sevgi sözcükleri olan küçük notlar....

cnm ben olsam Yonca Lodinin EMANET adlı şarkısından cümle seçerdim
bak sözleri şöyle

Sen benim içimdeki büyük yangınların adı
Ben senin gecendeki mavi yada günümdeki sarı
Sen benim şehrimdeki bütün sokakların adı
Ben senin yüzündeki çizgi ya da dünündeki anı
Hadi kalk gel bul bi bahane
Birazcık heves biraz cesaret
İlk günkü gibi duruyor hala kalbin ömürlük bende emanet
Hadi kalk gel bul bi bahane
Birazcık heves biraz cesaret
İlk günkü gibi duruyor hala kalbin ömürlük bende emanet
:asigim::asigim::asigim::asigim::asigim:

canım yonca lodi'nin şarkısını dinledim gerçekten çok güzel ve sözlerde çaldım tabi sagol canımmmopuyorumnanaktan

ama kızlarr hadi yaaa daha yok mu şöyle anlamlı güzel sözler bekliyorum şekerler..... Şeniz Şeniz

Bir destan yazar gibi durmadan gündüz gece ben hep seni yazmisim yüregime gizemle Sen benim tarihinin en güzel fethisin sen yildizlari bol olan gecenin en parlak yildizi sen benim issiz bir adada isteyecegim üç seyin üçüsün ASKIM

Seni görmedigim günler bir çakir dikeni büyüyor gözbebeklerime bir çocuk aglamasi basliyor kulaklarimda uzun uzun ellerim biryerlere yapisiyorya ayaklarim o benim zavalli ayaklarim öyle saskin öyle kararsiz öyle çaresizki seni görmedigim karanliktayim katran gecelerdeyim cehennem misali bir yerdeyim birdemir nasil paslanirsa bir elma nasil çürürse iste öyleyim.SENI ÖZLEDIM SENI SEVIYORUM

Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatırlar bilir misin? Çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler... Yani hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum.

musya canım çok teşekkür ederim yüreğine saglık opuyorumnanaktan seninkilerden de ekleridm defterimeŞeniz

X