İstanbul'da Fal - Falcılar

az önce serap a siteden birisi gitmişş kız baktırdan sonra tövbee bi daha cafe falcılarına gitmem demişş o her kimse çabuk çıksın konuşsun :KK70:
Canım o benim :)) öncelikle sana teşekkür ederim aynen Serap hanımın dediği gibi Cafe falcıları dönemi bitti benim için ben Serap hanımın falından memnun kaldım geçen haftaki laf Cafe Zeynep ve mangal Ada'dan sonra dağılmıştım ki Serap ablanın dediği şeyler hem bana iyi geldi hem tutarlıydı umarım dediği şekilde de şekil alır :)

Canım o benim :)) öncelikle sana teşekkür ederim aynen Serap hanımın dediği gibi Cafe falcıları dönemi bitti benim için ben Serap hanımın falından memnun kaldım geçen haftaki laf Cafe Zeynep ve mangal Ada'dan sonra dağılmıştım ki Serap ablanın dediği şeyler hem bana iyi geldi hem tutarlıydı umarım dediği şekilde de şekil alır :)

sonunda ıtıraf ettın demek hıc gıderkende soyleme:) nasıldı ne yonden memnun kaldın

memnun kalmanaa sewindimm hayatımm çünklü bende çok memnundum o yüzden burda paylaştm :KK70:

sonunda ıtıraf ettın demek hıc gıderkende soyleme:) nasıldı ne yonden memnun kaldın
Kız saat 2 gibin ayrıldım yanından eve gelmem felan ancak bu arada hilal yazmış diye yazdım telden giriyorum bilgisayarım da tamirde :))) ne yönden memnunduma gelince anı iyi değerlendirdi mesela benimkinle aramda baya yaş var ada felan daha yaş farkına bile deyinemezken o bunun temel problem olduğunu ve bu farkı aşağı yukarı bildi bu aralar ki dertlerimi kişiliğimi benimkinininkini felanda :)

Kız saat 2 gibin ayrıldım yanından eve gelmem felan ancak bu arada hilal yazmış diye yazdım telden giriyorum bilgisayarım da tamirde :))) ne yönden memnunduma gelince anı iyi değerlendirdi mesela benimkinle aramda baya yaş var ada felan daha yaş farkına bile deyinemezken o bunun temel problem olduğunu ve bu farkı aşağı yukarı bildi bu aralar ki dertlerimi kişiliğimi benimkinininkini felanda :)

karsıdakının dusuncelerı konusunda ıyımı brde son olarak zamn werdımı yoksa genel bır falmı?

karsıdakının dusuncelerı konusunda ıyımı brde son olarak zamn werdımı yoksa genel bır falmı?
Benim durum çok zamanlık bir durum değil canım daha genel bir fal diyebiliriz. Aynı çatı altında konuşacağımızı dedi ki doğru onun şu an sıkıntıları problemleri hakkında konuştu düşünceleri hakkında beklediğim şeyleri söyledi ki bence iyi denilebilir verdiği tek zaman onun ciddi bir adım için mezuniyetimi beklediği ve yakın zaman olarak kısa bir yol yapacağı sonra konuşacağı felan ki olursa burdan memnuniyetle hepinize derim baya vadeleri olmasına rağmen :))

cnm valla ben sadece bana söylediğini ve oldugunu söyledim... herkesin kendine göre derdi var .. napalım :))
Tatlım yanlış anlama benim sana sözüm yok.Ben iddialı laflarından rahatsız oldum ve senden alıntı yaptım çünkü merak ettim sanada öylemiydi diye :KK43: ne mutlu sana ki sen memnun kalmışsın :)

bebeıs sakın ben dedım dıye gıtme bana dedıgı seyın bazıları olmadı ama olduguda oldu cunku fal bu bılyosn kı sonra ben uzulrum senn hıcbıseyın cıkmazsa:)
Sen sıkma can'ınını tatlım ben gelecek beklenti için fal baktırmıyorum.eğlence olsun biraz iyi şeyler duyup gülüp mutlu olayım diye gidiyorum :) ha iyi şeylerde denk gelir olursa ne mutlu bana:)

selamlar kızlar bende seraba gitmeyi düşünüyorum ne falı bakıyor tarot kahve beraber mi bakıyor? ve ne kadar bakıyor?

Tatlım yanlış anlama benim sana sözüm yok.Ben iddialı laflarından rahatsız oldum ve senden alıntı yaptım çünkü merak ettim sanada öylemiydi diye :KK43: ne mutlu sana ki sen memnun kalmışsın :)

evet biraz artistlik yaptı .. az önce kalkan kızlardan biri ali babacanın kızıymış filan :) bende E... T .. un kızıyım dedim içimden

bana tarot bakıyorr burdakilere başka bişi baktıysa bilmem fiyatıda 40 lira

sağol canım cevabın için...ne kadar süre bakıyor yani oturduğumla kalktığım bi olmasın:))) sen hep tarot baktırıyorsun anladığım kadarıyla bende öyle yapıyım bakalım.teşekkürler tekrardan

sağol canım cevabın için...ne kadar süre bakıyor yani oturduğumla kalktığım bi olmasın:))) sen hep tarot baktırıyorsun anladığım kadarıyla bende öyle yapıyım bakalım.teşekkürler tekrardan

hacıı bak şimdii tarotları karıştırıyo 3 e böl dio bölüosun 2 deste ile genel bi bakım yapıyoo son kalan deste ilede sormak istediğini sor ve bana 3 kart ver dio öle yanii

X