ACON marka gebelik testi kullananlar bakar mısınız?

Tugbademir

aşkım, oğluşummm..iyi ki varsınız...
Kayıtlı Üye
28 Mart 2009
673
5
kızlar adet günümde acon marka testle akşamüstü test yaptım negatif çıktı..benim gibi adet günü test yapıp aynı marka testle negatif ççıkıp sonraki günlerde pozitif çıkan var mı?? bir arkadaş 2 gün önce çıktı diyo..yoksa bünyeden bünyeye farkeder mi??MAMA BEN BEBİŞİSTİYOM YAAAAA:sinifsinif:mafoldumben

canım bünyeden bünyeye değişirmi bilmiyorum ama testten teste değişiyo...bazı testlerin hassasiyeti fazla oluyo...örneğin fortel....dediğin marka ile bende yaptım reglden iki gün önce çıkmadı...regl günümden bir gün sonra yaptım...belli belirsiz çıktı....yanlız çok dikkatli bakmak gerekiyo görmek için...birde yarım saat falan bekle, hemen atma testini...ancak o zaman çıkıyo..

kızlar adet günümde acon marka testle akşamüstü test yaptım negatif çıktı..benim gibi adet günü test yapıp aynı marka testle negatif ççıkıp sonraki günlerde pozitif çıkan var mı?? bir arkadaş 2 gün önce çıktı diyo..yoksa bünyeden bünyeye farkeder mi??MAMA BEN BEBİŞİSTİYOM YAAAAA:sinifsinif:mafoldumben

akşam üstü test mi yapılır canım benim. adam gibi yap testini sonra iste bebişini hade bakeeem. boş yere üzme kendini.

selam
bende 3 gün üstüste bu testi kullandım...1.gün ikinci çizgi silik çıktı, 2. gün ikinci çizgi daha silikti,3. gün yani bugün yaptğım ise tamamen negatif....anlamadım yaaaaaaaa......nedir bu ?????

Bence test gayet masum.. Ben adetim 10 gün gecikicince görmüştüm 2. çizgiyi.. bu döllenmeyle alakalı olabilir.. adet görmediğiniz sürece 2 günde bir deneyin bence..

ACON marka gebelik testini 2 kez kullandım. ikisinde de ilk baktığınızda hafif hafif çıkıyormuş gibi heycanlanıyorsunuz sonra bir bakıyorsunuz geçmiş :S işte o zaman çok büyük hayal kırıklığı oluyor.

tatlım sabah yap bşka gebelik testi al acon alma mesela fortel al hem hassas blki ücreti dha fzla ama en azndan şüphen olmaz aç karnına yap derim

canım bende acon markayla yaptım bı aksam bı sabah adetme 3 gun vaken yaptım poxıtıf cıktı bugun kan tahlılı yaptırdım 256 cıktı 2 gun var adetımee test dogru gosderdı bendee

canım bende acon markayla yaptım bı aksam bı sabah adetme 3 gun vaken yaptım poxıtıf cıktı bugun kan tahlılı yaptırdım 256 cıktı 2 gun var adetımee test dogru gosderdı bendee

nasıl yani? adetine 3 gün vaarken idrar testinde pozitif mi çıktı? peki daha önce yapmış mıydın hiç? yani negatif çıktı sonra pozitif mi çıktı? ne kaadar erken çıkabiliyor ki bu idrar testi? benim daha 6 gün var:S hayırlı olsun bu arada Allah ın izniyle doğurursun inşallah.

benım ewt 3 gun once bellı oldu tesadufen yaptım cıktı baska marka ıle yapım ılk once daha sonra acon marfka aldım ondada cıktı dun kan tahlılı yapım tekrardan 596 cıktı katlamıs ıkıye

bende acon marak testle 3 gun onceden yaptım cigi hafıf sılıktı sonra foretlı denedım dahada belırgın cıktı

kızlar noolur bi yardım edin adetime 2 gün varken fortel ile test yaptım 2.çizgi silik de olsa vardı şimdi adetim 1 gün gecikti acon marka testle denedim ama aksam üzeri yaptım önce negatifti 1saat sonra falan 2. çizginin olması gereken yere yakın bi yerde pembe bi dalgalanma oldu bi diyorum 2. cizgi bi diyorum diil yok yok kandırma kendini bilemedimki yaa nedir şimdi bu sizce:KK43:((

X