Diş Tabloları

derinzlm

canım kızım iyiki varsın
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2008
3.641
0
Beklediğimiz an geldi ve artık bizimde dişimiz var ....
Ben Derin'in bloğu için yaparken buraya da başlık açmak geldi aklıma ilk grafik benden hepinizi bekliyorum ... Grafiği internetten kopyalayıp paint programında açıp boyadım dişi bilmek isteyenler olabilir belki diye dip not düşeyim dedim...

picture.php

derinimin dişi hayırlı olsun özlemcim:)

bunlarda bizim dişlerimiz alt yanların uçları çıktı ama uzamadılar daha

cıkan dişler

picture.php

Eklentiler

• $cıkanlar.jpg
    $cıkanlar.jpg
    11,4 KB · Görüntüleme: 106
Son düzenleme:
bakalım olmuş mu?

neyse beceremedimkaydirigubbakcemile:gitme:

Son düzenleme:
inatla deniyorum,kimse de yardımcı olmadı yaa, neyse ben kendim deneye deneye bulacağım yolunu

dur bakalım şimdi oldu mu?

he heee başardımmm:lepi::lepi:

kıziçemin 6 cık dişi var, 2 şer 2 şer çıkardığımız için 7-8 .dişler yolda...Şeniz

Son düzenleme:
bunlarda minik meleğimin çıkan dişleri

devamıda sağlıkla gelir insallah:nazar:

kızlar ben şemayı oluşturmayı başaramadım ama inşallah uğraşıcam ama ekliyeyim dedim bizimki ilk azı dişini çıkardı bu çıkan azı ile birlikte 10 . cu dişimiz oldu yalnız size şunu ilave edeyim diğer çıkan dişlere hiç benzemedi okadar zorladıki yavrumu bir hafta hiçbir şey yiyip içemedi ve 3 gün boyunca ateş uykusuzluk ve huzursuzluk oldu 24 saat kucağımda ve bütün gün ağladı tabii bu bebekten bebepğe dğişir biz bir ilk dişimizde zorlanmıştık birde bu azı yı çıkarırken zorland..

kızım 2 diş birden cıkarıyor hiç bir şey yemıyor...7 ve 8. dişi cıkıyor insallah..öldürüyor beni bu dişler sanki o degıl ben cıkarıyorum bu dişleri:)

Oglumun 4 ustte 4 altta dişleri ,azılardan uste 2 tane cıkardı once sag tarafı bırkac gun sonra sol tarafdaki..kopek dişleride cok kabarık cok huzursuz bugun sabaha karsı ınleyerek uyandı yavrum..kucagımda uyumak ıstedı agzı ateş atıyor bol bol su içiyor gece hararet yapıyor dişler

benim oğlumunda üstte 4 altta 4 dişi var şimdide köpek dişleri cıkıyo bugün hep ateşi vardı dişten sanırım

X