İstanbul'da Fal - Falcılar

Bakırköyde bir Aydan Hanım vardı ,şimdiler nerede bilen var mı ?

son zamanlarda baktıran ona ?

arkadaşlar,
bugün kandil.
6 sene önce regaip kandili gecesi ettiğim dua aynen kabul oldu. artık sadece Allah'a dua ediyorum. Sadece ondan istiyorum.
fal da baktırıyorum bu arada. benim 3 tane falcım var izmir'de, bu sene içinde üçünün de dedikleri hemen hemen aynıydı. hepsi de istanbul'a taşınacağımı söyledi. işte şimdi buradayım. hem de istediğim şekilde.
sadece Allah'a dua ediyorum. hacılara hocalara türbelere gitmiyorum. fal da baktırıyorum ama kendimi kaptırmıyorum. sadece terapi olsun diye. 3 aydır da fal baktırmıyorum. istanbul'da iyi ve ucuz bir falcı arıyorum.

arkadaşlar,
bugün kandil.
6 sene önce regaip kandili gecesi ettiğim dua aynen kabul oldu. artık sadece Allah'a dua ediyorum. Sadece ondan istiyorum.
fal da baktırıyorum bu arada. benim 3 tane falcım var izmir'de, bu sene içinde üçünün de dedikleri hemen hemen aynıydı. hepsi de istanbul'a taşınacağımı söyledi. işte şimdi buradayım. hem de istediğim şekilde.
sadece Allah'a dua ediyorum. hacılara hocalara türbelere gitmiyorum. fal da baktırıyorum ama kendimi kaptırmıyorum. sadece terapi olsun diye. 3 aydır da fal baktırmıyorum. istanbul'da iyi ve ucuz bir falcı arıyorum.

Desene izmirdeki falcılar istanbuldakilerden daha iyiymiş canım:) ben hiç 3 falcıya gidipte üçüde bişey olucak dediğini ve olduğunu bilmiyorum..izmirde olmak varmış..istanbulda gördüğün gibi herkes arıyor hala bulabilmiş değiliz

arkadaşlar,
bugün kandil.

İzmirdeki en iyi falcilar kimlerdir acaba? Yardimci olur musunuz ?

İstanbul da gittiğim bir medyum var. İsmi Şuleanne .süper ötesii. gittim hayatım değişti, arkadaşlar kesinlikle tavsiye ederimm

İstanbul da gittiğim bir medyum var. İsmi Şuleanne .süper ötesii. gittim hayatım değişti, arkadaşlar kesinlikle tavsiye ederimm

Acaba yerini telefonunu adresini öğrenmem mümkün mu canım bende bu alanda iyi birini arıyorum da ? Rica etsem yardımcı olur musun bana...

ne oldu forumu yıkıyordunuz lübnanlı diye hala geri dönüş olmamış ,o kadar kişide telefon numarası aldı :)))))))))))

Rica etsem numaralarını bende alabilir miyim? Mailimi yazsam bnada gnderir misin?

Canım forumda çok aktif olamıyorum..eğer göremezsem burdan bana mail atın geri dönerim muhakkak dotseza@hotmail.com..
bir kaç arkadaş attı numaraları ben gönderdim onlara..baktırıcaklar mı veya baktırdılar mı bilmiyorum..ben meltem hanıma p.tesi bktırıcam ve burda yorumlarımı yazıcam..

Canım forumda çok aktif olamıyorum..eğer göremezsem burdan bana mail atın geri dönerim muhakkak dotseza@hotmail.com..
bir kaç arkadaş attı numaraları ben gönderdim onlara..baktırıcaklar mı veya baktırdılar mı bilmiyorum..ben meltem hanıma p.tesi bktırıcam ve burda yorumlarımı yazıcam..

olur saol ben sana mail atayım o zaman ... Tamam sen bana iletişim için bilgileri gönder pazartesi bakalım nasıl geçicek...?

X