İstanbul'da Fal - Falcılar

Ben de telefonda Meltem hanıma baktırmış biri olarak şunu söyleyebilirim, ben tam olarak neye baktığını anlayamadım???? Klasik su falı diyemem, telefonda duyduğum kadarı ile her soruma birkaç dua okuyup cevap veriyor. Telefonda baktığında 75 tl alıyor, yüzyüze bakarsa 100 tl imiş, ben mecburen telefonda baktırdım, aslında yüz yüze bence daha sağlıklı..Sonradan geriye dönük düşündüğümde aslında bazı ayrıntıları bildiğini farkettim. Fakat benim asıl merak ettiğim konuda bana diğerlerinden farklı bir şey söyledi ve kafam karıştı...Meltem hanıma baktıran başkaları varsa düşüncelerini merak ediyorum o yüzden..

Canım iletişim bilgilerini ver telefon numarasını mesaj at veya mail at dotseza@hotmail.com a ben baktırıyım sonra yorumumu yazayım bir türlü ulaşamadım bayana

Ben de telefonda Meltem hanıma baktırmış biri olarak şunu söyleyebilirim, ben tam olarak neye baktığını anlayamadım???? Klasik su falı diyemem, telefonda duyduğum kadarı ile her soruma birkaç dua okuyup cevap veriyor. Telefonda baktığında 75 tl alıyor, yüzyüze bakarsa 100 tl imiş, ben mecburen telefonda baktırdım, aslında yüz yüze bence daha sağlıklı..Sonradan geriye dönük düşündüğümde aslında bazı ayrıntıları bildiğini farkettim. Fakat benim asıl merak ettiğim konuda bana diğerlerinden farklı bir şey söyledi ve kafam karıştı...Meltem hanıma baktıran başkaları varsa düşüncelerini merak ediyorum o yüzden..

Canım saol bvana meltem hanımın telini atmışsın..ama ulaşılamıyor:KK43: elli kere aradımm

birileri sormuştu, sanırım şimdiye kadar 30'dan fazla fal baktırmışımdır, laf cafe andaç kadar kötü kimse bakmamıştı. anı, geçmişi bile doğru düzgün bilemedi o derece.

Uzun zamandir siteye uyeyim ama sadece o da sanirim bir iki yil once, 10 yil once bir seans yaptigim ve izini aradigim Sermin hanimin telefonunu bulmak icin buradaki arkadaslardan yardim istemistim. Sermin o zaman Canakkale'de yasiyordu. Ben buldum :) Tanidigim en tatli insanlardan biri ve kesinlikle harika bir yetenegi var medyumluk konusunda.
Dedikleri ciksin cikmasin ben bir daha baskasina baktirmam, oylesine etkilendim. Isteyen olursa bana e mail atabilirsiniSevgiler
defne.melis@yahoo.com

Merhaba, defne hanim kim bu kadin sizi bu kadar heyecanlandirmis, yeniden kendisine ulasmak sizi bu kadar mutlu etmis merak ettim dogrusu, tecrubenizden bahsedersenz sevinirim. Dedikleri ciksin cikmasin onemli degili mi bir falciya devam etmek icin siz sanirim sermin hanimin enerjisini de sevdiniz..

Merhaba, defne hanim kim bu kadin sizi bu kadar heyecanlandirmis, yeniden kendisine ulasmak sizi bu kadar mutlu etmis merak ettim dogrusu, tecrubenizden bahsedersenz sevinirim. Dedikleri ciksin cikmasin onemli degili mi bir falciya devam etmek icin siz sanirim sermin hanimin enerjisini de sevdiniz..

Deneyimlerim bana ozel... Hayatimla, gecmisimle, bugunumle ve yasananlarin nedenleriyle ilgili her seyi anlatti. "Gelecek' ise henuz 'gelmedigi' icin bilemem. Ben sadece paylastim, karar sizin.

Su falı üç harfliler olmadan asla bakılmyacak bir faldır :) dua etmeden bakamaması normal.
hatta fal sınıfında değil büyü sınıfında değerlendirilir.
su falı bakıyorum diyipte işinin ehli elanitti.(öldü)
su ve aynı falı bakıyordu.
su falı en eski fal türüdür. genelde eski dönemlerde kayıp eşya ve kişileri bulmak için kullanılırmış.
bi ara çok araştırmıştım , aklımda kalanlar bunlar :KK14:

Meltem hanımla sonunda görüşebildim..pazartesi saat 21.00 a randevu aldım..parayıda o gün yatırıcam daha sonra bakıcak..bakalım ben size haber veririm..su benim için aracı dedi ben evliyalar ve esma duaları sayesinde görüyorum dedi..allah bu yeteneği bana vermese göremezdim dedi..bir sure okudu allah geleceği benden başkası bilemez demiştir fakat kimilerine bu yeteneği bahşettiğini söylemiştir falan dedi..konuştu biraz sonra kapattık..pazartesi gününü bekliycem

Canım saol bvana meltem hanımın telini atmışsın..ama ulaşılamıyor:KK43: elli kere aradımm

Merhaba canım ben meltemle tesadüf eseri tanıştım onunla telefonda bile konuşman yeterli olacağına inanıyorum bikeredemi meltem cok bakımlı hoş bir kadın 27 yaşında. İlk olarak Osana bakıyor daha sonra sen ona istediğin kadar soru soruyorsun oda sorusunu soruyor artık kime bilmem daha sonra cevaplıyor ama kesinlikle yüzyüze baktır kararını öyle ver yani farklı bir kadın gördüğünde anlıyacaksın

Merhaba canım ben meltemle tesadüf eseri tanıştım onunla telefonda bile konuşman yeterli olacağına inanıyorum bikeredemi meltem cok bakımlı hoş bir kadın 27 yaşında. İlk olarak Osana bakıyor daha sonra sen ona istediğin kadar soru soruyorsun oda sorusunu soruyor artık kime bilmem daha sonra cevaplıyor ama kesinlikle yüzyüze baktır kararını öyle ver yani farklı bir kadın gördüğünde anlıyacaksın

Canım izmire gidicekmiş bugün ordada müşterileri varmış..ben telefonda baktırıcam pazartesi günü..sen baktırdın mı acaba...benim derdim şuan veya geçmiş değil onları bende biliyorum ama bana gelecekle ilgili bileceğini söyledi..acaba sana bakıpta bildimi gelecekle ilgili tahminleri nasıl

Meltem hanımla sonunda görüşebildim..pazartesi saat 21.00 a randevu aldım..parayıda o gün yatırıcam daha sonra bakıcak..bakalım ben size haber veririm..su benim için aracı dedi ben evliyalar ve esma duaları sayesinde görüyorum dedi..allah bu yeteneği bana vermese göremezdim dedi..bir sure okudu allah geleceği benden başkası bilemez demiştir fakat kimilerine bu yeteneği bahşettiğini söylemiştir falan dedi..konuştu biraz sonra kapattık..pazartesi gününü bekliycem

saçmalamış ..
hemde fazlasıyla , ücret karşılığı fal bakıyor altı üstü.
evliyalar ve esma duaları para karşılığında fala hizmet etmezler.
herkes bilir ki fal 3 harflilerin hizmetindedir.
iyi bir falcı olabilir ama kendini böyle özel lanse etmeye kalkışması sinir bozucu.
Allah ona yetenek bağışlamış o da nakite çevireyim mi diye düşünmüş ..
Gerçekten öyle bir yetenek bağışlamış olsa , kimseye söylemeye cesaret edemez ve para karşılığı yapmaz bu işi ..
Bakın bende fal baktıran biriyim , çoğunuzdan fazla falcıya gitmiş ve ciddi paralar akıtmış birisiyim.
En iyi dediğim elanitin bile falında cıkmayanlar oldu.
Kimse geleceği bilemez , bazen tahminler tutar ya da üç harfliler yakın geleceği söyler.
Gelecek konusunda çok bel bağlarsanız , bir gün fena çakılırsınız.
Nereden mi biliyorum ?
Kendimden.
Genede hepinize bol şanslar.

saçmalamış ..
hemde fazlasıyla , ücret karşılığı fal bakıyor altı üstü.
evliyalar ve esma duaları para karşılığında fala hizmet etmezler.
herkes bilir ki fal 3 harflilerin hizmetindedir.
iyi bir falcı olabilir ama kendini böyle özel lanse etmeye kalkışması sinir bozucu.
Allah ona yetenek bağışlamış o da nakite çevireyim mi diye düşünmüş ..
Gerçekten öyle bir yetenek bağışlamış olsa , kimseye söylemeye cesaret edemez ve para karşılığı yapmaz bu işi ..
Bakın bende fal baktıran biriyim , çoğunuzdan fazla falcıya gitmiş ve ciddi paralar akıtmış birisiyim.
En iyi dediğim elanitin bile falında cıkmayanlar oldu.
Kimse geleceği bilemez , bazen tahminler tutar ya da üç harfliler yakın geleceği söyler.
Gelecek konusunda çok bel bağlarsanız , bir gün fena çakılırsınız.
Nereden mi biliyorum ?
Kendimden.
Genede hepinize bol şanslar.

Canım arkadaşım.herşeye rağmen yinede herkese yardımcı olmaya çalışıyor hayat tecrübeleriyle.

Canım arkadaşım.herşeye rağmen yinede herkese yardımcı olmaya çalışıyor hayat tecrübeleriyle.

canım benim , ne kadar zor dönemler geçirdiğimi biliyorsun. ben fal baktırmayın diye ahkam kesemem.
2 hafta önce baktırdım daha. ama gülüp geçerek.
ki bu falcı bayanın acıklamaları çok haddini aşan şeyler.
insanların umutları bu kadar hunharca sömürülmemeli.
kendimi , geçmişte ki kendimi görüyorum çoğu yazanda ama buda bir süreç ve geçiyor ..
Allah kalbinizden geçen herşeyi gerçek eylesin ..

canım benim , ne kadar zor dönemler geçirdiğimi biliyorsun. ben fal baktırmayın diye ahkam kesemem.
2 hafta önce baktırdım daha. ama gülüp geçerek.
ki bu falcı bayanın acıklamaları çok haddini aşan şeyler.
insanların umutları bu kadar hunharca sömürülmemeli.
kendimi , geçmişte ki kendimi görüyorum çoğu yazanda ama buda bir süreç ve geçiyor ..
Allah kalbinizden geçen herşeyi gerçek eylesin ..

Ben çok umutlandım bu sefer cidden heveslenmiştim..off bilmiyorum ya p.tesiye çok var parada yatırmadım..kimileri çok övüyor öyle oluncada diyorum doğrudur heralde falan..önceden elif diye bir bayana baktırdım çok üzdü dedikleri ama sırf biraz daha para koparabilmek için kötü şeyler söylediğini sonradan anladım bişeyleri düzeltmek niyetiyle 300 500 lira para isteyince.onun gibi birde aytaç bey vardı..o 2 kişiden sonra artık dedim herkes dolandırıcı olmuş bizim ümidimizi kalbimizi kırıp bizi üzüp bundan kendilerine pay çıkartır olmuşlar..inandığını üzüldüğünü görünce hemen üzülme canım düzeltiriz diyorlar..yok üzülmezsen yanlış biliyorsunuz dersende ukala oluyorsun sen mi bilcen ben mi ben doğru biliyorum bak başına böyle yaparsan cok daha kötü şeyler gelir diyorlar..ama meltem hanım konusunda ümidim var gibi bilmiyorum

Ben çok umutlandım bu sefer cidden heveslenmiştim..off bilmiyorum ya p.tesiye çok var parada yatırmadım..kimileri çok övüyor öyle oluncada diyorum doğrudur heralde falan..önceden elif diye bir bayana baktırdım çok üzdü dedikleri ama sırf biraz daha para koparabilmek için kötü şeyler söylediğini sonradan anladım bişeyleri düzeltmek niyetiyle 300 500 lira para isteyince.onun gibi birde aytaç bey vardı..o 2 kişiden sonra artık dedim herkes dolandırıcı olmuş bizim ümidimizi kalbimizi kırıp bizi üzüp bundan kendilerine pay çıkartır olmuşlar..inandığını üzüldüğünü görünce hemen üzülme canım düzeltiriz diyorlar..yok üzülmezsen yanlış biliyorsunuz dersende ukala oluyorsun sen mi bilcen ben mi ben doğru biliyorum bak başına böyle yaparsan cok daha kötü şeyler gelir diyorlar..ama meltem hanım konusunda ümidim var gibi bilmiyorum

Canım merhaba ben meltemi falcı ararken bulmadım tamamen tesadüf eseri oldu sonra falcı oldugunu öğrendim izmirde bayrağa ünlü oldugunu daha sonra yeğenim öğrendi oda izmirde yaşiyor dedikleri çıkar çıkmaz bilemem bana söylediği daha henüz olmuş bir şey yok ben sadece onda inanılmaz bir pozitiflik var ondan etkilendim sadece İnan okadar evet geçmişi bildi ama bende biliyorum senin dediğin gibi onu mesala takip etiysen diğer sayfalardan beni evime hırsız girmişti ve onun icin falcı arayışindaydım mesala şüphelendiğim kişiyi tam tarif etti ama malesef kanıt yok bukadarını bilebildim dedi onun icin tabiiki hala arayıştyım ama senin yerinde olsam yinede sen bilirsin izmirden dönünce evine git öyle baktır daha ikna olacağına eminim telefonda olmuyor çünki insanin aklına gelmiyor zaten inanılmaz güzel ağırlar gelen kişiyi göz göze yap teması beni dinle bana teşekkür ama onu görünce ne kadar tatlı dili bir kadın oldugunu göreceğine garanti veririm bikere kesinlikle para gözdegil olsa banada yapardı sonuçta hiçbirşeyi değilim baktırınca yazarsan sevinirim

Canım merhaba ben meltemi falcı ararken bulmadım tamamen tesadüf eseri oldu sonra falcı oldugunu öğrendim izmirde bayrağa ünlü oldugunu daha sonra yeğenim öğrendi oda izmirde yaşiyor dedikleri çıkar çıkmaz bilemem bana söylediği daha henüz olmuş bir şey yok ben sadece onda inanılmaz bir pozitiflik var ondan etkilendim sadece İnan okadar evet geçmişi bildi ama bende biliyorum senin dediğin gibi onu mesala takip etiysen diğer sayfalardan beni evime hırsız girmişti ve onun icin falcı arayışindaydım mesala şüphelendiğim kişiyi tam tarif etti ama malesef kanıt yok bukadarını bilebildim dedi onun icin tabiiki hala arayıştyım ama senin yerinde olsam yinede sen bilirsin izmirden dönünce evine git öyle baktır daha ikna olacağına eminim telefonda olmuyor çünki insanin aklına gelmiyor zaten inanılmaz güzel ağırlar gelen kişiyi göz göze yap teması beni dinle bana teşekkür ama onu görünce ne kadar tatlı dili bir kadın oldugunu göreceğine garanti veririm bikere kesinlikle para gözdegil olsa banada yapardı sonuçta hiçbirşeyi değilim baktırınca yazarsan sevinirim

Evine gitme şansım yok canım:KK43: ama sordum ben ona dediki su bahane o yüzden yüzyüze olmamız bişey değiştirmez falan dedi..eğer ki bir anlamı olmuycaksa hiç baktırmıyım..daha önce baktıran geleceğimden birşeyler bildi diyen olsa rahatlıycamda yok

rica etsem meltem hanımın iletişim bilgilerini yollayabilirmisiniz ?
teşekkür ederim şimdiden

Kızlar hacı,hoca,duacı,büyücü konularını burda konuşmak yasak.
Defalarca yazdı yöneticiler neden anlamak istemiyoruz ki ?

Ben yiğit'e gittim :)
hala çok şeker eşek :)
öylesine baktırdım , durum tespiti , geçmiş iyiydi :)
gelecek mi bakıcaz bakalım :)

merhaba minik depresıf senden bir rcam olucak , ben tercümanlığı yenı bıtırdım ama iş bulamıyorum üstüne erkek arkdasımdan ayrıldım, burak beyın telefonunu ılk senden almıştım kuzenımle baktırmıştık.fakat telefonum bozuldu numara gitti :KK43:( su an cok kötü durumdayım.burak beyle tanışmıştım enerjısı cok ıyı gelmıstı ve söyledııgı de cıkmıstı.lütfen ona ulaşmam gerek.telefon numarasını verır mısın ? az cok ruh halimi anlamışsındır .. mail adresiimi yazıyorum. arkadaşlar başka bırınızde varsa lütfen siz de yardımcı olur musunuz .teşekkür ederım. hoşçakalın. fnrdnb@hotmail.com

canım merhaba ben meltemi falcı ararken bulmadım tamamen tesadüf eseri oldu sonra falcı oldugunu öğrendim izmirde bayrağa ünlü oldugunu daha sonra yeğenim öğrendi oda izmirde yaşiyor dedikleri çıkar çıkmaz bilemem bana söylediği daha henüz olmuş bir şey yok ben sadece onda inanılmaz bir pozitiflik var ondan etkilendim sadece inan okadar evet geçmişi bildi ama bende biliyorum senin dediğin gibi onu mesala takip etiysen diğer sayfalardan beni evime hırsız girmişti ve onun icin falcı arayışindaydım mesala şüphelendiğim kişiyi tam tarif etti ama malesef kanıt yok bukadarını bilebildim dedi onun icin tabiiki hala arayıştyım ama senin yerinde olsam yinede sen bilirsin izmirden dönünce evine git öyle baktır daha ikna olacağına eminim telefonda olmuyor çünki insanin aklına gelmiyor zaten inanılmaz güzel ağırlar gelen kişiyi göz göze yap teması beni dinle bana teşekkür ama onu görünce ne kadar tatlı dili bir kadın oldugunu göreceğine garanti veririm bikere kesinlikle para gözdegil olsa banada yapardı sonuçta hiçbirşeyi değilim baktırınca yazarsan sevinirim

arkadaşım sana da yazıyım :) artık kim müsait olursa
meltem hanımın iletişim bilgilerini alabilirmiyim acaba ??

canım merabaa :KK70: meşhur olmuşum ondan ismimi çok duyuosundur :p ya ben kadından randevu almştm gidiodm şehir dışına çıktı sonra da gene randevu aldım ama paramı bi arkadaşın nikahında takı olarak kullandım D: şuanlık gitme imkanım yok çok fal baktırdım gitmediğim istnbulda tak tük falcı kalmştır :KK70: benim bu sitede de önerebiliceğim tek hanım serap ablaa çnk bundan gerçekden çok memnunum ve kadınlar klübündende ggiden yaklaşık 10 15 kişi oldu onlarda memnun kaldı YAA çok falcı var bildiğim amaa öylee aman ama değiller o yüzden burda paylaşmaya gerek duymuyorum ama serap ablaya dediğim gibi güvenirim memnunum

Rica etsem Serap'a ulasabilecegim bir tel verebilir misin? Suan cok fena durumdayım :KK43:

X