İstanbul'da Fal - Falcılar

İlgilendiğiniz için teşekkürler, şimdi 500TL.imiş..ve nakit alıyormuş, kredi kartı geçmiyor dedi asistanı. Param yok zaten ama insan medet umuyor işte, "acaba .." diyerek... Size sadece tarot mu bakmıştı? Ben astrolojik açılım için gitmeyi düşünüyordum... Normalde de astrolojik açılımlar 400'den başlıyor genelde.. Ne tavsiye edersiniz? Önereceğiniz kişiler var mı? Teşekkürler

Biraz once yazilan yorumlara kesinlikle katiliyorum, Nuray hanimin astrolojik bilgisi genel burc ozelliklerinden oteye gitmiyor. o kadar parayi gozden cikardiysan cok daha uzman astrologlar var, mesela oguzhan ceyhan ve demet baltaci, ben haftalik burc yorumlarini daily motion dan takip ediyorum ve basarili buluyorum, ayrica milliyet astroloji yazari (adini unuttum) bir bey, ayrica oner doser var. Bu kisilerin astroloji konusunda nuray hanimdan cok daha iyi olduklarini dusunuyorum. onerdigim isimleri internetten arastirabilirsiniz, kafaniza yatani secersiniz. sevgiler

İlgilendiğiniz için teşekkürler, şimdi 500TL.imiş..ve nakit alıyormuş, kredi kartı geçmiyor dedi asistanı. Param yok zaten ama insan medet umuyor işte, "acaba .." diyerek... Size sadece tarot mu bakmıştı? Ben astrolojik açılım için gitmeyi düşünüyordum... Normalde de astrolojik açılımlar 400'den başlıyor genelde.. Ne tavsiye edersiniz? Önereceğiniz kişiler var mı? Teşekkürler

evet sadece tarot , yıldız haritası derseniz tek isim tanıdım ( teyzem başvurdu ve cok memnun kaldı) o da Şenay yangel, Bakırköy'de ofisi. fiyatı danıştığınız konuya gore değişiyor.

arkadaşlar ben anladım ki geleceği gerçekten hicbiri bilemiyor. Tutanlarınki de tesadüf. Bana ne garantiler verildi.Çıkmazsa eşek gibi anırırım diyenler bile oldu. Ama nafile.Ben artık işi terapiye döktüm. Acı eşiğimi düşürmek için falı kullanıyorum. Telefonla bakım yapan ve olumsuz konuşan falcılar hemen peşine biz bu işi çözeriz diyorlar. Nasıl çözersiniz? şu kadar verirsen. O kadar duydum ki bunları.
aşk acısı kolay değil.hele benim gibi defalarca yaşamış, yıkılmışlar için.Allah herkesi sevdiğine kavuştursun. Ama maalesef bazen aynı kişiyi 2 kişi sevebiliyor. O zaman da ilahi güçler bir seçim yapmak zorunda kalıyor.Bu seçimde kaybeden hep ben oldum. Ama artık kabullendim. Biliyorum ki yalnız değilim.

arkadaşlar ben anladım ki geleceği gerçekten hicbiri bilemiyor. Tutanlarınki de tesadüf. Bana ne garantiler verildi.Çıkmazsa eşek gibi anırırım diyenler bile oldu. Ama nafile.Ben artık işi terapiye döktüm. Acı eşiğimi düşürmek için falı kullanıyorum. Telefonla bakım yapan ve olumsuz konuşan falcılar hemen peşine biz bu işi çözeriz diyorlar. Nasıl çözersiniz? şu kadar verirsen. O kadar duydum ki bunları.
aşk acısı kolay değil.hele benim gibi defalarca yaşamış, yıkılmışlar için.Allah herkesi sevdiğine kavuştursun. Ama maalesef bazen aynı kişiyi 2 kişi sevebiliyor. O zaman da ilahi güçler bir seçim yapmak zorunda kalıyor.Bu seçimde kaybeden hep ben oldum. Ama artık kabullendim. Biliyorum ki yalnız değilim.

Bir kişiyi iki kişi sevebilir ,cümlene katılmıyorum.bir kişiyi iki kişi sevebiliyorsa,o kişi iki kişiyede yüZ vermiş,ümit vermiş,her iki kişiylede gezmiş anlamına geliyor.bilinçaltı bu şekilde çalışan bir karakterlede bir arada olmak yerine ,kaybeden taraf olmak bana göre her zaman iyidir.o kişi zaten tam sevse gözü başkasını görmez.
O zaman tam sevmeyenlede ömür geçmez.
Gerçekten aşk acısı çekenlere ve isyan etmeden dayanabilenlere bence bu dünyada da ,diğer dünyada da mükafat var.
Arkasından daha iyi birisi geliyor.
Bu böylefir.sabır ve dua etmemiz gerek vence.

Öner Döşerden ders aldım ben. Astroloji bilgisi çok iyidir birçok öğrenci yetiştirmiştir. Astrolojik harita için Oğuzhan Ceylan Hande Kazanova Ata Nirun Devrim Dölen iyidir. Nuray Sayarı reikici şifacı olumlamacı astrolog medyum nlpci şifa taşçıcı yogacı terapici vs vs bi çok şey olduğu için hiç birşey olamayan bir tip. Ama şimdi hakkını yememek lazım iyi tüccardır. Astroloji konusunda çok bir yorumunu görmedim genel olumlamacı cümleler sarf eder bi de ondan bundan aşırır mahkemelik oldu.

Arkadaşlar hiç insanın pin kodu için danışmanlık alanınız oldu mu ?

anadolu yakasında bır falcıya gıttım soylemedıgını bırakmadı herseyı alenı bır sekılde soyluyor cıkarken dayanamadım agladım herkese tavsıye ederım bosuna paranızı savurmayın bılene gıdın arastırıp

anadolu yakasında bır falcıya gıttım soylemedıgını bırakmadı herseyı alenı bır sekılde soyluyor cıkarken dayanamadım agladım herkese tavsıye ederım bosuna paranızı savurmayın bılene gıdın arastırıp

he bacımm hee ALLAH senden razı oLsun sen baktırmaya devam et :KK70::KK70::KK70: bizz bırakda savurak paramızı reklamında bölesi :KK70:

pardon kım bu falcıı cıdden merak ettım

Bir falcıdan memnun kalındığında,burada bahsedileceği sırada bazen,
Çok dikkat ettim ,ilk önce" bir falcıya gittim çok memnun kaldım,herşeyi söyledi,herkese tavsiye ederim"
cümlesiyle başlanıyor.
İllaki bizlerin ,kim bu falcı dememiz bekleniyor.
Halbuki,memnun kalan kişi,
Direkt olarak,şu yerde ,şu falcı vardı,şu sebepten dolayı memnun kaldım diyebilir.
Niye denmediğini ,taki biz sorduktan sonra söylenebildiği anlamıyorum.

Sevgikalpkerde üyemiZe kabul eder ise sormak istiyorum.
-Daha önce hangi falcılara gittiniz?
-Bu karşıda olan falcıda diğerlerinden ne farkı var?
-Bizim paramız siZe göre hangi falcıkarda boşa gitmiş,savrulmuş olabilir?

Çok dikkat ettim ,ilk önce" bir falcıya gittim çok memnun kaldım,herşeyi söyledi,herkese tavsiye ederim"
cümlesiyle başlanıyor.
Direkt olarak,şu yerde ,şu falcı vardı,şu sebepten dolayı memnun kaldım diyebilir.

nihahahha :KK70::KK70::KK70: boşverinn bu işleri ya

cümlesiyle başlanıyor.

mercannıls kardes benm sorma sebebımde altından kım cıkacagı? Sonucta hangı falcıya gıtsek zatn para bosa gıdıyoo ayrıca fal we falcı herkse gore farklıdır ıyı olup olmaması

Benimle de paylaşırmısın rica etsem. Çok ihtiyacım var. Özelden yazarsan sevinirim.

Sizi gayet iyi anlayabiliyorum; aynı dertten ben de muzdaribim, ümit ederek, duymak istediğimiz şeyleri söyler mi acaba diyerrek, inanıyoruz fallara, belki de inanarak motive olduğumuzu sanıyoruz. Ben de çok acı çekiyorum; ben de kaybettim;hatta benim durumum için mucize gerekiyor... Gerçekten Allah sevenleri kavuştursun. Belki farklı birşey söyler, kafamızda yeni bir düşünce açar diyerek, gidiyoruz çoğu falcıya.. Umarım doğrusuna denk geliriz...

X