır de şu phyto sanırm işe yarıyor.

transvitali de çok merak ettım.

kızlar bu tür şeyler için buralarda vakit kaybetmeyin bence herkesin cilt tipi farklı uzmanına bırakın....:95:

evet aslında cok haklısın.ama guzellık uzmanına da gıtmeyın.dermataloga gıdın.bır de şöyle bırsey var.bazen sana neyın ıyı geldıgını kendın deneyerek buluyorsun.

bu kremi 11 gündür kullanıyorum sivilcelerim, sivilce yarası izi, bıyık kısmında epilasyondan kaynaklı leke alın kısmında güneş lekeleri vardı. ten rengini açma özelliği var ama ten rengim zaten beyaz ben bu problemler için almıştım ürünü işe yaradı baya düzeltti hemde bu kadar az bi sürede... tavsiye ederim aynı şikayetleri olan arkadaşlara. cildim alerjik ve hassas bi cilt ama az bi kaşıntısı dışında bi zararını görmedim. cildinizi gerçekten düzeltiyor. google da aktarvahdi yazarsanız çok uygun fiyata elde edebilirsiniz

DDF'nin cilt rengini açıcı yüz temizleme jelini aldım yaklaşık 2 aydır kullanıyorum..hiç işe yaramadı :KK43:(

c:90:anım bende cilt gençleştirme yaptırdım leke tedavisi için gittiğim doktor uyguladı sonrasında tritone kullandım şimdi tretin expigment hipokort verdi, cildim kızardı soyulma çok az oldu sende durum nasıl merak ettim

cnm ya benim dr hem bu kremi verdi hem lazer yapıcak yani lazere başladık zaten ikisi aynı anda zarar gelmesin dedim bişey olmuycak dedi:KK76:

X