İstanbul'da Fal - Falcılar

gunaydinnn kizlarrrr.... size bir soru nisantasi symbol da meryeme baktiranlar memnun mu ????

bide kizlar nisantasi symbol de linda diye biri varmiydi ? fulyayi biliyorum . ya sorun su aslinda ses kaydi almisim eylulde baktirmisim.
dedigi cikmis kadinin farkinda degilim daha yeni dinledim de. kadinin sesi var adi yok :) meryem oldugunu dusunuyorum. fulya degil ona eminimde birde linda diye biri vardi galiba, gidicem zaten yarin falan bizzat yerinde gorucem :KK1:

cay ne demek , kahve bilem ısmarlarım :)

zahide yarına kadar yok bayanlar sölim :) evde değilmiş yarın 11'e randevulaştık , ödeme dedim nası yapcam önemli değil ablam dedi ya :26:
ilk defa bi falcı ne hesap numarası ne tutar söledi , ben olmaz deyince yarın konusuruz dedi.
yarın baktırıp yorumlarımı yazcam.
telefonunuda o zaman yollarım istiyenlere :KK1:

zahideden memnun kalırsan banada nosunu gönderirmisin lütfen?
telefondada bakıyor dimi???

bana eski erkek arkadasimin arkadasi emreyim diyen numara 05435709143 ben aradim baska numaradan adi mustafaymis usakmis orasi. bakalim size ne diycek. parama acimiyorum beni yeniden hayal kirikligina ugratti ve eski erkek arkadasimla muhattap oldum ona yaniyorum. cok zor toparlanmistim daha toparlanali 2ay olmustu. hayattan zevk almaya baslamistim. Allah bana gunumu gosterdi iste bana degil falciya inanirsan boyle olur diye.

tatlım bende aradım şimdi kariyet netten arıyorum osmanbeyle görüşebilirmiyim dedim yanlış aradınız dedi ben kiminle görüşüyorum dedim adım mustfa dedi. bice keremcemi arıyacagım bakalım ses aynı sesmi sende kendini ne olur üzme inşallah herşey gönlünü göre olur.

tatlım bende aradım şimdi kariyet netten arıyorum osmanbeyle görüşebilirmiyim dedim yanlış aradınız dedi ben kiminle görüşüyorum dedim adım mustfa dedi. bice keremcemi arıyacagım bakalım ses aynı sesmi sende kendini ne olur üzme inşallah herşey gönlünü göre olur.

cnmm cok tesekkur ederim yalniz birakmadiginiz icin. ben ses tonlarindan pek anlamiyorum. bakalim anlayabilcekmsin. ama keremcem nosu hala kapali O:-)

cnmm cok tesekkur ederim yalniz birakmadiginiz icin. ben ses tonlarindan pek anlamiyorum. bakalim anlayabilcekmsin. ama keremcem nosu hala kapali O:-)

Her şey ıcın cok üzgünüm olanlardan dünden beri sok üzerine sok gecırırıyorum ılk sen bahsetmiştin keremi aradım daha sonra 300lir istedi gönderdim bana söylediği esim parasını kaybetmek uzerı demmiştim hayır bu isten karla çıkacak dedi dün senden sonra ikinci sokum esimin parasını yatırdığı sırket iflas etti tahtası kapandı tum paramızı kaybettik bende arıyorum kapalı ama mesajları 8. Gibi aldı iletim raporu verdi ne yapabilirimki artık falcı ne ise yarar fakat cok küçük bır umut varmış ama cok küçük sırketle bana yardım edebilecek bırısını bu konunu sonunu bılebılecek bırısı varsa bana ne olur yardım edin hic ama hic zamanım yok dualarım hep senınle canım her ne kadar tanısmasakta İnan her şey guzel olucaksa bak bırde beni duşun eliyim bir kızım var allah kımseyi bu duruma dusurmesin

beyala ;
bu tarz konularda falcılardan , hocalardan medet ummaktan vazgeçmezsen hayal kırıkların ve bolca harcanmış paran olur.
falcı ne anlar mali konulardan.
yapmayın gözünüzü seveyim , tamam bende fal baktırıyorumda , bu tarz konularda bi beşer'in size faydası olabileceğine inanmayın.
yazık günah, hem umutlarınıza hem paranıza.

Her şey ıcın cok üzgünüm olanlardan dünden beri sok üzerine sok gecırırıyorum ılk sen bahsetmiştin keremi aradım daha sonra 300lir istedi gönderdim bana söylediği esim parasını kaybetmek uzerı demmiştim hayır bu isten karla çıkacak dedi dün senden sonra ikinci sokum esimin parasını yatırdığı sırket iflas etti tahtası kapandı tum paramızı kaybettik bende arıyorum kapalı ama mesajları 8. Gibi aldı iletim raporu verdi ne yapabilirimki artık falcı ne ise yarar fakat cok küçük bır umut varmış ama cok küçük sırketle bana yardım edebilecek bırısını bu konunu sonunu bılebılecek bırısı varsa bana ne olur yardım edin hic ama hic zamanım yok dualarım hep senınle canım her ne kadar tanısmasakta İnan her şey guzel olucaksa bak bırde beni duşun eliyim bir kızım var allah kımseyi bu duruma dusurmesin

canım çok geçmiş olsun
Bol dua et
300 tl niye verdin ki 50 tl değil miydi

canım çok geçmiş olsun
Bol dua et
300 tl niye verdin ki 50 tl değil miydi

Daha önce yazılarımdan okuduysanız ucu ay önce evime hırsız girmişti cok yüklü paramız zıynetlerım esyalarım çalındı güya kerem bır ıslem yaptırdı hocasına 250 şıra onun içindi nasıl inandım biliyormuşsun anlatamam akıl yasta değil canım insan bır dert görmesin can haliyle neler yapıyor bana yardım edebilecek en azından kısa zaman icin esimin işle ilgili bir seyini bilebilin güvendiğiniz kimse varsa bana yardımcı olun

Daha önce yazılarımdan okuduysanız ucu ay önce evime hırsız girmişti cok yüklü paramız zıynetlerım esyalarım çalındı güya kerem bır ıslem yaptırdı hocasına 250 şıra onun içindi nasıl inandım biliyormuşsun anlatamam akıl yasta değil canım insan bır dert görmesin can haliyle neler yapıyor bana yardım edebilecek en azından kısa zaman icin esimin işle ilgili bir seyini bilebilin güvendiğiniz kimse varsa bana yardımcı olun

arkadaşım geçmiş olsun. ama gerçekten mali konularda falcılara veya işlemcilere başvurmamak lazım. Kısmet hepten kapanıyor.Tecrübeyle sabittir. Akrabam bu işlerle uğraşırdı çok para için. Ailecek rızıkları kapandı. Falcılar sadece aşk için olmalı. Verdikleri umutla beklerken zaten bir bakıyorsun için soğumuş. Umutla beklerken kendine güvenin gelmiş ve başkalarının farkına varmaya başlamışsın.
Şimdi ahkam kesiyorum ama ben de birinin tavsiyesi üzerine sevdiğime işlem yaptırdım. Bırak olmasını hepten koptuk gittik ve 2500 tl param gitti. Sonra bir gün bu işlem yaptırdığım kişinin internet medyumu olduğunu gördüm.Çok üzüldüm.
İmkansız şeyler yalnızca Allah' ın izniyle olabilir. Sadece o "Ol" deyince olabilir.
Ben eskiden olduğu gibi şimdi de duaya sarıldım. Senin bu durumunla ilgili önerebileceğim Al-i İmran suresinin 26 ve 27. ayetleridir.Umudunu kaybetme. Her zaman bir çıkış yolu vardır.

beyalacım boyle bır konunun falcıyla cozulebılecegıne ınanıyo musun?yapma nolur,zaten cıddı bı maddı kaybın var,bı de falciya,ona buna kaptırma barı.1-2 aydır farkındayım topıkte derdıne derman arıyosun,durumuna cozum olacak bısey yapmayı ben de cok ısterdım,ben de kucukken evden annemın nıkahta takılan takıları kaybolmus,hatta falcının bırı sızın bır tanıdıgınız yaptı demıs ama kım oldugunu bılememıs kı bılse kac yazar fılan caldı dese falcının lafıyla fılanı mı suclıycaklardı.netıcede gıden gıtmıs,bızımkıler de olanı sineye cekmisler.sabret,esının ısı konusunda falcıya danismak yerıne bılen bırıne danısın.yok mu cevrenızde fınans ıslerınden anlayan bırı,ona danısın bence.rabbım tez vakıtte ısınızı hayra cıkarsın

beyalacım boyle bır konunun falcıyla cozulebılecegıne ınanıyo musun?yapma nolur,zaten cıddı bı maddı kaybın var,bı de falciya,ona buna kaptırma barı.1-2 aydır farkındayım topıkte derdıne derman arıyosun,durumuna cozum olacak bısey yapmayı ben de cok ısterdım,ben de kucukken evden annemın nıkahta takılan takıları kaybolmus,hatta falcının bırı sızın bır tanıdıgınız yaptı demıs ama kım oldugunu bılememıs kı bılse kac yazar fılan caldı dese falcının lafıyla fılanı mı suclıycaklardı.netıcede gıden gıtmıs,bızımkıler de olanı sineye cekmisler.sabret,esının ısı konusunda falcıya danismak yerıne bılen bırıne danısın.yok mu cevrenızde fınans ıslerınden anlayan bırı,ona danısın bence.rabbım tez vakıtte ısınızı hayra cıkarsın

Sız benı tamamen yanlış anlamıştın ben zaten bana dua veren öğreten bırısı dedım falcı bana ne yapsın giden gitti özür dilerim belki su anki ruh durumum kendimi yanlış anlatıdı sizlere

Yazmayayım diyorum duramıyorum işte böyle haksızlıkları görünce...
Şahsın biri çıkmış 20 küsür gündür,her mesajında Keremcanda keremcem dedi durdu.Yok efendim deneyinde,DENEYİN.Yok efendim çok iyiymiş,yok efendim hastaymış,yok Keremcan onu aramışmış labalabalab...
Dünde kalmış Mağduru oynuyor sağolsun bazı arkadaşlarda alkış tutuyor...
Gördün mü bak kimleri ne duruma soktun..Kaç kişi sana inanıp para kaptırdı,umut kaptırdı...Bu kadar insanın vebalini üzerine aldın,sanmıyorum 2 yakan bir araya gelsin.Ayıp yani..
Gaybı Allahtan başka kimse bilemez diyor bizim kitabımız.Hiç okumadınız mı,hiç duymadınız mı??Kimden ne medet umuyorsunuz?
Ha bende gidiyorum fal baktırıyorum.Neden sıkıntılı süreç geçiriyorum 2 güzel hikaye dinleyip biraz mutlu olup,güleyim diye gidiyorum...
Cümleten iyi günler..Hepimize geçmiş olsun.

Cnm bende bak falcilardan tiksindin Allahi tekrar hatirladim.istihareye yat istersen 2rekat nanaz kilip.en gec 1hafta icinde belli olur. Allahina dua et cnm. Namaz kil. Dusunsene falcilarin kendilerine faydasi olsa o kafe kosrlerinde surunurler mi? Sen allahina sigin cnm.

zaten rahmani olanlar meleklerdir, rahmani olan cin olmaz ki
doğru değilsem düzeltin ama ben böyle biliyorum
Kuran da da geçiyomuş
Allah diyo ki ben cehennemi cinlerle ve şeytana uyanlarla doldurucam

Cinlerin müslümanları da olur kafirleri de. Zaten Cin suresi 14. ayette belirtilmiştir. Rahmanilere gelince, ben de bu konuyu merak edip araştırmıştım. İnandığımdan değil de bilgi amaçlı yazıyorum bunları.Rahmani denilen varlıklar ayetlerin koruyucuları, görevlileri. Bir insan belirli bir ayeti kurallarına uyarak vird edinerek okursa bu görevliyi kendi emrine alabiliyor ve her istediğini yaptırabiliyor. Rahmanilerin diğer bir adı da Hüddam. İstersen ayrıntılı bilgi için internetten bakabilirsin.

Sız benı tamamen yanlış anlamıştın ben zaten bana dua veren öğreten bırısı dedım falcı bana ne yapsın giden gitti özür dilerim belki su anki ruh durumum kendimi yanlış anlatıdı sizlere

yok bız yanlıs anlamadık da belkı sen kendını yanlıs ıfade ettın.esımın ısıyle ılgılı durumu bılebılecek bırını ariyorum yazmıssın.neyse,bu konularda danısabılıcegın kısı ısın uzmanıdır.bı fınans danısmanına fılan danıs bence.dua verıcek kısı de bu topıkten zor bulunur.bu topıkten sızlerın de tanıdıgı bı arkadasımızın onerdıgı kısıyı aradım.ıssız oldugumu,her turlu kısmetımın kapalı oldugunu anlattım,calısmadıgım ıcın de fazla bı para veremıycegımı soyledım.bana bu ısler parayla dedı

merhaba kızlar , :)

ben görmeyeli baya karışmış ortalık yaaa :) valla ben kurtuldum eskısınden allah hepınıze nasıp etsın sımdıde acaba yenı bırı gırcek mı merakı var ıcımde oda kısmet artık ama su yazılanları gordukce ıyı kı de atlatmısım dıyorum eskıden ondan bır telefon bır haber gelecek dıye birsuru falcı gezdım acaba benı dusunuyor mu dıye sımdı ıse, onu hayatımı gectım yanımda bıle ıstemıyorum artık çünkü o adama ben 2 kez sans vermıstım 2 kez terk etti benı :) artık tamamen bitti ve özgür oldum inşallah rabbim hepinize istediklerinizi verir hayırlısından . :)

yok bız yanlıs anlamadık da belkı sen kendını yanlıs ıfade ettın.esımın ısıyle ılgılı durumu bılebılecek bırını ariyorum yazmıssın.neyse,bu konularda danısabılıcegın kısı ısın uzmanıdır.bı fınans danısmanına fılan danıs bence.dua verıcek kısı de bu topıkten zor bulunur.bu topıkten sızlerın de tanıdıgı bı arkadasımızın onerdıgı kısıyı aradım.ıssız oldugumu,her turlu kısmetımın kapalı oldugunu anlattım,calısmadıgım ıcın de fazla bı para veremıycegımı soyledım.bana bu ısler parayla dedı

Sagol canım ne tapalım para herkesi esir almış allah herkesin yardımcısı olsun bu öyle bır durumki anlatamam ne ask acısı ne başka bir şe sınırladık eelde bir çocuğunu varsa ne yapabileceğinizi şaşırırsınız çünkü esımin üzerinde gercekte bır kısmetsızlık var ama hic bir zaman hocaya gıdeyım demedim nasıl evim hırsı ırdi her şey çorap söküğü gibi gelişti hocalara başvurdum sonunc ortada

X