dr.herman işçi ve Dr.lemi ibrahimoğlu

meleklerkorusu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2009
943
40
dr.herman işçi ve Dr.lemi ibrahimoğlu
arasında kararsız kaldım.
ayrıca bu dr.ların şu an çalıştıkları hastaneler hakkında bilgisi olan var mı?
ssk anlaşmalı tahlil ve tetkiklerimi yaptırabileceğim bir hastane olmasını istiyorum.
şimdiden hepinize teşekkür ederim

canım ben artık herman bey'in hastasıyım, avrupa florance'a gidiyoruz.
pek çok hastane gezdim ama hem hastaneye hem herman beye çok güvendiğim için anadolu yakasında oturmama rağmen oraya gidiyorum..
kullandıkları ultrason 4 boyutlu ve muayene ücreti 18 lira.
herman bey çok ilgili..
amaa benim de kafamı karıştıran bişey var.
doğum ücreti 1200 dedi muhasebe ama doktor ücreti hariç dedi. yani herman bey ne kadar alır hiç bilmiyorum.. burda bilen arkadaşlar varsa yazarsa sevinirim valla..

canım ben artık herman bey'in hastasıyım, avrupa florance'a gidiyoruz.
pek çok hastane gezdim ama hem hastaneye hem herman beye çok güvendiğim için anadolu yakasında oturmama rağmen oraya gidiyorum..
kullandıkları ultrason 4 boyutlu ve muayene ücreti 18 lira.
herman bey çok ilgili..
amaa benim de kafamı karıştıran bişey var.
doğum ücreti 1200 dedi muhasebe ama doktor ücreti hariç dedi. yani herman bey ne kadar alır hiç bilmiyorum.. burda bilen arkadaşlar varsa yazarsa sevinirim valla..

merhabalar
öncelikle size de hayırlı olsun ben de hamile olduğumu yeni öğrendim doktor seçimi aşamasındayım bir arkadaşım florance da doğum yaptı çok da memnun kaldı bende orada emre karatekelioğluna gitmeyi düşünüyorum fiyatları görünce çok heyecanlandım ben devlet memuruyum bu katkı payı mı 18 lira olan

merhaba yeni üyeyim bir konuda yardımınıza ihtiyacım var 9 haftalık hamileyim yeni öğrendim sayılır:)bugün dr a gittim kese dolumu boşmu diye:)çok şükür kesemizin içinde bebek mevcut kartal da oturuyorum açıkçası ilk etapta herhangi bir doktora gidip bu kese ve gidişat normal mi olayını haledelim dedik çünkü sigortam ocakta işlemeye başlayacak sürekli olarak dr a gitmeye ocakta başlayalım diye düşündük bugün yolda tabelasını gördüğümüz bir doktora gittik handan aytaç özkul umut hastanesinin çaprazında muayenehanesi var şeker bir bayan ve tecrübeli. medical park ile çalışıyormuşfakat orada hastası vs yok sadece doğum vs için oraya gidiyor handan hanımı tanıyan doğumunu ona yaptıran kısacası hakkında blgisi olan var mı ben sevdim aslında devam edebileceğimizi düşünüyorum ilk intiba iyiydi yani. aslında hastane ile bağmsız çalışması bir yandan iyi hastenenin olumsuzluğunu gördüğünde onu olumlu yönde savunmak zorunda değil ama bir yandanda hastanede sürekli bulunmamasısorun olur mu muayenehansi evimize yakın doktor hanımın evi de medical park a yakı lütfen beni bilgiendirin tecrübeli arkadaşlar:)

evet. ben gitmeden önce forumda 55 tl yazdığını görmüş oyle gitmiştim.
18 lira alınınca bikaç defa sordum bi yanlışlık yok herman beye değil mi diye de sordumzemuszemus
bende gebeliğimin başından beri pek çok hastane gezdim ve hiç birinde 4 boyutlu ultrason yoktu, bu kadar da ilgienilmedi.
buraya hem onların yarısını verdim hem bebeğimi direkt olarak gördüm ve duydum ayrıca çıkışta renkli ultrason görüntülerini ayrıca verdileropuyorumnanaktan
ben bittim herman bey ve hastanesine valla
hemde 18 lirakaydirigubbakcemile5

peki muayene ücreti ne kadar ödüyorsunuz gerçekten 18 mi inanamıyorum

Yalnız Emre Bey Gayrettepe Metropolitan Florence Nightingale'de ve orda ssk geçmiyo.Belki arada Avrupa Florence'da da hasta bakıyodur bilemiyorum.İyice araştır derim fiyat konusunda.Ben Metropolitan'da Bülent Faka'ya gidiyorum ve çok memnunum.Özel sigortam olduğu için muayene ücretini tam bilmiyorum ama 95-100 tl gibi bişey olması lazım.

ben 11 haftalıktan beri herman beyin hastasıyım ilk başta ssklı 55 tl ödüyoduk son 2 aralıktaki muayenede 18 ödedik yönetim indirim yapmış yani 55 ken indirimle 18 oldu yılbaşından sonra tekrar değişecek çünkü devletin özel hastanelere ödediği pay %70den % 30a inecek yani bizim cebimizden çıkacak pay artacak doktor parasına gelince arkadaşım 1 yıl önce 1500 hastaneye 1500 herman beye ödedi epidural sezeryan

X