Kontakt Lens Beyaz ten,koyu renk saç için önerileriniz

OVERnight

Guru
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2008
585
6
Arkdaşlar şu ana kadar hep açık renkler kullandım gene o tondan gitmek istiyorum solotica quartzo gördüm demin gezinirkende aklımı çeliyo resmen:hulya: daha önce rainbow ve baush and lomb gri kullandım. Tenim açık renk saçlarım koyu renk :kedi: önerebilceginiz lensler var mı bana?

Son düzenleme:
B-l gri kullandıysan quartzoyu da rahat rahat kullanırsın renk açklığı rahatsız etmez seni ... yerimseniben

bence beyaz tenliysen söyle bi mavi alabilirsin güzel duruyor :)
yeşili bugday ve esmer tene daha cok yakıstırıyorum..

Amy_Lee_267315.jpg

çok mu yeşil acaba diye tereddüt ediyorum ama iştee

Griden çok yeşil ağırlıklı bi renk yani sadece gri dursun düşüncesiyle alacaksan memnun kalmayabilirsin, yalnız çok açık bi renk oldugunuda göz ününde bulundur ben çok yadırgamıştım ilk taktıgımda hatta 'böyle bi göz rengi varmı ya' dedim kendi kendime bana gitmedi yani açıkcası renginide beğenmedim ama zevk meselesi tabi ...

mrb overnight
b&l gri lens kullanmissinizya nolur varsa sadece gozlerinizin resmini ekleyebilirmisiniz bende almayi dusunuyorum ama fazla o renk kullanan goremedim forumda koyu kahve gozde nasil duracagini biliyorum:kedi:

ayyyy yine carpildim nekadar asil ve sahici duruyor degilmi cok yakismis gercekten
peki cevrenizdekiler yada yeni taniyanlar fark ediyormuydu bu gozlerin lens olup olmadigini arti kullanimi rahatsiz ediyormu

b&l grimi bu violet sandım ben.. ama ten ve saça topazio süper durur bence..quartzo çok soluk gösterebilir seni..tenin oldukça beyaz..topazio yada esmeralda açar diye düşünüyorum ben..

ben beyaz tene mavi ama koyu maviyi çok yakıştırıyorum çok beyaz tende saç siyahsa gri lens çok gotik duruyor

arkadaslar bişey sorcam su resimdeki arkadasın gözündeki lensin adını öğrenebilir miyim acaba?

X