Sizce Hangi Marka?

mecbue

se sipşaşe fokaye reğuğ:)
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2009
3.690
5
arkadaşlar ben fırın almak istiyorum blue house baktım hem kekçi hem börekçi fakat ebatları küçük gibi geldi luxel baktım oda börekçi onun boyutları iyi ama markasına güvenemiyorum mikrodalga fırın istemiyorum sizin kullanıpta memnun kaldığınız bi fırın markası varmı yada bu fırınlardan hangisini önerirsiniz

cnm biizm ewde kulladıgımz fırın luxel we arkası cbk pişriio onu gec pişio pek memnun deiliz yani..ama ananemnki de luxel onda bi sorun yok gayet ii..elektronik esyalar pek bellii olmuo yani birazda sans işi bence zemuszemus

benim görümcemde luxel almış ama kek hiç yapamıyorum yakıyo diyo bende kararsız kaldım kayınvalidemde en iyisi davul fırınlar diyo ondanmı alsamkaydirigubbakcemile2

benim görümcemde luxel almış ama kek hiç yapamıyorum yakıyo diyo bende kararsız kaldım kayınvalidemde en iyisi davul fırınlar diyo ondanmı alsamkaydirigubbakcemile2

Ben arçelikten aldım. Ama pişmanım turbo fırının özelliklerini sevmiyorum. Ablam teka kullanıyor inanılmaz güzel bir fırın ısı derecesi ve kullanımı artı birde dizaynı çok şık.

luxel aldım kek i bırak ne yapsam yakıyorrr fırının başında beklemek zorunda kalıyorum :eek:lmaz:

merhaba bende arçelik midi fırın var harika pişiriyor arkadaşlar hem çok küçük de değil bir sürü kalabalık misafirimi ağırlıyabiliyorum kesinlikle tavsiye ederim büyük turbo fırınımı artık hiç kullanmıyorum

mikrodalga fırınımı kek yapmada ve ekmek ısıtmada kullanıyorum smiley midi fırınımıda börek poğaça yaparken kullanıyorum.Orijinal Flavor Wave Turbo fırın var reklamlarda çıkıyo ondan almak istiyorum güzel bişeye benziyo.mikrodalga ve normal fırın olarak kullanabiliyosun.

arkadaşlar ben bursada yaşıyorum ve inanmazsınız hangi yere sorduysam kendi mağaza sahipleri bile bana sorarsanız davul fırın alın diyolar ve büyük küçük tüm mağazalarda davul fırın var ben daha önce hiç kullanmamıştım annem hep termikelin kare fırının kullandı yengem vestel falan ama burda acayip derecede davul fırın yaygın bende snunda bugün gittim davul fırın aldım kendi kendine dönüyomuş tepsi içinde o yüzden yakma olayı hiç olmuyo şikayetin olursa gel deyiştiririz dediler bakalım yarın açılış yapcam

arkadaşlar ben bursada yaşıyorum ve inanmazsınız hangi yere sorduysam kendi mağaza sahipleri bile bana sorarsanız davul fırın alın diyolar ve büyük küçük tüm mağazalarda davul fırın var ben daha önce hiç kullanmamıştım annem hep termikelin kare fırının kullandı yengem vestel falan ama burda acayip derecede davul fırın yaygın bende snunda bugün gittim davul fırın aldım kendi kendine dönüyomuş tepsi içinde o yüzden yakma olayı hiç olmuyo şikayetin olursa gel deyiştiririz dediler bakalım yarın açılış yapcam

canım sen hangi marka davul fırın aldın bir de kaç tl?

Annemde AEG var 17 sene oldu hala annem asla değiştirmem diyor:)

Bulsam ben de alırım vallahi. Bosch'un midi fırınları çok güzel ama biraz pahalı.

canım sen hangi marka davul fırın aldın bir de kaç tl?

ben şamdan diye bi marka varmış onu aldım 60 liraya aldım ben küçük boyunu aldım büyük boylarıda 70 90 arası deyişiyo küçük boy dediyimde luxelin börekçisinden biraz daha büyük tepsisi ve bi mekanizması var kendi kendine dönüyo tepsi içinde pişirmeside mükemmel yakma ihtimali sıfır

başka modle kullananları bilmiyorum ama ben ,iyiki eşimi dinlemişim gerçekten çok güzel pişiriyo poaça yaptım pizza yaptım fırında patates yaptım hepsini gayet güzel ve yumuşak pişirdi estetik deyil gözede hitap etmiyo ama işinizi çok güzel görüyo

ben şamdan diye bi marka varmış onu aldım 60 liraya aldım ben küçük boyunu aldım büyük boylarıda 70 90 arası deyişiyo küçük boy dediyimde luxelin börekçisinden biraz daha büyük tepsisi ve bi mekanizması var kendi kendine dönüyo tepsi içinde pişirmeside mükemmel yakma ihtimali sıfır
canım peki hiç kek yaptın mı herşey güzel pişiyor mu ? bir de nerden aldın ?
ben de alırsam senin dedğini düşünüyorum canım, hem tepsi dönsün hem de sıcaklığı ayarlanabilsin..hem de sanırım onda sadece üstü veya sadece altı ısıtan düğme de var dimi?

Son düzenleme:
canım peki hiç kek yaptın mı herşey güzel pişiyor mu ? bir de nerden aldın ?
ben de alırsam senin dedğini düşünüyorum canım, hem tepsi dönsün hem de sıcaklığı ayarlanabilsin..hem de sanırım onda sadece üstü veya sadece altı ısıtan düğme de var dimi?

kek yapmadım hiç daha kek kalıbı alıp yapmayı düşünüyorum ama poaça ve pizza yaptım memnun kaldım hem alt hem üst düğmesi var ikisinide açıp kapatabiliyosun bide mekanizmanın düğmesi var istemezsen dönmüyo ben mahallemizde satan bi yer vardı ondan aldım bursada her yerde mevcut bulabiliyosun yani termostatlılarıda var saat ayarlayabiliyosun ama ben onu istemedim sen ist oturuyosun galiba avmlerde deyilde beyaz eşya satan küçük çaplı mağazalara bak

kek yapmadım hiç daha kek kalıbı alıp yapmayı düşünüyorum ama poaça ve pizza yaptım memnun kaldım hem alt hem üst düğmesi var ikisinide açıp kapatabiliyosun bide mekanizmanın düğmesi var istemezsen dönmüyo ben mahallemizde satan bi yer vardı ondan aldım bursada her yerde mevcut bulabiliyosun yani termostatlılarıda var saat ayarlayabiliyosun ama ben onu istemedim sen ist oturuyosun galiba avmlerde deyilde beyaz eşya satan küçük çaplı mağazalara bak
Çok teşekkür ederim canım, ben de ondan alıcam :))

X