İstanbul'da Fal - Falcılar

durum tespıtı ıyı olsun mumknse buna cok ıhtıyacım war en son sırdaş cafe ye gıttım fena degıl bı ıkı sey cıtı dıyebılırım ama yetmedı tabıı:)

Dünkü Binnaz abla Kesira hanım memnuniyetsizliğinden sonra buğün aynı falı Haleh Hanım'dan istedim.İş için yani :) helt açılımı mı nedir ondan baktırdım.Gene ben şok.Acaba bu bayan beni mi tanıyor demeye başladım:KK66: müthiş yani.şimdi bu fallar bana 3-5 ay yeter.artık bu bayanın üstüne fal baktırmam.Maksat sıkıntılı bir süreç yaşıyorum 2 iyi şey duyup moral bulup önüme bakmaktı.Gelecek tabiki Allah'tan ha olurda birşeyler denk gelirsede ne mutlu bana:)
Sevgilerler.Sağlıcakla kalın .

Haleh hanim nerde bakiyor?

benim şuana kadar en memnun kaldığım falcı şarmaşık cafe hasan dır. geçmişi şuanı çok iyi biliyor. bana verdiği tarihler de her zaman çıktı. uzak tarihte olacak birşeyi kimseyi memnun etmek için hemen olucakmış gibi göstermiyor en azından. uzun vadeli bakıyor. yllardır hep giderim bana daha söyleyipte çıkmadığı birşey olmadı. büyü konusuna gelince hak veriyorum. ama onun dışında tek memnun kaldığım falcıdır

bir de kadınlar kahvesi pelin diğerlerine nazaaran iyidir. ama o an hayatında kim varsa onunla evleniceğine inandırır seni. verdiği tarihler bazen çıkar bazen hiç çıkmaz. ama tarih dışında çok enteresan şeyleri bilebiliyor gelecekle ilgili. ama kendinden çok emin konuştuğu için artık gitmeyi bıraktım.

ne kadara bakıyormuş canım bilgin varmı?
canım benim ben geçen sene kartal tarafında bir nurdoğana tarot baktırmıştım kadın orta yaş üzeriydi tarotta çekmeköy nil hanımla hemen hemen aynı şeyleri söyledi iyi bakıyordu ama geçen yıl tarot sadce 75 lira alıyordu nurdoğan bana çok geldi ne yalan söyleyim ama falı iyiydi

Kızlar merhaba anna hanım hakkında tecrübe edinen varmı? Falı çıkıyormu aldığı paraya değiyormu falı
gerçekten söyledikleri çıkıyormu rica etsem yardımcı olurmusunuz ve kendisine nasıl ulaşabilirim.teşekkürler.allaha emanet olun.
tatlım geçenyıl bir bayan arkadaşım ikikezz gitti ve 200 tl veerdi herseferinde saçmalıktan başka bir şey değil kıza sen kocanı bırakıp birine kaçacaksın ondan oğlan çocuğun olacak vs demiş arkadaşın kocası şuan ölümle pençeleşiyor ve arkadaşın rahmi yok alınmış çocuk filan imlansız parana yazık

şaşkınbakkal symbol cafe levent'e baktıran oldu mu deneyimleriniz nasıl?

2 sene önce taksimde baktırmıştım hepsini hatırlmasam bile bir kısmı çıktı diye hatırlıyorum.
geçen gene gittim söledikleri tutarlı mı,tarihlerinde tutturuyor mu olayları,yoksa anda mı iyi??????

2 sene önce taksimde baktırmıştım hepsini hatırlmasam bile bir kısmı çıktı diye hatırlıyorum.
geçen gene gittim söledikleri tutarlı mı,tarihlerinde tutturuyor mu olayları,yoksa anda mı iyi??????

bu arada taksimde ayhan ışık sokakta deli mavi mi öyle bir cafeede belkıza 3nisanda gitmiştim.
3 ay bişi bekleme dedi sorduğum soru hakkında, dediği gibi de oldu ama 3 aydan sonra olur mu bilemıyorum.3 temmuzda tam 3 ay oluyor ama bu kadına da giden baktıran çıktı diyen yada çıkmadı diyen var mı?
geçmişi iyi bilmişti anıda ama geleceği tuturuyor mu?

deli mavi cafe belkıs
tubili34 kullanıcısından alıntı

bu arada taksimde ayhan ışık sokakta deli mavi mi öyle bir cafeede belkıza 3nisanda gitmiştim.
3 ay bişi bekleme dedi sorduğum soru hakkında, dediği gibi de oldu ama 3 aydan sonra olur mu bilemıyorum.3 temmuzda tam 3 ay oluyor ama bu kadına da giden baktıran çıktı diyen yada çıkmadı diyen var mı?
geçmişi iyi bilmişti anıda ama geleceği tuturuyor mu?

bu arada sonuç olarak belkıs 3 ay sonra bu çocukla olcak kanser eder seni tam geldi dersin gelir gider ama oturdu mu ilişki süper olur derken,

levent bunla bişi olmaz yeni biri olcak dedi..
şimdi hangisi çıkacak ben de bilmıyorum bana deneyimlerinizi paylaşırmısınız?

kızlar bune ya arzuhal arzuhal arzuhal bı bakıyım dedım ne bbu boyle aaaa reklam olduğu cok bellı bende gıttım oraya sahıbı degıl ama dıger bayanın soyledıklerı oldu tam cıkmasada o daha tutarlı hatta dusundum yarında gıdıyım mı dıye ama barız reklam bundan sonra gıtmem

Kizlar nesibeden fal yorumum geldi nihayet uzun suredir hic bir faldan bu kadar memnun kalmamistim iki uc cumlelik bir aciklama yazmama ragmen kadin takir takir anlatmis ses kaydi yollamis cok pozitif elektrik aldim tavsiyelerde bulunmus insallah gelecege dair dedikleri cikar cikarsa yazarim genel olarak cok begendim nesibeye baktiripta dedikleri cikan var mi acaba yoksa yine bosuna umutlanmayayim :KK43:

binnaz abla da hülya ya baktırdım yazılı olarak gönderdi tarihler verdi fena değildi aranızda baktıran var mı

X