İstanbul'da Fal - Falcılar

Bende Bakırköyde bir kadını duydum evinde bakıyormuş. kadını fala hiç inanmayan bir arkadaşım şiddetle tavsiye ediyor. baktırmadım ona kız şuan ingiterede yaşıyor 3 ay içinde orda kötü bir olay olacak tr. ye dneceksin demiş bakalım çıkarsa belki gidebilirim

geleceği boyle sacma sapan ınsanlar bılemez
paranızı buralara akıtmasanız keske

ınsanların duygularıyla oynuyorlar bunlar su olcak bu olcak beklentıye sokarlar insanı
resmen haram kazanc yahu ama
burda bı sektor olusmus haberımız yok
cok yazık...

geleceği boyle sacma sapan ınsanlar bılemez
paranızı buralara akıtmasanız keske

ınsanların duygularıyla oynuyorlar bunlar su olcak bu olcak beklentıye sokarlar insanı
resmen haram kazanc yahu ama
burda bı sektor olusmus haberımız yok
cok yazık...

eskiden böyle salaklılar yapmış,çok pişman olmuş ve hepsinin gerçek yüzünü görmüş biri olarak dicerle aynı düşünüorumvereliniortakvereliniortak

geleceği asla bilemezler para kaptırdığınızla kalırsınız.saçmalamayınnnn lütfen

Bu fal olayının ticarete dökülmesine oldum olası karşıyımdır.Yazık hep para tuzağı.Fala da inanmam.Bir insan bu kadar insanın özel hayatını nasıl bilebilir akıl sır ermez yok böyle bir olay...

Pazartesi günü Armağan Hanım ve Pen Cafe'deki Yeter'e de baktırdım. Bugün de Kadınlar Kahvesi'ndeki Pelin'i denedim. Hiçbirinden memnun kalmadım. Azıcık ucundan bildiler. Bir biliyorlar, bir bilmiyorlar. ıstediğim konuya girmiyorlar. Ben açınca birazcık söyleyince şöyle olacak, böyle olacak diyorlar. Bu da bana inandırıcı gelmiyor. ıçlerinden seçim yapsam yine Yeter derim ama aralarında öyle büyük fark yok.
Özellikle hepsine yakın zamanda gitttimki bakalım aynı konu için kim ne diyecek, kim tutturacak diye... Pelin 3, Armağan 3.5, Yeter 4 (5 üzerinden bol kepçe dağıttığım puanlardır.)
Son olarak internette ve burada tavsiye edilen hemen hemen tüm falcılara gittim fal günleri benim için bitmiştir.

Son düzenleme:
kızlar sonunda aradığım falcıyı buldum!

bugün arkadaşla melekler kahvesine gittik,orda istediğimiz eleman yoktu bizde sembole geçtik.

tarık baktı bize,10 üzerinden 8 diyorum,arkadaşım yurtdışında eğitim görecek,bunu bildi,hoşlandığı çocuğun kişiliğini ve ideallerini söyledi,ama fazla ayrıntıyada inmiyor yani burç boy tip isim falan.yine de iyiydi!!

bikac kez bend ebaktırmıstım ona eglencelı bırısı ama sohbet ılerleyınc bırden kanka moduna gırıyorsunuz bana fal bakarken benı unutup kucukken balet olmak ıstedıgını ve babasından bu yuden dayak yedıgını anlatmıştı..:) benım bı arkadasım baktırmıstı gecmıste alper dıye bırı varmış orda sanırım artık yok o cok guzel bakıyormus aranızda su an nerde oldugunu bılen varmı acaba?

Bende Bakırköyde bir kadını duydum evinde bakıyormuş. kadını fala hiç inanmayan bir arkadaşım şiddetle tavsiye ediyor. baktırmadım ona kız şuan ingiterede yaşıyor 3 ay içinde orda kötü bir olay olacak tr. ye dneceksin demiş bakalım çıkarsa belki gidebilirim

Canım rica etsem bana o kadının adresini yazarmısın ben o kadını duydumda bitürlü nerde olduğunu evinin bulamadım arkadaşla çok gitmek istiyoruz acil yazarsan sevinirim çook öptüm seni delikafadulden

yarın taksıme gidecegım ama hıc bır fıkrım yok hangısıne gıtsem diye :KK43: :KK43: memnun kaldıgınız hangısı en cok kızlar ?

bikac kez bend ebaktırmıstım ona eglencelı bırısı ama sohbet ılerleyınc bırden kanka moduna gırıyorsunuz bana fal bakarken benı unutup kucukken balet olmak ıstedıgını ve babasından bu yuden dayak yedıgını anlatmıştı..:) benım bı arkadasım baktırmıstı gecmıste alper dıye bırı varmış orda sanırım artık yok o cok guzel bakıyormus aranızda su an nerde oldugunu bılen varmı acaba?

alperi bende duymuştum canım,bidahaki sefere baktırcam tarığa soriym istersen onu
evet çok makara biri kendisindende çok söz etti baya eğlendik.

sımdı en etkılı falcı kım ?..yada en cok bılen?..

evet ya en iyisi hangısı cok kararsız kaldım :S yarın gidicem bide

kızlar gidenler tam bilgi versin bizde gidelim
bide evde bakan varmış onuda tanımak isterim bilmiyorumkismile

kızlar gidenler tam bilgi versin bizde gidelim
bide evde bakan varmış onuda tanımak isterim bilmiyorumkismile
evde bkana gıtmek ıyı cesaret ıster ne oldugu belı degılse yaboshayallersmile

kızlar eğer şimdiki durumu merak ediyorsanız size isim verecek falcı bakırköyde dejavu cafe var orası.ama kadın geleceği kesinlikle bilmiyor,sevgilisi olan herkese evleneceksin diyor.ama o kişinin şuanki düşüncelerini fikirlerini falan biliyor ve isim veriyor.

ilk gittiğimde etkilenmiştim ama sonra boş çıktı ayrıca sadece kahve 15 tl sıra da var..değmez..

o yüzden sembol cafe tarık diyorum,isim vermiyor ama çok çeşitli konulardan bahsediyor,o kişinin ağzından konuşuyor sanki,biraz da muhabbet havasında geçiyor.

Melekler Kahvesi 1,5 aydır randevu sistemiyle çalışıyor. Bilginize...

hangısı en ıyısı ben sembole gitmiştim evet bıraz ıyıydı ama armağana ben baktırdığımda bılmıştı sımdı ıyı degıl dıyorsunuz sızce en ıyısı hangısı?

X