Göz Çevresi Bakımı Gözkapağı için nemlendirici tavsiyeleriniz...

island

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2007
5.967
1.319
Merhaba güzel bayanlar,
Benim cildim yağlı çok fazla kreme ihtiyacım duymuyorum, matlaştırıcı losyon kullanıyorum yüzüm için.
Yüzümü jelle temizledeğimden soğuk ve kuru havalarda göz kapağımda kuruma oluyor bazen.
Yaşım 23 gözümde kırışıklık morluk gibi sorunlar yok. Makyaj altına kullanabileceğim hafif formüllü bir göz nemlendiricisine ihtiyacım var.
Hangi markaları önerirsiniz?:eek:

ben normal nemlendirici kullanıyorum göz kapaklarıma ama sana tavsiyem kışın yoğun olan ve E vitamini içeren bir ürün kullanman... yerimseniben

ben normal nemlendirici kullanıyorum göz kapaklarıma ama sana tavsiyem kışın yoğun olan ve E vitamini içeren bir ürün kullanman... yerimseniben

Teşekkür ederim canım cevabın için.
Cilt için kullanılan kremin göze sürülmesi doğru değil diye duymuştum yapısı farklı olduğu için:uhm:
Bir de ben matlaştırıcı krem kullandığım için yeteri kadar nemlendiremez heralde gözümü.
Göz için ayrı bir şey alsam iyi olacak galiba, ama hiç kullanmadığım için marka olarak karar veremedim.
Kılar yok mu tavsiyesi olan?:eek:

ben rosense kullanıyorum. göz için ayrı satılıyor. memnunum. bir de avon solutions göz çevresi kremini almıştım o da güzel. gözü yakmıyor ikisi de ..avon da hyralonik asit(tam bilmiyorum yazılışını) varmış cilt yenileyen rosense de ise gül özü var antioksidan maddeler var avon daha çabuk emiliyor rosense biraz daha yoğun... ikisi de profesyonel ürünler değil ama şimdilik yeterli ....

ben rosense kullanıyorum. göz için ayrı satılıyor. memnunum. bir de avon solutions göz çevresi kremini almıştım o da güzel. gözü yakmıyor ikisi de ..avon da hyralonik asit(tam bilmiyorum yazılışını) varmış cilt yenileyen rosense de ise gül özü var antioksidan maddeler var avon daha çabuk emiliyor rosense biraz daha yoğun... ikisi de profesyonel ürünler değil ama şimdilik yeterli ....

Avon'a heleki göz bakımında güvenemem ama rosense olabilir canım.
Teşekkür ederim.
Ben neutrogena'nın göz kreminin iyi olduğunu duymuştum. Kullanan var mı acaba?

Bugün neutrogena radiance boost eye cream aldım. Kipada %50 indirim vardı, bakalım kullandıkça yorumlarımı yazarm.kaydirigubbakcemile2

hala arıyor musun? ben clinique all about eyes kullanıyorum genellikle clinique ürünlerimi kampanyada aldığım için hediye oluyor bu ürün uzun sürede gidiyor. ayrıca bugün sanırım avonda gördüm göz altı ve göz kapağı nemlendiricisi ayrı ayrı bir kutuda birleştirmişler

X