Tup bebek denemesi cok onemli?

M

Maybenow

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi Maybenow
arkadaslar ben bu ay ilk tup bebek tedavime basliyorum fakat aklima takilan bisey var doktorum beni adetimin 3.gunu degil 7.gunu cagirdi o gun ilk igneme baslamami soyledi uzun protokol uyguliycak yani 21.gun spreye basliyorum ama sanki tarihi yanlis hesapladi gibi geliyor cunku internette hep 3.gun ignelere baslamislar.Sizce adet olunca doktorumu arayip sorsammi yoksa 7.gun cagirmasi normalmi

• Konu Sahibi Maybenow
slm maybenow.. benimde uzun protokol olmuştu ama adetimle sayınca 21. gün başlamıştım iğneye..lucrin di benim..ama farklı protokoller olabiliyo..en iyisi sen dr una bir sor cnm..

• Konu Sahibi Maybenow
bende adetimle beraber sayınca 21. günü lucrinle başlamıştım

• Konu Sahibi Maybenow
Bende 2.tup denemem de uzun protokol uygulanmıştı.Adetmın 21,gunu basaldım.Sen dr.una bır sor arkadasın dedıgı gıbı canım hayırlı olsun tedavınkaydirigubbakcemile5

• Konu Sahibi Maybenow
benimde doktorum 21.gun basliyor ama menogona adetin 7.gunune yazmis bana adetimi yanlis hesapladi gibi geldi

• Konu Sahibi Maybenow
bende uzun protokolümde lucrine adetin 19 günü baslatdı birdahaki adetin 3, günü ignelere basladık bi sor canım sen

• Konu Sahibi Maybenow
arkadaslar doktorun bir bildigi varmis :))) adetim gecikti ve tam doktorun ignelere baslamami soyledigi tarih adetimin 3.gunune denk geldi.Bugun kontrole gittim ve ignelerime basladim hayirlisiyla.Bu ay tedaviye baslayan baska kimse yokmu beraber takip ederdik

X