İstanbul'da Fal - Falcılar

bize misafir geldiklerinde hep bir yenge vardir ona hep baktiririm ama inandigimdan degil tabiki :) hatta benim bi evli arkadasimin annesi cok ii fal bakiyormus kizina bi fal bakiyim demis kizin hamile oldugunu soylemis doktora gitmisler sonrada kizi gercekten hamileymis :)

bize misafir geldiklerinde hep bir yenge vardir ona hep baktiririm ama inandigimdan degil tabiki :) hatta benim bi evli arkadasimin annesi cok ii fal bakiyormus kizina bi fal bakiyim demis kizin hamile oldugunu soylemis doktora gitmisler sonrada kizi gercekten hamileymis :

paraylamı bakıyo

kadıköyde kafede bakıyor.. istanbul kafe .. bahariyeye cıkarken bolulu hasan ustanın sokagından gir .. yolun sonundan sola dön ... orda.. 30 liraya bakıyor.. iskambil tarot ve kahve.. tek tek 20 ama ikisini secince 30 veiryorsun..

sağolasın canım cevabın için ama yine aklım karıştı
bi hevesleniyorum
tam gidecekken olumsuz bişey duyuyorum
inşallah tüm isteklerimiz olur da artık bu falcılara ihtiyacımız kalmaz :)

hiç kimse daha sormadan şu şu çok iyidir deyip numara paylaşandan tırsıyorum abi ben.
bi anlat , bi brifing ver, konuya dogru düzgün yazma , ben su falı baktırdım süper de telefon yaz.
yok anam babam yok :)

hiç kimse daha sormadan şu şu çok iyidir deyip numara paylaşandan tırsıyorum abi ben.
bi anlat , bi brifing ver, konuya dogru düzgün yazma , ben su falı baktırdım süper de telefon yaz.
yok anam babam yok :)

Arkadaşlar verilen no'yu aradım. Eskişehirli Aytaç Hoca.Bana da geçmişi ve anı bilmişti.geleceği bekliyorum.

X