Göz Çevresi Bakımı Gz cevrasi maskesi

G

gün batimi

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi gün batimi
kizlar bu maskeyi hic kullanan varmi? suna dumankayanin göz cevresi icin verdigi maske; yumurta sarisi,yarim limon suyu.ve bir kasik zeytin yagi. ben bunu bugün yaptim ama korkuyorum göz cevresi cok hasas yan etkisi olurmuki:uhm:

• Konu Sahibi gün batimi
kimse birsey yazmiyacakmi? aslinda suna dumankayanin verdigi her tarif cok güzel oluyor ama bu göz cevresi oldugu icin korkuyorum:çok üzgünüm:

• Konu Sahibi gün batimi
canım bişey olmaz korkma ama hani limon biraz asitli ya ama yinede bişey olmaz canım korkma sen bende yapıcam akşam evde kendime sen bizi haberdar et tamammı canım .............öptm......

• Konu Sahibi gün batimi
tamam canim düzenli yapalim bakalim umarim faydasi olur:1yes2:

• Konu Sahibi gün batimi
yaptınız mı kızlar.. yaptıysanız nasıl olduğunu yazın lütfen.. cok merak ediyorum.

• Konu Sahibi gün batimi
canim bu gün sabah yaptim fena olmadi yumusatiyor sanki:1yes2: , kesin sonuc almak icin düzenli yapmak gerekiyormus ama hangi sürelerde yapiliyor bilmiyorum haftada üc yapsak yetermiki?:sm_confused:

• Konu Sahibi gün batimi
göz çevresi için patatesin ve kivinin iyi geldiğini duymuştum ama uygulamadım.

• Konu Sahibi gün batimi
At kestanesi yağı ve kremi.. Göz çevresindeki kirisikliklari acıyormuş.. Kullanan ve memnun kalan varmı kızlar aranızda ???

• Konu Sahibi gün batimi
arkadaslar bızım doktorumuz goze yapılacak en buyuk hakaret makyaj derdi...elbetkı bayanız yapıyoruz ama bunu soyledıgımızdede goz cevresı bakımı dıye bısı yok arkadaslar bu genetık bı olusum derdı oraya uyguladıgınız her ovalama ıslemı oraya verdıgınız bı hasar derdi...bu benım dııl doktorumun agzı ne yaparsak yapalım cok baskıya hayır...

X