Doğuma Hazırlık suda doğum

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

buse2005

umudum
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2009
89
0
34
kızlar aranızda suda doğum yapan varmı yada suda doğum düşünen ben suda doğum düşünüyorum ama pek bilgim yok yardım edermisiniz şimdiden tşk ederim hepinize

merhabalar ben yeni doğum yaptım sezeryanla çok memlunum suda doğum bildiğim kadarıyla henüz çok yaygın olmadığı ve yaptıran fazla hekim olmadığı için hastanelerde yok gibi ama yinede araştır dr konuş

ankarada zekaı tuncer hastanesı yapıyor en tecrubelı yer orası
ıstanbulda anadolu saglık hastanesı gebzede yapıyor 6000 tlye yapıyor sanırım

canim ben dogumumu suda yaptim dogumum suya girdikten 1 saat sonra gerceklesti ilk yarim saat yataktaydim rahat edemedim belden igne istedim ebe birde suda dene istersen rahat edersin belki dedi suyun dolmasini 20 dk ka kadar bekledim .toplamda 2 saatte oglum kucagimdaydi.ben cok memnun kaldim .ikinci hamileligimde bir sorun olmazsa bu sefer direkt suda istiycem.herkese tavsiye ederim.ögerenmek istedigin birsey olursa özelden sorabilirsin.detayli anlatirim.bu arada ben isvicrede yasiyorum.
kızlar aranızda suda doğum yapan varmı yada suda doğum düşünen ben suda doğum düşünüyorum ama pek bilgim yok yardım edermisiniz şimdiden tşk ederim hepinize

scorpıon dogumunu hangı ılde ve hastanede yaptın istanbuldamı

canim ben dogumumu suda yaptim dogumum suya girdikten 1 saat sonra gerceklesti ilk yarim saat yataktaydim rahat edemedim belden igne istedim ebe birde suda dene istersen rahat edersin belki dedi suyun dolmasini 20 dk ka kadar bekledim .toplamda 2 saatte oglum kucagimdaydi.ben cok memnun kaldim .ikinci hamileligimde bir sorun olmazsa bu sefer direkt suda istiycem.herkese tavsiye ederim.ögerenmek istedigin birsey olursa özelden sorabilirsin.detayli anlatirim.bu arada ben isvicrede yasiyorum.

tşk ederim kardes aslında bende suda dogum istiyorum ama türkiyede yok diyecek kadar az yerlerde yapıyorlarmış bende araştırıyorum bakalım

Ben de doktoruma danıştım.Gebze de bir de Ankara da suda doğum yapan hastaneler olduğunu söyledi.Ancak fiyatları en az 4.000 tl'den başlıyor .Bilginize.

çok pahalı sebeb ne anlamadım altı üstü jakuzi tarzı ılık suda tıtreşim veren bir küvet niye 5000 tl

slm buse ben suda dogum yapmadim ama suda dogum yapan birini taniyorum.malesef o kadar ic acici bir dogum degil eger dogum esnasinda cocugun suyu suya karisirsa ve su gögüslerine temas ederse emziremiyorsun.temastan sonra bilincsiz bir sekilde farkinda emzirirsen sarilik da olabiliyormus bebegin aman dikkat ehli bir ebeyle konus bence tedirgin etmek istemedim kusura bakma bende hamileyim 4 aylik ve benim simdiden diguma karar verip hastanede randevuu yapmam gerekiyor inan ben cesaretli degilim.normal doguma dayanamam.aslinda sezeryan yapan arkadaslar dan yardim destek bilgi bekliorum operasyondan sonra agriniz cok oldu mu ?

slm buse ben suda dogum yapmadim ama suda dogum yapan birini taniyorum.malesef o kadar ic acici bir dogum degil eger dogum esnasinda cocugun suyu suya karisirsa ve su gögüslerine temas ederse emziremiyorsun.temastan sonra bilincsiz bir sekilde farkinda emzirirsen sarilik da olabiliyormus bebegin aman dikkat ehli bir ebeyle konus bence tedirgin etmek istemedim kusura bakma bende hamileyim 4 aylik ve benim simdiden diguma karar verip hastanede randevuu yapmam gerekiyor inan ben cesaretli degilim.normal doguma dayanamam.aslinda sezeryan yapan arkadaslar dan yardim destek bilgi bekliorum operasyondan sonra agriniz cok oldu mu ?

saolsın kardes vermiş oldugun bilgiler için ben zaten düşük yapdım eger düşük yapmasaydım sezeryan düşünüyordüm çünkü ben normal dogumdan korkuyordum bir daha hamile kalırsam inşh bakalım hayırlısı artık normal dogumu olur sezeryanmı olur bakarız allahım bebeğini analı babalı büyütsün inşh kardes

canim ben suda dogumu yasamis birisi olarak dogum yapip sudan cikinca direkt bebegi memene veriyolar ve bebegimde sarilikta hic olmadi bence o bilgi yanlis.arkadasinizin oldu diye herkese olcak diye birsey yok bence olmayanlardan biride benim ve herkese kesinlikle suda dogumu tavsiye ederim cok rahat.
slm buse ben suda dogum yapmadim ama suda dogum yapan birini taniyorum.malesef o kadar ic acici bir dogum degil eger dogum esnasinda cocugun suyu suya karisirsa ve su gögüslerine temas ederse emziremiyorsun.temastan sonra bilincsiz bir sekilde farkinda emzirirsen sarilik da olabiliyormus bebegin aman dikkat ehli bir ebeyle konus bence tedirgin etmek istemedim kusura bakma bende hamileyim 4 aylik ve benim simdiden diguma karar verip hastanede randevuu yapmam gerekiyor inan ben cesaretli degilim.normal doguma dayanamam.aslinda sezeryan yapan arkadaslar dan yardim destek bilgi bekliorum operasyondan sonra agriniz cok oldu mu ?[/QUOTE

X